نتایح جستجو

1. M

بهترین سایت ها برای دانلود بازی

وقتی میگه به دستور نهاد بنیاد برداشته شد یعنی دیگه راهی ب ای دانلود نیست ،
  2. M

بابت مرسی
  3. M

اینکه میگن لینک سایت به دستور نهاد فلان برداشته شد مگه غیر مجاز اینا!!
  4. M

خوب این الان دانلود کنم آخرش به مشکل نخوره خودت تجربه داری ازش ؟
  5. M

الان بین این سه تا باز کدوم بهتر هست که خیلی ساده تر و بهتر دانلود میشه و اجرا میشه
  6. M

سلام وقتتون بخیر میخواستم با توجه به تجربتون بهترین سایتی که دانلود بازی ها رو خوب میزاره و مشکلی ندارن معرفی کنین ، توجه داشته باشین ممکنه دوتا سایت هر دو مشکلی نداشته باشن ولی مثلا در اکسترکت کردن فایل ها یا یکی دیتای بازی رو چندتایی میزاره یکی کل دیتای رو تو یک لینک دانلود میزاره که همینا مهم...
  7. M

دوستان عزیز لطفا اگه فرد ماهر کاربلدی رو میشناسید در حوزه راه اندازی بازی های استیم معرفی کنین خیلی گیرم به خدا

من متاسفانه به هر روشی تو اینترنت سرچ کنم فهمیدم و انجام دادم نتیجه نگرفتم نیاز هست کسی به صورت حرفه ای اول زبان انگلیسیش خوب باشه بعدم زیاد تو این حوزه ها فعالیت داشته باشه شماره ی خودم ۰۹۱۵۴۴۰۰۳۲۵ ممنون🙏
  8. M

دوستان عزیز لطفا اگه فرد ماهر کاربلدی رو میشناسید در حوزه راه اندازی بازی های استیم معرفی کنین خیلی گیرم به خدا

من اینکارارو انجام میدم به مشکل میخورم منتهی اینا پشتیبانیشون جواب نمیدن
  9. M

سلام کسی بلده چطوری از طریق سی دی کی بازی که از استیم بازی رو خرید میکنی و در پایان دانلود بازی بهت میده چطوری باید استفاده کنم؟ باف.ی.ل.تر.ش.ک.ن میزنم یک سری ایراد میگیره بازم هرکار میکنم یک خطاهایی میده
  10. M

فروش i3 10100 و مین b460 V2 گیگابایت

فروخته شد ، خارج از فرم فروش رفت
  11. M

هرطور‌ آی‌پی هامو تغییر میدم یا dns نصب میکنم نمیتونم از بلواستکس وارد پابجی بشم

سلام خسته نباشین دوستان اگه کسی بلد هست که چطوری با dns یا تغییر آی‌پی در نرم افزار بلواستکس وارد پابجی بشم ممنونم ازش راهنمایی کنه
  12. M

راهنمایی برای نصب مپ یا نقشه های زمین پابجی کامپیوتر

سلام خسته نباشید . بازی رو نصب کردم وقتی می‌خوام مثل نسخه موبایل مپ ها شو حالا یا دانلود کنم یا تغییر بدم اصلا نه انگار مپ دیگه ای داره نه اجازه میده تغییر بدم اگه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم از استیم دانلود کردم
  13. M

روش تست صحیح دما و یا سلامت گرافیک و سی پی یو

سلام وقتتون بخیر خسته نباشین می‌خوام کارت گرافیک و سی پی یو مو تست کنم که مثلاً تو حداکثر لود چقدر دماشون بالا میره و اینکه یه وقت خودم تو تست بهشون آسیب نزنم اسم نرم افزارها رو بی زحمت هم برای gpu هم CPU بزارید ممنون
  14. M

مشاوره جهت خرید اسپیکر

میگم لینک t60 استوک که گزاشتی کو
  15. M

مشاوره جهت خرید اسپیکر

آره اگه صدای خود بلندگوها کیفیتش و وضوحش خوبه پس نیازی نیست ولی ثابش بازم خوبه ، بی زحمت بگو فی لتر شکن از کجا دانلود کنم اگه خود داری لینکشو برام بزار دستت درد نکنه
  16. M

مشاوره جهت خرید اسپیکر

داداش مشخصه های اسپیکری که من میخوام چطوریه یعنی چه مشخصاتی بهتره یا باید زیاد باشه که بفهمم اسپیکر انتخابیم مورد خوبیه؟
بالا