نتایح جستجو

1. kmsdvddivx

درخواست خرید خریدار فوری GTX 1660 Super

سلام نیازمند گرافیک ۱۶۶۰ سوپر هستم خرید فوری فقط این مدل لطفا خصوصی شود باتشکر
  2. kmsdvddivx

فروش دستگاه اکس باکس وان اکس باندل خاص

با سلام دستگاه Xbox One X جهت فروش موجوده باندل خاص و جذاب CyberPunk دستگاه ۱ ترا و فول گیم آفلاین دسته اصلی خود دستگاه همراشه فقط یه سرویس لازمه و جای باطری اصلیش نیست و یه دونه از این شارژیا گذاشتم جعبه اصلی خود کنسول هم موجوده فقط کارتنهای کوچک داخلش نیست قیمت ۱۶ اینم چن تا عکس
  3. kmsdvddivx

فروش دو عدد گرافیک rtx3060,rtx3060ti

باسلام دو عدد گرافیک جهت فروش موجوده ۱. گرافیک gainward rtx3060 ghost همراه با جعبه ، پلمپ ، دما ۷۰ درجه به گفته صاحب قبلی استفاده ماین نشده حتی ۱ ثانیه فروخته شد ۲.گرافیک Palit rtx 3060ti dual همراه با جعبه ، پلمپ ، دما ۷۰ اینم به گفته صاحبش ماین نشده حتی ۱ ثانیه فروخته شد هزینه...
  4. kmsdvddivx

درخواست خرید سی پی یو i5 13400f

سلام یک عدد سی پی یو از مدل درج شده خریدارم ترجیحا کارکرده یا آک زیر قیمت ممنون از همکاران گرامی
  5. kmsdvddivx

فروش گرافیک غول MSI RTX 3090 gaming x trio

با سلام یک عدد گرافیک عالی ۳۰۹۰ از برند عالی و معتبر msi دستم رسیده دوستان گرافیک پلمپه و جعبه و متعلقات نداره پشت کارت رنگ پریدگی و یه خط داره که عکسشو گذاشتم از نظر کارایی بدون کوچکترین مشکلیه روی بازی Evil4 remake تستش کردم رزولیشن 2k و آخرین تنظیمات دما با دور فن ۶۷ درصد ۷۷ درجه بیشتر نشد...
  6. kmsdvddivx

درخواست خرید قاب کیس گیم

سلام بر دوستان عزیز خریدار قاب کیس گیم هستم مدل خیلی قدیمی نباشه فرورفتگی و شکستگی نداشته باشه بغلش هم شیشه ای بودجه 1.5 الی نهایت 3
  7. kmsdvddivx

درخواست خرید چند عدد بازی ps3

سلام این چند عدد بازی ps3 ارجینال رو خریدارم دیسک تمییز و بدون خش و کامل باشه لطفا Ninga gaiden 1,2,3 Uncharted 1,2,3 God of war 3 Last of us
  8. kmsdvddivx

فروخته شد! هارد 2 ترا اکسترنال Adata HD720

سلام هارد مذکور بصورت مزایده بفروش میرسد کارکرد فقط 18 روز در حد آک واقعی گاارنتی تا برج 11 سال 1403 فروخته شد هزینه ی ارسال با خریدار محترم خواهد بود اینم عکس ها
  9. kmsdvddivx

درخواست خرید گرافیک 3060ti از برند فقط ایسوس یا msi

سلام یک عدد گرافیک 3060ti مورد نیازه دوستان برند ایسوس یا msi باشه فقط مدل 3 فن بدون بازشدگی و تعمیر باشه ( تمییز باشه ) قیمت هم که مناسب باشه منتظر پیشنهادات دوستان در خصوصی هستم
  10. kmsdvddivx

درخواست خرید خریدار مادربرد نسل 6 و 7 و رم ddr4

سلام مادربرد نسل 6 و7 ساپورت خریدارم ( باندل به کارم نمیاد) رم هم 2 تا 32 گیگ یا دو تا 16 گیگ ddr4 گارانتی دار دوستان فروشنده فقط و فقط در پی ام ممنون میشم اطلاع بدین و اینجا پیام ندین
  11. kmsdvddivx

درخواست خرید خریدار مادربرد b560 یا z590

باسلام یک عدد مادربرد حرفه ای نسل ۱۱ مورد نیازه فقط مادربرد اونم کارکرده اولویت z590 بعد سری b560 حرفه ای آکبند لازم ندارم منتظر پیشنهادات همکاران و دوستان گرامی هستم
  12. kmsdvddivx

درخواست خرید گرافیک 1660s یا 1660ti

سلام خریدار ااین دو مدل گرافیک هستم 1660S ---- 1660ti کارکرده بدوت تعمیر و بدون بازشدگی باشه فقط فروشندگان عزیز پی ام بدین لطفا باتشکر
بالا