آخرین فعالیت E V I L

• E V I L
    سلام و درود خدمت دوستان عزیز فروم پی سی پین . امیدوارم در فضای جدید در فروم پی سی پین بتونیم خدمت خوبی را به دوستان ارائه بدهیم و در...
  • E V I L
    E V I L به نوشته smiley60 در موضوع فروش فروش سیستم کامل با Like Like واکنش نشان داد.
    دوستان متاسفانه باید اعلام کنم این کاربر هم دزد ار کار درآمده اگر کسی آدرس دقیق یا شماره تماسی ازش داره برام بزاره لطفا آقای امید سروری...
  • E V I L
    E V I L به موضوع مشکل در نصب ویندوز 7 پاسخ داده‌است.
    رم 8 گیگ الان برا ویندوز 10 هم کمه خود ویندوز نزدیک 5 شایدم بیشتر رم اشغال میکنه این ویدیو رو تو یوتیوب ببینید احتمال زیاد جواب بده...
  • E V I L
    روی باکس ویندوز ننوشته uefi؟ اصلا شما کلا همین ویندوز قبل تر نصب کرده بودین الان نصب نمیشه؟
  • E V I L
    چک کردم سایت رسمیش توضیح داده این مین بورد تهش 8 گیگ ساپورت کنه نمیدونم چرا حس میکنم مورد بابت فرمت پارتیشن SSD هست اگه داخل ویندوز قبلی...
  • E V I L
    ویندوز رو روی هر دو درایو ssd و hdd تست میکنید نصب نمیشه؟ سیستم درسته قدیمیه ولی همین CPU شما قوی تر از سی پی یو منه یه تغییرات رم کم...
  • E V I L
    شاید فرمت دیسک ntfs نیست با این حال الان که اکثر نرم افزارهای ادوبی ماکروسافت nvidia و... با ویندوز 7 خدافظی کردن نصبش کلاً توصیه نمیشه
  • E V I L
    اگه قطعه گرونه خرید اینترنتی پیشنهاد نمیشه بنده از اسنپ شاپ یه خرید قطعه گران داشتم موقعی که دستم رسید دیدم جعبه خالیه و محتوایات داخلش...
  • E V I L
    E V I L موضوع فروش بیتس Urbeats را در تالار خرید و فروش لوازم جانبی موبایل فرستاده‌است
    سلام خدمت علاقه مندان به برند بیتس یکعدد هدفون بیتس با مدل Urbeats با رنگ مشکی-قرمز به فروش میرسد. هدفون کاملاً اصل هست. شماره سریال...
    • IMG_20240223_022602 copy.jpg
    • IMG_20240223_022623 copy.jpg
    • IMG_20240223_022638 copy.jpg
    • IMG_20240223_022654 copy.jpg
    • IMG_20240223_022716 copy.jpg
    • IMG_20240223_022804 copy.jpg
بالا