نتایح جستجو

1. sajad564

فروش تعدادی قطعه(مانیتور,موس گیمینگ,دسته ps4)

با سلام خدمت دوستان با فروش تعدادی قطعه در خدمتتون هستم 1- مانیتور گیمینگ xiaomi mi 34 ultrawide(3440*1440) مانیتور رو دو سه ماه پیش از همین فروم تهیه کردم به همراه لوازم جانبی و جعبه بدون پیکسل سوختگی و در سلامت کامل قیمت : 15.5 2-موس گیمینگ grorius model d این مورد رو هم چند ماه پیش در همین...
  2. sajad564

فروش دسته XBOX SERIES S/X به همراه دانگل اورجینال

اگر دوستان منصرف شدن بنده خریدارم (دسته)
  3. sajad564

خرید از فروشگاه های دیوار ؟تجربیات شما..

دوستان لطفا یه راهنمایی بکنید
  4. sajad564

مانیتور گیمینگ شیائومی با کنتراست 1000000:1 وhdr1000 و 1152 زون لوکال دیمینگ و برچسب قیمتیِ فقط 310 دلار!!!!!!!!(hdr واگعی ارزان تر از همیشه)

شما همین رو بزن توی سایر سایت هایی که واردات انجام میدن کمتر از 35 بهت قیمت نمیدن قیمتش 300 دلاره ولی هزینه ارسال کالا از چین به ایران + سود وارد کننده طبق صحبتی که با پشتیبانیشون داشتم گفتن 7 روز گارانتی داره بعد اینکه به دستت برسه توی فروم همسایه هم قبلا دوستان تجربه خوبی از چایا مارکت داشتن...
  5. sajad564

مانیتور گیمینگ شیائومی با کنتراست 1000000:1 وhdr1000 و 1152 زون لوکال دیمینگ و برچسب قیمتیِ فقط 310 دلار!!!!!!!!(hdr واگعی ارزان تر از همیشه)

🟠 رزرو جدیدترین مانیتور شیائومی در چین آغاز شد 🛍با اعمال تخفیف 1000 یوانی برای اولین خرید ها 🖥 Redmi G Pro 27 (https://m.xiaomiyoupin.com/detail?gid=163995&spmref=YouPin_A.share.share_pop_copy.4.12066026) Mini-LED ➡27" 2K 180Hz ➡Mini-LED 1ms (TYP) ➡1000nit - 0.001nit ➡HDR1000 ➡100%Srgb -...
  6. sajad564

این قضیه توی تصاویر مربوط به بازی یا فیلم اصلا مهم نیست توی تصاویری اهمیت پیدا میکنه که بخش زیادی از تصویر یک رنگ خاصی باشه مثل مرورگر که یه بخش زیادی از صفحه سفید هستش البته این مورد رو در خصوص این مانیتور بررسیش نکردم ولی طبق چیزی که صرفا از تماشای چند دقیقه آخر ویدیو hardware unboxed دستم...
  7. sajad564

فرقی نمیکنه البته ترجیح میدم دیسک هم بخوره ولی خب دیجیتال خوش قیمت هم بود مشکلی نیست
  8. sajad564

سلام دوستان مدتی هست در دو فروم همسایه و pcpin برای خرید کنسول تاپیک زدم و مثل اینکه خبری نیست ولی خب در دیوار موجود هستش البته دیوار تهران(بنده گیلان هستم) تعدادی از فروشگاه های دیوار موجود دارن ولی خب تا الان تجربه خرید از این طریق رو نداشتم آیا ممکنه جنس رو نفرستن ؟یا جنس مشکل دار بفرستن ؟...
  9. sajad564

مث اینکه واقعیه hardware unboxed هم یه رویو ازش رفته و از hdr اِش خیلی راضی بوده
  10. sajad564

280 دلار.. : One of the most affordable mini-LED monitors you’ll find online is the AOC Q27G3XMN, which is a 27-inch QHD (2560 x 1440) gaming monitor with up to a 180Hz refresh rate and a fast 1ms (GtG) response time. Its $280 price seems unbelievable for a gaming monitor that’s VESA DisplayHDR...
  11. sajad564

خریدار کنسول ps5

دوستان جایی یا کسی یا فروشگاهی/کانالی رو سراغ ندارید نسخه دست دوم رو با قیمت منطقی موجود داشته باشه؟دیوار رو تا جایی که دیدم کارکرده رو از صفر هم گرون تر زده بودن
  12. sajad564

همین الان چه گیمی رو بازی میکنی؟

بازی رو تموم کردم رو گیم پس ساب فارسیش هم هست بازی خیلی خوبیه داستان جالبی هم داره اگر از بازی های سولز لایک خوشتون میاد گزینه خوبیه پ.ن : در حال حاضر نسخه دوم plague tale رو بازی میکنم گرافیک و گیم پلیش نسبت به نسخه ول به شدت پیشرفت کرده(مخصوصا گیم پلی) ولی خب از لحاظ داستانی تا اینجای کار به...
  13. sajad564

خریدار کنسول ps5

با سلام خریداری کنسول مورد نظر هستم کاکرده قیمت مناسب پیشنهاد خودتون رو پ.خ کنید
  14. sajad564

رکورد من در بازی رزیدنت ایول 2 ریمیک

اصلا هدف از گیم اینه که ذهن درگیر چالش ها بشه ک ترینر میاد حذفشون می‌کنه و یه خط صاف میزازه جالوت و دیگه چیزی برای لذت بردن نیست،درک نمیکنم ترینر بازی هارو..
  15. sajad564

رکورد من در بازی رزیدنت ایول 2 ریمیک

آره یه نرم افزار دانلود میکنن که اون نرم افزار مثلا میان لول کاراکتر رو تا ته پر میکنه,ammo بی نهایت,hp بی نهایت و ..
  16. sajad564

مشاوره خرید مانیتور 4k

درسته ولی این موارد چه ربطی به مانیتور 4k 27 اینچ داره ؟
  17. sajad564

مشاوره خرید مانیتور 4k

27 اینچ برای 4k مناسب نیست 27 برای 2k ساخته شده 32 اینچ و بالاتر : 4k خطاب به استارتر : اگر زیر 30 اینچ میخوای تهیه کنی به 4k فکر هم نکن شاخص ppi الکی بالا خواهد بود و این بهت از لحاظ ویژوال مزیتی نمیده که بتونی به راحتی متوجهش بشی از طرف دیگه به شدت هم gpu sensitive خواهد بود در نتیجه اگر...
  18. sajad564

معرفی بهترین بازی هایی که تجربه کردید

همین الان رد دد رو تموم کردم،زبان قاصر از این عظمت.. در عجبم که چطور سال ۲۰۱۸ گاد آو وار بهترین بازی سال شد،واقعا در عجبم! چه شکوه و جلالی داشت این بازی فقط اگر بازی نکردید تجربه کنید،اگر هم تجربه کردید خاطراتی که از این بازی دارید خیلی بهتر از کلمات بنده کیفیت این بازی رو براتون ترسیم می‌کنه..
  19. sajad564

معرفی بهترین بازی هایی که تجربه کردید

ببین از چ لحظه ای شات گرفتم :)
بالا