آخرین محتوا توسط zexer2020

1. zexer2020

بهترین سایت ها برای دانلود بازی

فقط downloadha.com و برای حذف شده ها https://gamerha.top/?MD
  2. zexer2020

درخواست خرید خریدار خنک کننده پردازنده کارکرده (فن 95یا100میل)

سلام هیت پایپ حتما باید داشته باشه چون سی پیوم 4770 عه داغ کار میکنه خصوصا تابستون
  3. zexer2020

درخواست خرید خریدار پد ptm 7950

سلام دوستان خریدار پد ptm 7950 هستم. میدونم احتمال قوی نیست تو ایران ولی باز شانسمو امتحان کنم😅 سایز 25×10 میل کافیه برام فقط برای چیپ سی پیو میخوام. پس اگه خودتون بخشی ازش رو استفاده کردین و اندازه ای که گفتم مونده هم لطفا اطلاع بدید ممنون.
  4. zexer2020

مشاوره خرید گوشی 5G اقتصادی

سلام عزیز 5G تازه بزور تو ابر شهر های امریکا اومده تا بخواد تو ایران عملی پیاده بشه خیلی طول میکشه، هر چند متر باید دکل بزنن مثل 4G نیست. چون دست دوم میخوای تو 4G ها آپشنات خیلی بیشترن. شخصا REDMI Note 10 pro دارم خیلی راضیم. تو بازار نو هم note 12 pro plus و a54 خوبن.
  5. zexer2020

همین الان چه گیمی رو بازی میکنی؟

الان داشتم horizon zero dawn میزدم واقعا شکار دایناسور های رباتی لذت بخشه😁
  6. zexer2020

حله پس بریم تو کارش🔥
  7. zexer2020

یه مرد یا ویچر 3 عشقشه یا rdr2
  8. zexer2020

من الان نصبش دارم ولی سر همین که اسپویل شدم تو یوتیوب مقاومت میکنم برم سمتش () میارزه بنظرت هنوز پلی بدم؟
  9. zexer2020

تمومش کردی؟ چطور بود؟ ی مدت مونده بودم برم سمتش یا نه که پشیمون شدم
  10. zexer2020

فروش فروش Air Cooler - Watercooler - Fan "تاپیک به مرور آپدیت می شود"

سلام عزیز پیام خصوصی دادم جواب ندادین لطفا ی آپدیت بدین از موجودی ایر کولر هاتون ممنون
  11. zexer2020

دلید کردن سی پی یو

سلام رفقا وقتتون بخیر. بنده اخیرا از تهران یه سی پی یو خریدم مدل xeon e3 1246 v3 که تو تستا همه چیش اوکی بود بجز تست دما. تو تست دما که عکسشم میزارم، هسته 0 بلافاصله میرسه به 100 درجه، هسته 1 طرفای 85 و دوتای دیگه 65. دمای cpu package هم 100 میزنه. یک هفته تو اینترنت دنبال علل مختلف بودم و همه...
  12. zexer2020

فروش فروش Air Cooler - Watercooler - Fan "تاپیک به مرور آپدیت می شود"

برای i7-4790 جواب میده یا بزرگتره pure rock 2 گزینه بهتریه؟ دما تا 70-75 بالاتر نره
بالا