آخرین محتوا توسط Cure

1. Cure

خریداری شد! خریدار فوری گرافیک ۳۰۸۰ti - ۳۰۹۰ برند خوب

خریداری شد از آقا حامد گل ختم تاپیک
  2. Cure

بزرگمرد این مورد برای من یه شماره شبا محبت کن برام بفرست الان واریز کنم فردا زحمت ارسالش رو بکشی برام مخلصم
  3. Cure

فروش فروش سوییچ غیر مدیریتی 24 پورت از برند بینظیر GS324 NETGEAR

سلام خدمت دوستان عزیز با فروش یک سوییچ آمریکایی اصل از برند Netgear مدل GS324 در خدمتتون هستم لینک مشخصات : https://www.netgear.com/support/product/gs324/ قیمت : 3 میلیون تومان در حد هست فقط جعبه چون از آمریکا اومده مثل نو نیست پیچهای نصب روی رک هم موجوده در خدمت دوستان هستم
  4. Cure

فروش فروش میکروفون MAONO AU-PM401

سلام خدمت دوستان عزیز با فروش یک پک میکروفون MAONO AU-PM401 در خدمتتون هستم لینک مشخصات : https://www.amazon.com/Microphone-Monitoring-MAONO-Condenser-Podcasting/dp/B07X1PRSB9 میکروفون لوازمش کاملا آکبند هست و خود میکروفون 1 ماه استفاده شده بعد ارتقا داده شده همه چیزش موجود هست گارانتی...
  5. Cure

مخلصم آقا حامد گل این مورد عالی هستش اجازه بده باهاش صحبت کنم اوکی باشه مال من فقط 3090 ندارید ؟ این دوستمون عجیب رفته تازگیا توی نخ 3090
  6. Cure

درود دوست عزیز یک خلاصه از وضعیتشو قیمت بهم میگید ؟
  7. Cure

سلام خدمت دوستان عزیزبرای یکی از دوستام خریدار گرافیک ۳۰۸۰ti یا ۳۰۹۰ هستم کارت ماین شده به کارم نمیاد چون میخوام بدم به دوستم فردا یه چیزیش بشه برای من بد میشه برند های خوب میخوام مثل MSI Asus Giga EVGA منتظر پیشنهادات هستم مخلصم
  8. Cure

فروش فروش Air Cooler - Watercooler - Fan "تاپیک به مرور آپدیت می شود"

تاپیک آپدیت شده دوستان یکسری اجناس مجدد موجود شد در خدمتتون هستم
  9. Cure

مزایده مزایده 1000 تومانی پمپ و مخزن Alpha Cool VPP655 PMW

عزیزان به دلیل عدم حد نساب شرکت کننده مزایده لغو هست بار جدیدمون رسیده به زودی با جنس های بیشتر و مزایده های بیشتر در خدمتتون هستم
  10. Cure

مزایده مزایده 1000 تومانی پمپ و مخزن Alpha Cool VPP655 PMW

سلام خدمت دوستان عزیز با یک مزایده جالب دیگر در خدمتتون هستم مورد مزایده : پمپ و مخرن Alpha Cool VPP655 PMW لینک مشخصات ...
  11. Cure

مزایده مزایده 1000 تومانی پمپ و مخزن Corsair XD5

خب دوستان برنده مزایده دوست عزیزم @mhtk شد مبارکش باشه هماهنگی ها در پی وی انجام میشه به زودی با مزایده های بیشتر در خدمتتون هستم
  12. Cure

فروخته شد! مزایده باندل و قطعات به صورت یکجا

تایید میشه مبارکشون باشه در اولین فرصت ارسال میشه خدمتشون
  13. Cure

فروخته شد! مزایده باندل و قطعات به صورت یکجا

ساعت سایت پست شمارو ۱۲:۳۰ نشون میداد به من عذر خواهی میکنم شما برنده هستید پوزش از شما و جناب ظهوریان بابت اشتباه به وجود آمده هماهنگی در پی وی انجام میشود مبارکتون باشه
بالا