نتایح جستجو

1. Mohammad.jahan74

فروخته شد! مانیتور 20 الجی ال ای دی تمیز

با عرض سلام مدل دقیق Lg 20 m35 مانیتور کاملا سالم و تمیز بدون پیکسل سوختگی و هاله تمیز و خیلی کم خط و خش داره روی بدنه استفاده خانگی داشته رزولوشن 900*1600 قیمت فروخته شد مزایده 12ساعت بعد از آخرین پیشنهاد هزینه ارسال به عهده خریدار محترم
  2. Mohammad.jahan74

فروخته شد! باندل1155 (پایه۱۳۰۰)

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز لطفاً در صورتی ک خرید قطعیه توی مزایده شرکت کنید ممنون تست شده و اوکی مادربرد پنل داره بدون جعبه و متعلقات سی پی یو قبلی G1610 بوده مادربرد Asrock H61VS_3 سی پی یو Core i3 2100 با فن رم 4+2Gb جمعا 6گیگ یدونه 1333یدونه1600 بدون مشکل کار میکنن قیمت فروخته شد مزایده...
  3. Mohammad.jahan74

درخواست خرید هارد Ssd120

درود دو عدد هاردssdنیاز دارم سلامت زیر 100هم باشه موردی نیست رنج 90تا100 باشه لطفاً موردی بود بفرستید برام باتشکر
  4. Mohammad.jahan74

درخواست خرید اسپیکر سه تیکه

درود دوستان یدونه اسپیکر سه تیکه نیاز دارم کیفیت خوبی داشته باشه با باس قوی دست و دوم و قیمت مناسب باشه موردی بود پ خ کنید لطفاً
  5. Mohammad.jahan74

فروخته شد! گرافیک و پاور و دو عدد رایتر

درود مورد اول گرافیک gt210 1Gb ddr3 hdmi مورد دوم پاور مینی 300 (80پلاس) مورد سوم دو عدد رایتر یکیش سالمه قیمت برای همه 450 هزینه ارسال به عهده خریدار محترم
  6. Mohammad.jahan74

درخواست خرید نسل یک یا 1155

درود خریدار یه باندل نسل 1 حتما i5 باشه و یا سوکت 1155 باشه فقط با سی پی یو 2120 یا 3220 بکارم میادi3 لطفاً موردی بود اطلاع بدید قیمت مناسب باشه لطفاً
  7. Mohammad.jahan74

فروخته شد! کیس کامل Amd Am3

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز کیس رو از مشتری گرفتم پاور استفاده شده روی این کیس پاور مینی کیس هستش 🙃🙃 هارد320 رم4گیگ مادر برد Asrock t770DELساپورت رم تا باس180 سی پی یو Athlon X2 260 رایتر اوکی گرافیک Gt210 1Gb Ddr3 Hdmi پاور مینی 300وات (80پلاس)24پین قاب کیس ساده قیمت فروخته هزینه ارسال به عهده...
  8. Mohammad.jahan74

خریداری شد! باندل در حد10میلیون

درود عرض ادب لطفاً یه باندل خوش قیمت در حد 10میلیون نیاز دارم هر چی قیمت مناسب دارید رو کنید 🌹🌹 با تشکر از همگی
  9. Mohammad.jahan74

فروخته شد! دسته،فلش،کابل برق و تصویر و تبدیل...(کاهش قیمت پایه)

درود دوستان چند تا وسیله دارم بدون استفاده موندن و همه باهم فروش میرن هارد500گیگ وسترن آبی کم کارکرد سلامت 100 دو عدد کابل برق پاور یه عدد کابل وی جی ای دوتا کابل ساتا کاور ژله ای دستهPs4 و دو عدد روکش آنالوگ دسته کامپیوتر دو عدد به هم وصلن کیفیت خوب و قابل قبول هر دو کم کار و سالم برند Vanmaax...
  10. Mohammad.jahan74

مزایده پلی استیشن 1 نوستالژی سری اول فول پورت تصویر

درود و عرض ادب خدمت دوستان عزیز دستگاه سالم همراه جعبه تنها یک دسته داره خرابه بدون دسته در نظر بگیرید قیمت پایه با شما گام50 مزایده 24ساعت بعد از آخرین پیشنهاد هزینه ارسال به عهده خریدار محترم
  11. Mohammad.jahan74

درخواست خرید Ssd 256 ساتا

درود دوستان خریدار ssd256 فقط ساتا بکارم میاد تر و تمیز و سلامت 100 لطفاً موردی بود پ خ کنید لطفاً قیمت نزدیک به نو نباشه
  12. Mohammad.jahan74

فروخته شد! گرافیک Rtx3070 Gigabyte Gaming Oc کاهش قیمت مجدد به 15میلیون

با عرض سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز کارت کاملا سالم و تست فورمارک 5دقیقه ای با درب بسته کیس گرفته شده کارت بدون جعبه و متعلقات قیمت 15میلیون هزینه ارسال به عهده خریدار محترم
  13. Mohammad.jahan74

فروخته شد! دو عدد رم8 گیگ کینگ مکس جمعا16گیگ3200

درود دوستان این رم ها برج 11 (1402) آکبند خریداری شدن و فقط و فقط تست شدن دارای گارانتی و اینکه چقد گارانتی دارن چیزی نمیدونم قیمت فروخته شد مزایده 12ساعت بعد از آخرین پیشنهاد هزینه ارسال به عهده خریدار محترم
  14. Mohammad.jahan74

خریداری شد! پاور،گرافیک و...

درود دوستان خریدار یک عدد پاور 530 یا 580 Eu گرین بدون گارانتی باشه مهم نیس گرافیک Rx580 تمیز لطفاً فقط قیمت مناسب بفرستید با تشکر Ssd120گیگ هم موردی بود اطلاع بدید
  15. Mohammad.jahan74

فروخته شد! کیس Amd Ddr3 پایه فقط500

درود و عرض ادب خدمت دوستان عزیز با یه کیس در خدمت عزیزان هستم گرافیک،رایتر و هارد ندارد سیستم دارای گرافیک آنبرده مادربرد M68mt_s2p Rev3 Ram4Gb Ddr3 1600 Phenom X2 555 power pascal 350 Real 6, pin graphic پایه500 گام50 فوری1/200 هزینه ارسال به عهده خریدار محترم فروش 12ساعت بعد از آخرین پیشنهاد
  16. Mohammad.jahan74

خریداری شد! خریدار سیستم کامل در حد 14م

با عرض سلام درود عرض ادب خدمت دوستان و همکاران عزیز هر چی دارید رو کنید😅
  17. Mohammad.jahan74

درخواست خرید معاوضه 3070 با چه کارتی منصفانس

درود دوستان من کارتRtx3070 Gigabyte Gaming Ocدارم می‌خوام با Amd معاوضه کنم با چه کارتی هم قیمت خودش میتونم معاوضه کنم ممنون میشم پاسخ بدید و اگه موردی برای معاوضه دارید پ خ کنید برام تست ها رو اونجا می‌فرستم
  18. Mohammad.jahan74

فروخته شد! نوکیا 3.1Plusمعیوب

درود دوستان گوشی یک هفته پیش خود ب خود خاموش شد چند جا پرسیدم گفتن نوکیا تعمیر نمیکنن گوشی قبلا سوکت شارژر تعویض شده و همون موقع ولوم کم و زیاد سفت شدن و الان گوشی خاموش خاموش هست فقط کارتن داره با انتقال مالکیت من گوشی رو به عنوان معیوب میفروشم حافظه ۳۲ رام ۳ قیمت فروخته شد هزینه ارسال به عهده...
  19. Mohammad.jahan74

خریداری شد! سیستم در حد 15میلیون

با عرض سلام لطفاً موردی بود خوش قیمت اطلاع بدین اینتل باشه فقط و سری های Xeon بکارم نمیاد با تشکر از دوستان عزیزم
  20. Mohammad.jahan74

خریداری شد! خریدار گرافیک در حد۱۳میلیون

با عرض سلام خریدار گرافیک در حد۱۳میلیون ایسوس،گیگا،ام اس آی،ای وی جی ای و گیگا لطفاً فقط همین برند ها باشه موردی بود پ خ کنید برام با تشکر
بالا