آخرین محتوا توسط AliRahimy

1. A

مشاوره برای خرید گوشی داریا باند

سلام با شک و تردبد رفتم خریدم اما الان خیلی هم راضی هستم یک هفته قبل گوشی Redmi note 13 256gb برای خواهرم خریدم هشت میلیون و هفتصدهزار این گوشی رو دیروز خریدم هفت میلیون و سیصد هزار به همراه شارژر خود داریا.بدون تعصب میگم خیلی از Redmi note 13 بهتره از دیوار هم خریدم.صاحب قبلی حتی نایلون روی...
  2. A

مشاوره برای خرید گوشی داریا باند

سلام قصد خرید گوشی Daria bond رو دارم کسی تا حالا تجربه استفاده از این گوشی رو داشته ؟ بنظر تون در رنج ۶ تا ۷ تومن گوشی مناسبیه ؟(دست دو در حد آک این قیمت گیر میاد) سخت افزار مناسبی داره تو سایت دیجی هم نظرات کاربران اکثراً مثبت هست ویدیو های بررسی این گوشی تو سایت ها خیلی کمه بعداً متوجه شدم...
  3. A

درخواست خرید بازی رزیدنت ایول

لازم من که نمیشه اگه کسی رو سراغ دارید تهران بیاد حضوری بگیره.هزینه ای هم لازم نیست پرداخت کنید.
  4. A

خود دیسک تمیزه اما قابش پوستر نداره
  5. A

قاب داره دفترچه نداره ظاهر تمیزی نداره اما بازی رو من راحت اجرا می‌کردم اگر میتونید بیاین حضوری ببرید قیمت هم هر چقدر خودتون پیشنهاد دادید
  6. A

برای گیم کدوم بهتره ps5 یا ps4 یا pc یا xbox ??

سلام کنسول کپی خور بهترین گزینه هست حالا سونی یا ایکس باکس اقتصادی هم هست بازیاش هم که رایگانه بخاطر کپی خور بودن پی سی هم دردسر های خودشو داره
  7. A

ریست شدن سیستم هنگام بازی های سنگین

سلام آخر سر هم نفهمیدم مشکل چی بود،اما بعد از اینکه بردم پیش متخصصش و فقط یه ری اسمبل انجام داد مشکل حل شد
  8. A

فروش موس گیمینگ گرین مدل GM603-RGB / کاهش 170 هزار تومنی

سلام تهران تشریف دارید ؟ اگر تهران هستید حضوری خدمت برسم برای خرید
  9. A

فروش مانیتور شیائومی ۲۴ اینچ

سلام دوست عزیز رو تلویزیون ما هم دقیقاً همچین خطی افتاد روی خط رو روی تلویزیون فشار دادم درست شد شما هم امتحان کنید شاید جواب داد
  10. A

Ravi جان بله درسته داخل برنامه یه قسمت برای تست هم هست این تست برای کجای کارت مناسبه ؟
  11. A

این عکس رو زمانی گرفتم که وسط بازی tlou بودم و صحنه فریز شد و بعد ریست
  12. A

Ravi عزیز حرف شما درست هست و تو کیفیت بالاتر vram بیشتری مصرف میشه دیروز تو بازی tlou که میزان vram زیادی مصرف می‌کنه توی یک صحنه که میخواست وارد کات سین بشه صفحه فریز شد برای تقریباً ۷یا۸ ثانیه بعد ریست شد دیگه اون خط ها نیومد دماش هم بالا نبود
  13. A

امید جان کارت اور کلاک نشده و تنظیمات دیفلات هست کارت دست فروشنده بوده سرویس شده و تست مموری هم گرفته اما رو کیفیت ۲کی دما فقط در حالت ۴کی بالا هست زمانیکه کیفیت رو کاهش میدم دما بصورت قابل توجهی پایین میاد
  14. A

سلام با تشکر از نظرات دوستان بنده یک نکته رو عرض کنم دوستان همگی رو قسمت پاور و vram کارت اشتراک نظر دارن پس اولین کار این هست که موقع کرش ببینم چقدر از vram درگیر شده و برای مطمئن شدن از یک پاور دیگه استفاده کنم برای این کار باید به یک تعمیرکار مراجعه کنم تا برام تست بگیره با لوازم خودش کسی رو...
بالا