نتایح جستجو

1. P

مشکل دما 13600k+پیشنهادهای و راه حلها

شما حداقل به یک کولر ۳۶۰ مثل دیپکول LT 360 نیاز داری برای اون پردازنده.۱۳۴۰۰ یه پردازنده ۶۵ واتی هستش اصلا قابل قیاس با ۱۳۶۰۰k نیست.
  2. P

تجربه خرید از سایت تاپ رایان؟

چندبار خرید داشتم.هیچ مشکلی نبوده.از لیون خیلی سریعتر بسته رو به دست بنده رسوندن و قیمتشون هم بهتر بوده.
  3. P

فروخته شد! فروش کارت گرافیک Galax RTX3080sg

دوستان همون‌طور که از عکس ها مشخصه دمای کارت کمی بالاست.کارت مشکلی نداره فقط اینکه نیاز به سرویس و تعویض خمیر داره.دلیل قیمت پایین هم همین هستش.خمیر خوب و پد بین ۱/۵-۲ تومن آب میخوره.
  4. P

کاهش قیمت به ۱۳ به مدت محدود به دلیل نیاز مالی.
  5. P

گران شدن بسته های اینترنت همراه

اونهایی که برای یک فلافل شناسنامه میفروختن بیان تحویل بگیرن...
  6. P

CPU ناگهان داغ میشه

خرید یه پردازنده جدید هزینه و دردسر کمتری براتون داره...
  7. P

کارت فوق حدود سه ماه پیش همینجا خریداری شده.به گفته صاحب قبلی ماین نشده.کارت پلمپ و تمیز هستش.جعبه و فن چهارم موجوده.کابل آر جی بی موجود نیست.یه توضیحی راجبه فن چهارم بدم.فن چهارم به صورت کلیپس به بک پلت متصل میشه.منتها به دلیل نوب بودن بنده یا مشکل داشتن کلیپس ها نتونستم اونها رو جا بزنم.ولی...
  8. P

درخواست خرید 6800xt یا RTX 3080

Galax rtx3080sg 10gb کم کارکرد و پلمپ ۱۴/۵
  9. P

فروخته شد! فروش کارت گرافیک Asus TUF3060TI(کاهش قیمت)

کمی بیشتر از اینجاست.ولی اگر قصد معامله با واسطه رو دارید سابقه چه اهمیتی داره؟ لطفاً اگه‌سوال دیگه ای دارید تو پیغام خصوصی بپرسید.
  10. P

من تا به حال با واسطه اینجا معامله نکردم.ولی اگر لیون هم اکانت دارین میتونین تشریف بیارین اونجا با واسطه اونجا معامله کنیم.
  11. P

واتر کولر یا ایر کولر

با پولی که برای یه ایرکولر میدی به علاوه دو یا سه فن که اون قسمت کیس رو پر کنی میتونی یه واتر کولر مید رنج خوب بخری.ایرکولر ها حتی زیباترینشون هم بزرگ هستن و کلی از فضای روی مادربورد رو میپوشونن و به نظر من نمای داخلی کیس رو زشت میکنن.من برای ۱۳۴۰۰ یه واتر msi mag core liquid2 240گرفتم که فوق...
  12. P

کارت گرافیک 4090 ارزش خرید دارد؟

جالبه سرچ کردم دیدم ,۴۰۹۰ حدود ۷۵٪ از ۳۰۹۰و ۶۰٪از ۳۰۹۰ti سریعتره. •_• احتمالا با کارت گرافیک‌های نسل بعد میشه به فضا سفر کرد...
  13. P

کارت گرافیک 4090 ارزش خرید دارد؟

۳۰۹۰tiهم داشتیم ما خبر نداشتیم؟🤔
  14. P

آیا این گرافیک ها ماین شده هستن؟

صدر درصد ماین شده هست.این ها کارتهایی هستش که به صورت فله ای از کشور دوست و برادر چین آورده شده بعد از اینکه ماینرها رسش رو کشیدن! اینجا هم تمیزشون کردن و خمیر جدید زدن و ملت میندازن تو ۲۰۲۳ واقعا کسی rx580 اونم xfx میخره؟!
  15. P

درود.همینطور که از عنوان مشخصه قصد فروش کارت گرافیک فوق رو دارم.کارت رو از یکی از فروشگاه های شناخته شده بانه ای به قیمت ۲۷ میلیون اکبند خریده بودم! فقط هم دست خودم بوده و ۹۰٪ اوقات بازی league of legends باهاش بازی شده که اصلا حتی باعث نمیشد فن ها روشن بشه و استریم تماشا کردم.کارت هیچ گونه...
بالا