انتقادات ، پیشنهادات کاربران نسبت به فروم پی سی پین

mehdi6052

کاربر فعال بازارچه
پسندها
108
سابقه بازارچه
38
وقت بخیر

تو انجمن مثل اینکه حدود 12 ساعت دامین رو از دست داده بودیم.
دیتا سنتر شما هم برق رفته بود؟ یا مشکل دیگه ای بود

PiN

مدیر کل سایت
کاربر برنزی بازارچه
پسندها
1,064
سابقه بازارچه
98
وقت بخیر

تو انجمن مثل اینکه حدود 12 ساعت دامین رو از دست داده بودیم.
دیتا سنتر شما هم برق رفته بود؟ یا مشکل دیگه ای بود
سلام وقت شما هم بخیر
بله دیتاسنتر مشکل داشت.

NI2030

کاربر فعال بازارچه
پسندها
82
سابقه بازارچه
28
سلام
مدیر گرامی امکان پذیر هست چند تا شکلک هم به این گزینه ری اکشن انجمن اضافه بشه؟ کلا دو تا شکلک لایک و تعجب داره.

memolina

کاربر عضو
پسندها
569

سلام مدیر گرامی برای جلوگیری از هک اکانت و امنیت بیشتر میشه وریفای شماره موبایل رو اضافه کنین تا مواردی مث بالا پیش نیاد؟
ممنون...

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
584
سابقه بازارچه
245
به نظرم دیگه وقتشه که ثبت نام حتماً با شماره موبایل انجام بشه . تو پرشین تولز این اواخر لازم بود که حتما شماره موبایل ثبت کنیم

برای لاگین شدنم حتماً باید کد ورود به خط صاحب اکانت اس‌ام‌اس بشه

بازه ماندگاری پسورد از یک ماه به دو ماه تغییر کنه . تغییراتی هم که داخل اکانت انجام می‌شه مثل تغییر ایمیل یا تغییر پسورد یا تلاش ناموفق برای ورود یا هر چیز دیگه‌ای حتماً برای صاحب اکانت اس‌ام‌اس بشه .

آخرین ویرایش:

PiN

مدیر کل سایت
کاربر برنزی بازارچه
پسندها
1,064
سابقه بازارچه
98

سلام مدیر گرامی برای جلوگیری از هک اکانت و امنیت بیشتر میشه وریفای شماره موبایل رو اضافه کنین تا مواردی مث بالا پیش نیاد؟
ممنون...
به نظرم دیگه وقتشه که ثبت نام حتماً با شماره موبایل انجام بشه

برای لاگین شدنم حتماً باید کد ورود به خط صاحب اکانت اس‌ام‌اس بشه

بازه ماندگاری پسورد از یک ماه به دو ماه تغییر کنه

سلام
سامانه های پیامکی برای انجمن سازها افزونه ندارن یا آپدیت نشدن و مشکلات متعددی دارن ، دقت بفرمایید که هنوزم بزرگ ترین انجمن ها به سامانه پیامکی متصل نیستند.

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
584
سابقه بازارچه
245
سلام
سامانه های پیامکی برای انجمن سازها افزونه ندارن یا آپدیت نشدن و مشکلات متعددی دارن ، دقت بفرمایید که هنوزم بزرگ ترین انجمن ها به سامانه پیامکی متصل نیستند.

البته یه بحثی که الان مطرحه اینه که مگه اکانت حمید به ایمیلش متصل نبوده .

من هر ماه یک بار اکانتم خودش لاگ اوت میشه و مجبورم دوباره لاگین کنم که موقع لاگین یه کد به ایمیلم ارسال میشه که باید اون کد رو حتماً وارد کنم .

الان مگه اکانت حمید این قابلیتو نداشته . اگر داشته پس چجوری اون فرد تونسته لاگین بشه و پسوردشو عوض کنه یا حتی ایمیلشو . یعنی فرد هکر کلاً به دیتابیس سایت دسترسی داشته ؟ اگر اینجوری باشه که خب شماره موبایلم می‌تونه عوض کنه و اینجا دیگه اصلاً بحث لاگین دو مرحله‌ای نیست بحث امنیت فروم .

البته یه بحث دیگه‌ای که مطرح اینه که شاید خود حمید روی سهل انگاریش هک شده و پسوردش افتاده دست یه نفر دیگه و شاید حمید نرفته داخل تنظیمات اکانتش و لاگین دو مرحله‌ای رو فعال نکرده .

آخرین ویرایش:

PiN

مدیر کل سایت
کاربر برنزی بازارچه
پسندها
1,064
سابقه بازارچه
98
البته یه بحثی که الان مطرحه اینه که مگه اکانت حمید به ایمیلش متصل نبوده .

من هر ماه یک بار اکانتم خودش لاگ اوت میشه و مجبورم دوباره لاگین کنم که موقع لاگین یه کد به ایمیلم ارسال میشه که باید اون کد رو حتماً وارد کنم .

الان مگه اکانت حمید این قابلیتو نداشته . اگر داشته پس چه جوری اون فرد تونسته لاگین بشه و پسوردشو عوض کنه یا حتی ایمیلشو . یعنی فرد هکر کلاً به دیتابیس سایت دسترسی داشته ؟ اگر اینجوری باشه که خوب شماره موبایلم می‌تونه عوض کنه و اینجا دیگه اصلاً بحث لاگین دو مرحله‌ای نیست بحث امنیت فروم .
خیر دوست عزیز هیچکس به دیتابیس سایت دسترسی نداره ، فعلا درحال پیگیری هستم و تغییر ایمیل در پنل کاربری هم کلا غیرفعال شد.

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
584
سابقه بازارچه
245
دوستان طی صحبتی که با انصار داشتم یوزر حمید لاگین دو مرحله ای رو فعال نکرده بوده . از شما میخوام که حتما اینکارو انجام بدین . متاسفانه الان هک اکانتهای بازی مثل استیم و بتل نت و هک ایمیل ها و هک اکانتهای هر سایتی با استفاده از یک VPS و یه برنامه ساده کار خیلی سختی نیست مخصوصا اگر لاگین دو مرحله ای رو فعال نکرده باشین و پسوردتون یه چیز ساده ای باشه شامل تعداد کاراکتر کم و بدون حروف کوچک و بزرگ و اعداد و علائم . حتماً لاگین دو مرحله‌ای رو برای اکانتتون فعال کنید تا برای وارد شدن به اکانت نیاز به کد ورودی باشه که براتون ایمیل میشه تا احتمال هک اکانتتون به صفر برسه .

نکته بعدی اینکه حتما برای ایمیلتون هم لاگین دو مرحله ای اس ام اس رو فعال کنید تا اگر فرد هکر یه تاپیک زد با قیمت خوب و بهتون داخل پیغام خصوصی گفت برای عکسای بیشتر ایمیلتو بده تا عکسارو برات بفرستم با هک ایمیلتون پسورد اکانتتون رو در اینجا ریست نکنه .

با وجود لاگین دو مرحله ای از طریق ایمیل دیگه نیازی به لاگین دو مرحله ای با شماره همراه نیست ولی همین لاگین از طریق ایمیل رو به شکلی که گفتم انجام بدین لطفا .

راستی هنگام واریز مبلغ هم اگر دیدین مثلا طرف اسم اکانتش Hosein_Dragon هستش یا Navid یا Hamid5566 و بهتون شماره کارت داد به اسم حامد اسفندیاری یه مقدار شک کنید و از چند نفر که قبلا باهاش معامله داشتن و بهش امتیاز دادن پرس جو کنید . اگه اسم اکانتش mostafajan بود شماره کارتش برا لئوناردو دیکاپریو بود یخورده شک کنید که چرا تو اسم صاحب شماره کارت مصطفی نیست .

navid

کاربر فعال بازارچه
پسندها
225
سابقه بازارچه
(1-)187
دوستان طی صحبتی که با انصار داشتم یوزر حمید لاگین دو مرحله ای رو فعال نکرده بوده . از شما میخوام که حتما اینکارو انجام بدین . متاسفانه الان هک اکانتهای بازی مثل استیم و بتل نت و هک ایمیل ها و هک اکانتهای هر سایتی با استفاده از یک VPS و یه برنامه ساده کار خیلی سختی نیست مخصوصا اگر لاگین دو مرحله ای رو فعال نکرده باشین و پسوردتون یه چیز ساده ای باشه شامل تعداد کاراکتر کم و بدون حروف کوچک و بزرگ و اعداد و علائم . حتماً لاگین دو مرحله‌ای رو برای اکانتتون فعال کنید تا برای وارد شدن به اکانت نیاز به کد ورودی باشه که براتون ایمیل میشه تا احتمال هک اکانتتون به صفر برسه .

نکته بعدی اینکه حتما برای ایمیلتون هم لاگین دو مرحله ای اس ام اس رو فعال کنید تا اگر فرد هکر یه تاپیک زد با قیمت خوب و بهتون داخل پیغام خصوصی گفت برای عکسای بیشتر ایمیلتو بده تا عکسارو برات بفرستم با هک ایمیلتون پسورد اکانتتون رو در اینجا ریست نکنه .

با وجود لاگین دو مرحله ای از طریق ایمیل دیگه نیازی به لاگین دو مرحله ای با شماره همراه نیست ولی همین لاگین از طریق ایمیل رو به شکلی که گفتم انجام بدین لطفا .

راستی هنگام واریز مبلغ هم اگر دیدین مثلا طرف اسم اکانتش Hosein_Dragon هستش یا Navid یا Hamid5566 و بهتون شماره کارت داد به اسم حامد اسفندیاری یه مقدار شک کنید و از چند نفر که قبلا باهاش معامله داشتن و بهش امتیاز دادن پرس جو کنید . اگه اسم اکانتش mostafajan بود شماره کارتش برا لئوناردو دیکاپریو بود یخورده شک کنید که چرا تو اسم صاحب شماره کارت مصطفی نیست .
اکانت نوید مال منه و کسی هکش نکرده. منظورت منم؟

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
584
سابقه بازارچه
245
اکانت نوید مال منه و کسی هکش نکرده. منظورت منم؟

نه بابا کجا گفتم اکانتت هک شده

میگم اگه نام کاربری مثلا Ho3ein هستش یا AmirBaharvand یا هرچی که اسم توشه برای واریزم یخورده شک کنید چرا حسین یا امیر تو اسم صاحب شماره کارت نیست . مثل الان که اکانت برا Hamid5566 بود ولی صاحب کارت رضا سلطانی بود .

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
عرض ادب و احترام و صبح بخیر...
از مدیریت محترم درخواست میکنم به صلاحدید خودشون این مورد رو بررسی و ادیت کنن...

در حال حاضر امکان ویرایش پستهای 1 تاپیک زمان نسبتا کوتاهی داره ( گمان کنم 1 دقیقه ).. اگر این امکان وجود داره که این زمان کمی بیشتر بشه بنظرم بهتر هست..
بطور مثال مطلبی درج میشه و در زمان کوتاهی نگارنده مطلب موردی به ذهنش میرسه که باید به اون اضافه بشه و تایم ویرایش هم تموم شده و مجبور میشه پست جدیدی ایجاد کنه..اینطوری برخی از دوستان مجبور نمیشن توی 2 دقیقه 3 تا پست ایجاد کنن و زمان بیشتری برای ویرایش دارن..( البته اگر مراعات کنن )..

سپاسگذار از لطفتون
شاد و سلامت باشین

PiN

مدیر کل سایت
کاربر برنزی بازارچه
پسندها
1,064
سابقه بازارچه
98
عرض ادب و احترام و صبح بخیر...
از مدیریت محترم درخواست میکنم به صلاحدید خودشون این مورد رو بررسی و ادیت کنن...

در حال حاضر امکان ویرایش پستهای 1 تاپیک زمان نسبتا کوتاهی داره ( گمان کنم 1 دقیقه ).. اگر این امکان وجود داره که این زمان کمی بیشتر بشه بنظرم بهتر هست..
بطور مثال مطلبی درج میشه و در زمان کوتاهی نگارنده مطلب موردی به ذهنش میرسه که باید به اون اضافه بشه و تایم ویرایش هم تموم شده و مجبور میشه پست جدیدی ایجاد کنه..اینطوری برخی از دوستان مجبور نمیشن توی 2 دقیقه 3 تا پست ایجاد کنن و زمان بیشتری برای ویرایش دارن..( البته اگر مراعات کنن )..

سپاسگذار از لطفتون
شاد و سلامت باشین
درود دوست عزیز
وقتتون بخیر
زمان ویرایش نوشته از "10" دقیقه به "20" دقیقه افزایش یافت.

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
درود دوست عزیز
وقتتون بخیر
زمان ویرایش نوشته از "10" دقیقه به "20" دقیقه افزایش یافت.
عرض ادب و تشکر..

نمی‌دونم چرا اینطوری فکر میکردم که زمان کوتاه‌تری داره...شاید بخاطر کم لطفی بعضی از دوستان بوده که فاصله هر پیام یا سوالی که توی تاپیک میکردن بفاصله ۱ دقیقه بوده که عملا می‌تونستم پیام قبلی رو ویرایش کنن..

در هر حال لطف کردین
روز خوب و پر انرژی داشته باشین..

invoker

کاربر فعال بازارچه
پسندها
276
سابقه بازارچه
46
درود

بنظرم بهتره پست های جدیدی که بالا می یاد تفکیک شده باشه .

مثلا پست های بازارچه قاطی پست های مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری نشه.

اینطوره هم واسه بازارچه بهتره - هم واسه کسایی که دوست دارن به دیگران کمک کنن . تاپیک هاشون رو بهتر میبینن.

( الان مثلا من جواب چند نفرو دادم و دیگه نمیتونم تاپیک خودم رو Up کنم * )

در آخر بنظرم کم کم وقت اینه کسایی که تو زمینه های مختلف فروم فعالیت دارن اعنوان بدین .

مثلا مشاوره سخت افزار * و یا غیره ...

@PiN

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
137
سابقه بازارچه
2
سلام.
خوبه که گروه ویژه رو راه اندازی کردید.
ولی بهتر نیست که مسائل هویتی رو هم براش در نظر بگیرید؟؟ فکر نکنم که احراز هویت کار سختی باشه و با گرفتن یک عکس سلفی همراه با کاغذ که اسم، فامیل، کارت ملی و امضا روش باشه میشه تا حدودی امنیت معاملات رو بالا برد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: PiN

OMiD

کاربر ویژه
کاربر فعال بازارچه
پسندها
379
سابقه بازارچه
39
سلام

اکثر کسانی که از اون فروم دیگه میان ، قطعه آگهی میکنن اینجا
قیمت های کارکرده شون مشابه قیمت آکبند بازار هستش :ROFLMAO:

mhtk

کاربر فعال بازارچه
پسندها
147
سابقه بازارچه
51
تعداد آپ کردن تاپیک های روزانه خیلی پایینه مورد بعدی اینکه اگه بشه در روز ۲ بار تاپیک آپ بشه به نظرم معقول تر هستش

mhtk

کاربر فعال بازارچه
پسندها
147
سابقه بازارچه
51
سلام

اکثر کسانی که از اون فروم دیگه میان ، قطعه آگهی میکنن اینجا
قیمت های کارکرده شون مشابه قیمت آکبند بازار هستش :ROFLMAO:
این موضوع تو جاهای دیگه هم همینجوریه تودیوار مخصوصا

Fido

کاربر فعال بازارچه
پسندها
120
سابقه بازارچه
34
با درود، لطفا در بخش شربرگ، گزینه خریداری شد رو هم اضافه کنید. وقتی درخواست خرید میدیم و کالا خریداری میشه، اگه این گزینه باشه خیلی زیباتر و منطقیتره. باید بالاجبار گزینه فروخته شد رو فعال کنیم که با بحث خرید تناسبی نداره.

بالا