نتایح جستجو

1. data4u

فروش هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت دو ترابایت

به نام خداوند جان و خرد - کزین برتر اندیشه بر نگذرد درود بر کاربران و مدیران گرامی هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت دو ترابایت نکات : 1- سلامت کامل ، وضعیت ظاهری تمیز ، همراه با متعلقات و جعبه 2- کارکرد 3 روز و 17 ساعت ، گارانتی الماس رایان ایرانیان ( رو به اتمام ) 3- با بهترین...
  2. data4u

درخواست خرید کیس کار کرده

https://forum.pcpin.ir/index.php?threads/%D9%82%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%DB%8C%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86-vine-%D9%88-mec.899/#post-4939
  3. data4u

بحث در مورد سلامت هارد

درود همونطور که دوستمون هم فرمودن ، فرمت سطح پایین در مواردی که بدسکتورها کم باشن موثر هست ولی در مواردی که بدسکتورها زیاد باشن هیچ تاثیری نداره همچنین استفاده از برنامه HDD Regenerator برای ترمیم بدسکتورها موثر هست ولی در مواردی که بدسکتورها خیلی زیاد باشن عملا بی فایده هست ، البته استفاده از...
  4. data4u

بحث در مورد سلامت هارد

بالا رفتن دمای هارد در این فصل کاملا عادیه و ربطی به فرمت و این داستان ها نداره ، ولی بالاست و اگر طولانی مدت استفاده میکنید باید دما را پائین بیارید
  5. data4u

بحث در مورد سلامت هارد

درود هارد 2.5 اینچی هست ، درسته ؟ هارد اکسترنال هست یا با مبدل ساتا وصل کردید ؟ از تب اسمارت یه شات بگیرید . اگر هارد اکسترنال هست این دما در این فصل کاملا عادیه ولی اگر مدت زمان طولانی از هارد استفاده میکنید سعی کنید به هر روش ممکن دمای هارد را پائین نگه دارید
  6. data4u

فروش رم های لپ تاپ DDR4 و DDR3

درود بر شما خیر عزیز ، مواردی که آگهی کردم از روی لپ تاپ های شخصی خودم برداشته شده رم لپ تاپ DDR2 در دیجی کالا موجود هست
  7. data4u

فروش رم های لپ تاپ DDR4 و DDR3

به نام خداوند جان آفرین - حکیم سخن در زبان آفرین درود بر کاربران و مدیران گرامی فروش سه عدد رم لپ تاپ با ذکر توضیحات زیر : Samsung 4GB DDR4 3200MHZ CL22 - M471A5244CB0-CWE رم 4 گیگابایت فابریک لپ تاپ لنوو اینجانب ، که به دلیل ارتقا برداشته شده است کاملا سالم و بدون ایراد ، فقط 16ساعت کارکرده...
  8. data4u

فروش قاب کیس گرین Vine و MEC

پیام خصوصی ارسال شد
  9. data4u

ادامه تصاویر ( کیس MEC و مانیتور )
  10. data4u

به نام نقش بند صفحه ی خاک - عذار افروز مه رویان افلاک درود بر کاربران و مدیران گرامی فروش دو عدد قاب کیس با ذکر توضیحات زیر : کیس گرین Vine از نظر ظاهری تمیز ، خط و خش های بسیار جزئی ( وضعیت مطابق تصاویر ضمیمه شده ) دارای نمایشگر دما و ساعت و ... دارای دو عدد USB2.0 ، یک عدد 1394، خروجی صدا و...
  11. data4u

فروش باندل DDR2 ، پاور ، رم لپ تاپ ، باکس هارد ، مبدل ساتا ، قاب کیس و ...

به نام خداوند جان و خرد - کزین برتر اندیشه بر نگذرد درود بر کاربران و مدیران گرامی 1- باندل مادربرد ( آنبرد ) MSI AM2 + پردازنده تک هسته ای و فن CPU + دو عدد رم دو گیگابایت هاینیکس ( مجموعا چهار گیگابایت ) + پنل 2- باندل مادربرد ( آنبرد ) MSI AM2 + پردازنده تک هسته ای و فن CPU + دو عدد رم یک...
  12. data4u

بحث در مورد سلامت هارد

در مورد بدسکتور ، برای اسکن کردن میشه از برنامه ی HDD Regenerator استفاده کرد که از ارور اسکن HD Tune عملکرد دقیق تری داره و بدسکتور اگر زیاد نباشه با همین برنامه قابل ترمیم هست ، با فرمت سطح پائین هم گاهی بدسکتورها ترمیم میشن من احتمال کمی میدم که هارد مشکل بدسکتور داشته باشه ، چون آیتمی که...
  13. data4u

بحث در مورد سلامت هارد

با توجه به تب هلث برنامه HD Tune ، به نظرم هارد بدسکتور نداره و بدسکتوری هم نداشته ( بدسکتوری که بعدا ترمیم شده باشه ) ، اگر تست ارور اسکن تا آخر هم ادامه داشته باشه مشکلی نمایان نخواهد شد . ولی Spin Retry Count نشون میده مشکل مکانیکی داره اگر روی این هارد ویندوز نصب بشه ، احتمالا مشکلاتی مثل...
  14. data4u

فروش هارد ۲ ترابایت وسترن Blue WD20EZAZ - حافظه SSD سیلیکون پاور 240 گیگابایت ( کاهش قیمت )

بـسم الله الــرحمن الــرحیم - هست کــلیدِ درِ گنجِ حکیــم فاتحه فکرت و ختم سَخُن - نام خدای است بر او یاد کن عرض سلام خدمت کاربران و مدیران گرامی هارد اینترنال دوترابایت وسترن دیجیتال Blue WD20EZAZ نکات : 1- دارای گارانتی آواژنگ تا تاریخ 13 ژانویه 2025 ( 24 دی 1403 ) - شروع گارانتی : 24...
  15. data4u

نظرسنجی برای دسته بندی بخش بازارچه کامپیوتر

درود ، مخالفم فرض کنید من نوعی میخوام یک سری قطعه شامل باندل ، هارد ، گرافیک ، رم و ... را بفروشم یا فرضا فلان هارد را با چند قطعه جانبی به صورت یکجا بفروشم ، باید بیام به جای یک تاپیک هر کدوم را مجزا آگهی کنم ، این میشه دردسر و کالا هم کمتر دیده میشه وقتی چند قطعه متفاوت با هم آگهی بشه شانس...
  16. data4u

مشاوره خرید SSD

درود قصد دارم HDD یک ترابایت لپ تاپ را با SSD تعویض کنم یا کلا HDD را خارج کنم و حافظه 2280 M.2 nvme را به تنهایی بزارم آیا استفاده از M.2 nvme به جای SSD ، باعث افزایش زمان روشن ماندن لپ تاپ ( در هنگام استفاده با باتری ) خواهد شد ؟ ( 3.3 ولت در برابر 5 ولت ) در صورتی که بخوام روزی 10 ساعت لپ...
  17. data4u

انتقادات ، پیشنهادات کاربران نسبت به فروم پی سی پین

تجربه ی پرشین تولز به من ثابت کرده کسانی که یکی دو تا عکس تار ( همراه با توضیحات کم ) ضمیمه میکنن جنسشون را راحت تر و سریع تر میفروشن ، برعکس هر چقدر تعداد تصاویر بیشتر و واضح تر و توضیحات مفصل تر باشه بیشتر به طرف شک میکنن ! 😐 این نظر من هست ، اگر فروشنده باندل DDR2 هم برای فروش قرار میده چه...
  18. data4u

انتقادات ، پیشنهادات کاربران نسبت به فروم پی سی پین

zalman@ یکی از مشکلاتی که در پی تی داشتیم اسپم زدن و عیب گذاشتن و منحرف کردن روند فروش در تاپیک ( به هدف مفت خری یا عقده گشایی ) توسط بعضی از کاربران کینه توز بود. با ارسال گزارش تخلف و کلی اعصاب خردی برای ایجاد کننده ی تاپیک ، نهایت یکی از مدیران ( بدون هیچ اخطاری ) اسپم ها را حذف میکرد ...
بالا