آخرین محتوا توسط E V I L

1. E V I L

مشکل در نصب ویندوز 7

رم 8 گیگ الان برا ویندوز 10 هم کمه خود ویندوز نزدیک 5 شایدم بیشتر رم اشغال میکنه این ویدیو رو تو یوتیوب ببینید احتمال زیاد جواب بده تنظیمات مربوط به بایوس سیستم باید عوض بشه
  2. E V I L

مشکل در نصب ویندوز 7

روی باکس ویندوز ننوشته uefi؟ اصلا شما کلا همین ویندوز قبل تر نصب کرده بودین الان نصب نمیشه؟
  3. E V I L

مشکل در نصب ویندوز 7

چک کردم سایت رسمیش توضیح داده این مین بورد تهش 8 گیگ ساپورت کنه نمیدونم چرا حس میکنم مورد بابت فرمت پارتیشن SSD هست اگه داخل ویندوز قبلی میتونید ورود کنید ببینید فرمتی که روی دیسک SSD تعریف شده FAT32 نباشه
  4. E V I L

مشکل در نصب ویندوز 7

ویندوز رو روی هر دو درایو ssd و hdd تست میکنید نصب نمیشه؟ سیستم درسته قدیمیه ولی همین CPU شما قوی تر از سی پی یو منه یه تغییرات رم کم داره این سیستم دوتا 4 رو با یه 8 عوض کنید یه اسلات خالی میشه یه 8 هم کنارش بزنید ویندوز ده رو روان کار میده
  5. E V I L

مشکل در نصب ویندوز 7

شاید فرمت دیسک ntfs نیست با این حال الان که اکثر نرم افزارهای ادوبی ماکروسافت nvidia و... با ویندوز 7 خدافظی کردن نصبش کلاً توصیه نمیشه
  6. E V I L

خرید از فروشگاه های دیوار ؟تجربیات شما..

اگه قطعه گرونه خرید اینترنتی پیشنهاد نمیشه بنده از اسنپ شاپ یه خرید قطعه گران داشتم موقعی که دستم رسید دیدم جعبه خالیه و محتوایات داخلش دزدیده شده حالا معلوم هم نیست فروشنده جعبه خالی فرستاده، پیک جعبه رو خالی کرده، کارگرهای انبار اسنپ شاپ جعبه رو ل.خت کردن یا... معلوم هم نیست گردن بگیرن یا نه...
  7. E V I L

فروش بیتس Urbeats

سلام خدمت علاقه مندان به برند بیتس یکعدد هدفون بیتس با مدل Urbeats با رنگ مشکی-قرمز به فروش میرسد. هدفون کاملاً اصل هست. شماره سریال بر روی هدفون درج شده و قابل اعتبارسنجی از سایت اصلی بیتس می باشد. شاید نزدیک به دو سه سالی هست که خریدم. دلیل فروش: خرید هدفون سامسونگ گالکسی بادز ۲ پرو...
  8. E V I L

Adobe Firefly

اینا هیچ کدوم تاثیر نداره عزیز ادوبی قشنگ متوجه میشه. ناچار شدم نرم افزار رو بخرم
  9. E V I L

Adobe Firefly

برادر اینکه میفرمایید ظاهرا بر روی فتوشاپ هم صادقه عکس زیر رو ببینید اینطور که رو قیمت ها خط کشیده ؛ انگار نرم افزار رو با قیمت کم تر از قیمت اصلی میشه خرید کرد. فقط من وقتی لیر ترکیه رو توی گوگل به دلار تبدیل کردم مبلغ درست تبدیل نشد. میتونید متوجه بشید که این رقم به دلار حدوداً چقدر هست؟...
  10. E V I L

دیوایس و سرویس اینترنت مورد استفاده کاربران

خود مخابرات هم بصرفه هست 120 گیگ حدود 80 هزار
  11. E V I L

فروش کنسول کلکسیونی سگا 16 بیت بزرگ ژاپن

تاپیک استارتر خراب نشه ولی صحبتش یکم قبل توی تاپیک های همین انجمن بود. یادش بخیر اون زمان که به ایران اومد پلی استیشن پنجی بود برا خودش. یادم میاد مابین حدود سال های ۸۱ تا ۸۳ مغازه دارها شونزده هزار تومن میفروختن
  12. E V I L

Adobe Firefly

بیشتر سعیم اینه بخرمش. خودش قیمتی که داره 6.500 هست. یکی 2.300 میده. ازش پرسیدم گفت ما با دلار نمیخریم با یه ارز دیگه میخریم. حالا دنبال اینم که با چه ارزی میشه فتوشاپ رو سالیانه زیر 50$ خرید. ناسلامتی فروشنده هم یه سودی روی فروشش میکشه که اگه بتونم حذفش کنم عالی میشه.
  13. E V I L

Adobe Firefly

این مرحله رو که با کلیک روش داخل میره. داخل اون قسمت که company name و تلفن و ... میخواد پر کردم و بعد خطای بالا رو داد. با دو آی پی آمریکا و هلند تست کردم. اولی رو با ریجن آمریکا ثبت نام کردم و اون قسمت خطا داد. دومی رو با آی پی و ریجن هلند ثبت نام کردم و با اینکه تغییراتی در قسمت phone number...
  14. E V I L

Adobe Firefly

با اکانت جدید این قسمت رو پر کردم و این خطا رو میده :
  15. E V I L

Adobe Firefly

الان نسخه 25.1 اومده و نسخه پی سی دانلود جدیدتر هست https://p30download.ir/fa/entry/93803/adobe-photoshop-2024 اما اینکه میفرمایید میشه 14 روز ازش استفاده کرد باید تستش کنم اگر جواب بده که عالی میشه نهایتش اجبارا باید توی ماه دو بار اکانت جیمیل بسازیم تا بتونیم استفاده کنیم
بالا