نتایح جستجو

1. M

فروخته شد! فروش PlayStation 5 سری 12 ریجن اروپا

یکعدد PlayStation 5 سری 1216 ریجن اروپا دیسک خور که تقریبا بهترین مدل هست توی بازار با کارکرد کمتر از 6 ماه به فروش میرسه. همراه دستگاه یکعدد دسته بنفش کاملا نو که فقط باز و تست شده و استفاده‌ نشده ازش. کاملا تضمینی. یکعدد شارژر ارجینال. یکعدد کیف حمل برزنتی بسیار با کیفیت تقدیم میشه...
  2. M

درخواست خرید خریدار پاور

عرض ادب. یکعدد پاور 1000 وات به بالا از برندهای معتبر با قیمت منطقی مورد نیاز هست. دوستان موردی دارند لطفا در خصوصی اطلاع بدن تا مورد مناسب خریداری بشه.
  3. M

درخواست خرید خریدار هارد 4 ترا اینترنال

خریدار هارد 4 ترا اینترنال کم کارکرد هستم. لطفا موردی دارید خصوصی پیغام بدید.
  4. M

درخواست خرید خریدار باندل نسل 10

دوستان خریدار باندل نسل 10 سری i3 یا i5 هستم موردی دارید بی‌زحمت اطلاع بدید.
  5. M

فروخته شد! {فروخته شد }کارت خاص و کمیاب galax 3080 sg

این کارت یکی از خاص ترین و بهترین کارتهای 3080 موجود در بازاره. کارت از لحاظ میزان خنک کنندگی و میزان اورکلاک یکی از بهترینهاست. کارت نور پردازی بسیار زیبایی داره که جلوه خاصی به اون میده. تنها کارت 3080 بازار هست که از 4 فن برای خنک کنندگی استفاده میکنه سه فن در جلو ویک فن در پشت کارت برای دفع...
  6. M

فروخته شد! 6800 biostar Extreme gamaing

با فروش کارت 6800 biostar Extreme gaming بسیار تمیز در خدمتتون هستم. این کارت کلا دو ماه کارکرد داشته دمای کارت با فن خودکار از64 و 65 درجه بالاتر نمیره. کارت از لحاظ کیفیت ساخت از کارتهای همرده سری xfx خیلی بهتر و خنک تر هست. قیمت: 9900
  7. M

فروش فروش کارت 6700xt بسیار تمیز

یکعدد کارت 6700xt xfx swft بسیار تمیز با کارکرد فقط 3 ماه به همراه جعبه و متعلقات برای فروش قرار داده میشه. کارت پیچ پلمپ ظاهر مشابه آکبند. دما عالی بدون نویز فن. قیمت:8450
  8. M

فروش فروش کارت 3080ti msi

کارت 3080ti msi ventus 3x بدون نویز فن و کویل واین بسیار تمیز با جعبه و متعلقات کامل شامل نگهدارنده گرافیک. قیمت فروش :19999
  9. M

فروش کارت 6700xt بسیار تمیز قیمت فقط 8300

یکعدد کارت 6700xt xfx swift بسیار تمیز و کم کار به فروش میرسه. قیمت عالی:8400
  10. M

درخواست خرید خریدار رم rgb دار 32gb ddr4

سلام عزیزان. خریدار دو عدد رم 16gb ddr4 rgb هستم. دوستان مواردی که دارن رو خصوصی اعلام کنند ممنون میشم.
  11. M

خریدار دسته xbox

سلام دوستان. خریدار یک عدد دسته xbox Series s/x هستم اگر کسی موجود داره آکبند یا استوک خریدارم.
بالا