آخرین محتوا توسط finepix

1. F

فروش گوشی moto e13 Motorola

فروخته شد به کاربر @Yahoocom
  2. F

فروخته شد! gt 740

بمن چند می‌فروشی ؟
  3. F

آماده انتقال بدون مشکل
  4. F

سلام گوشی Motorola E13 64/2 بدون نقطه و خش و ایراد متعلقات کامل شامل گوشی، جعبه، شارژر اصلی با کابل، قاب ژله ای، سوزن سیم‌کارت قابل انتقال مالکیت قیمت ۲۶۰۰ هزینه ارسال با پست به عنوان تخفیف با خودم
  5. F

درخواست خرید مانیتور 27 اینچ 2k cooler master OR gigabyte

درود بر دوستان خریدار یک دستگاه مانیتور فقط از برندهای کولرمستر یا گیگابایت 27 اینچ 2k هستم. نو یا در حد با گارانتی معتبر باشه. موردی داشتید همراه مدل دقیق و قیمت برام خصوصی بفرستید 🌺
  6. F

درخواست خرید پنل usb 3.دو پورت

خریدار پنل usb 3 دو پورت برای نصب در جلوی کیس. لطفا موردی داشتید همراه تصویر و قیمت در پیام خصوصی ارسال فرمایید
  7. F

مشاوره برای خرید دسته بازی pc

سلام دوستان شب همگی بخیر قصد خرید دسته گیم برای اتصال به کامپیوتر دارم و هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم. ممنون میشم اگر تجربه ای در زمینه دارید یک دسته خوب تا حداکثر قیمت ۱۴۰۰ معرفی کنید کیفیت ساخت قابل قبول داشته باشه و خودتون تجربه استفاده ازش داشته باشید. اینکه سیمی بهتره یا باسیم هم هیچ...
  8. F

سایت دانلود گیم

دم همگی دوستان گرم 🌺
  9. F

سایت دانلود گیم

سلام قصد دانلود بازی mortal combat 11 داشتم اما همه سایتها لینک رو حذف کردن اگر سایتی میشناسید که بشه دانلود کرد اینجا یا خصوصی معرفی کنید لطفا
  10. F

درخواست خرید مانیتور QHD 27 ips 2k

سلام دوستان خریدار مانیتور "2k - 27 با پنل ips و رفرش ریت ۷۵ هرتز به بالا از برند های معتبر هستم پیشنهادات همراه قیمت باشه 🌺
  11. F

مشاوره خرید اقساطی

سلام دوستان یک بنده خدایی قصد خرید یک لپتاپ استوک داره، اما نقدینگی لازم رو نداره، چک هم نداره جایی هست که مثل دیجیپی یا اسنپ پی اعتبار خرید اقساطی با محاسبه سود بده ؟
بالا