نتایح جستجو

1. zexer2020

بحث پیرامون بهترین خمیر سیلیکون بازار

درسته ولی اخه اختلاف 3 برابری برای ی جنس یکسان از دو فروشگاه معتبر ندیده بودم تا حالا عجیب بود برام.
  2. zexer2020

بحث پیرامون بهترین خمیر سیلیکون بازار

سلام دوستان ی سوال داشتم علت تفاوت قیمتی ۲ تومنی بین این دو سایت چیه؟ زنگ زدم گیمرزون گفت درسته قیمتش ولی فعلا انبار نیست و حالت پیش فروشه.
  3. zexer2020

برای گیم کدوم بهتره ps5 یا ps4 یا pc یا xbox ??

اینم حرفیه. به شخصه حس و حالی که بازی با کیبورد و موس تو dying light و horizen بهم داد ناب بود. alam wake 2 رو تو ps5 دوستم یکم تست کردم هم اصلا با دسته حال نکردم هم گرافیکش خیلی پایین بود و حین حرکت دوربین ghosting زیادی داشت.
  4. zexer2020

اره حالا شاید بجای ارتقا رفتم ps5 pro نمیدونم
  5. zexer2020

دلید کردن سی پی یو

کل زنجان شخم زده شد و فلز مایع یافت نشد. از جذابیتای زندگی تو شهر کوچیک :)
  6. zexer2020

دلید کردن سی پی یو

والا حصارم دورش بکشین میره میچسبه به همون حصار و وسط die خالی میمونه فرقی نمیکنه.
  7. zexer2020

دلید کردن سی پی یو

سلام مخلصم😅 روندش طاقت فرسا بود ولی واقعا از فروشنده ها و ی تعمیرکار پرسیدم نداشتن ولی ایده خوبیه، تنها کسایی که ممکنه داشته باشن همین تعمیرات لپتاپ هستن چون pump-out بیشتر تو لپتاپا رخ میده. امروز شخم میزنم کل تعمیراتیا رو ایشالا پیدا شه ممنون.
  8. zexer2020

تجربه مزخرف اخیرم با کرش و استاتر مداوم توی RDR2 نه تنها باعث شد متاسفانه وسط داستان حذفش کنم، کم مونده بود سیستمو بفروشم ps4 بگیرم! با این که از بچگی خوره کامپیوتر بودم و خیلی سر در میارم داشتم دیوونه میشدم انقدر ساعت ها با تنظیمات و راه حل های مختلف ور رفتم و جواب نداد! آپشن plug-and-play...
  9. zexer2020

دلید کردن سی پی یو

سلام مجدد دوستان بنده دلید رو با موفقیت انجام دادم و ریز مراحل همراه با نتایج اینجا موجوده. متاسفانه ی نکته رو رعایت نکردم. بین die و ihs باید از فلز مایع(liquid metal) یا ptm7950 استفاده بشه. اگه خمیر عادی مثل mx4 بزنید بعد مدت کوتاهی thermal expansion pump-out effect رخ میده(خمیر بعد سیکل های...
  10. zexer2020

شما چجوری کارت گرافیک تست می‌کنید؟

ی موردی رو اضافه کنم: درسته کاملترین تست، تست گیمه ولی بین خود گیما هم بهترینش RDR2 عه برای تست پایداری سیستم چون در اثر کمترین میزان stable نبودن اورکلاک کارت(حتی factory overclock)، بازی بعد مدتی کرش میکنه خصوصا تو saint denis.
  11. zexer2020

بهترین سایت ها برای دانلود بازی

فقط downloadha.com و برای حذف شده ها https://gamerha.top/?MD
  12. zexer2020

درخواست خرید خریدار خنک کننده پردازنده کارکرده (فن 95یا100میل)

سلام هیت پایپ حتما باید داشته باشه چون سی پیوم 4770 عه داغ کار میکنه خصوصا تابستون
  13. zexer2020

درخواست خرید خریدار ptm 7950 یا فلز مایع

سلام دوستان خریدار پد ptm 7950 یا فلز مایع هستم. از پد در حد سایز 25×10 میل کافیه برام فقط برای چیپ سی پیو میخوام. از فلز مایع هم در حد یه فطره کافیه. پس اگه خودتون بخشی ازش رو استفاده کردین و اندازه ای که گفتم مونده هم لطفا اطلاع بدید ممنون.
  14. zexer2020

فروش پایان تاپیک

سلام عزیز لطفا پیام خصوصی چک کنید جهت واریز
  15. zexer2020

مشاوره خرید گوشی 5G اقتصادی

سلام عزیز 5G تازه بزور تو ابر شهر های امریکا اومده تا بخواد تو ایران عملی پیاده بشه خیلی طول میکشه، هر چند متر باید دکل بزنن مثل 4G نیست. چون دست دوم میخوای تو 4G ها آپشنات خیلی بیشترن. شخصا REDMI Note 10 pro دارم خیلی راضیم. تو بازار نو هم note 12 pro plus و a54 خوبن.
  16. zexer2020

فروش پایان تاپیک

سلام عزیز PTM7950 هنوز موجوده؟
  17. zexer2020

همین الان چه گیمی رو بازی میکنی؟

الان داشتم horizon zero dawn میزدم واقعا شکار دایناسور های رباتی لذت بخشه😁
  18. zexer2020

حله پس بریم تو کارش🔥
  19. zexer2020

یه مرد یا ویچر 3 عشقشه یا rdr2
  20. zexer2020

من الان نصبش دارم ولی سر همین که اسپویل شدم تو یوتیوب مقاومت میکنم برم سمتش () میارزه بنظرت هنوز پلی بدم؟
بالا