نتایح جستجو

1. netmsm

فروخته شد! پاور گرین 430 EUD با 8 پین گرافیک

سلام و درود، پاور گرین 430 وات دارای 2+6 پین گرافیک و همچنین 8 پین ATX سری EUD کابل فلت پلمپ بسیار کم کار پایه 1200 گام 100 فوری 1700 پایان 24 ساعت پس از آخرین هزینه بسته‌بندی و ارسال با پست پیشتاز احتراما 75ت و با خریدار گرامی پیشنهاد صرفا در این تاپیک معتبر هستش ولاغیر سه عدد کابل ماژولار...
  2. netmsm

فروخته شد! اس‌اس‌دی 4 ترابایت

سلام و درود، MICRON SSD 4TB اون دو مورد اسکرین‌شات از فایل کپی مربوط میشه به انتقال 2.5 ترابایت دیتا با ظرفیت‌های مختلف؛ از هزاران فایل 1 کیلوبایتی گرفته تا چند گیگابایتی. قیمت 12.500ت کمترین قیمت دست دوم در eBay با احتساب مالیات حدود 227 دلار (لینک) قیمت نو هم 499 دلار در آمازون (لینک) قابل...
  3. netmsm

فروخته شد! SSD - Samsung 981

سلام، اس‌اس‌دی سامسونگ 981 لینک آمازون Amazon لینک بررسی Tom'sHardware پایه 3700 فوری 4700 گام حداقل 100 پایان 24 ساعت پس از آخرین پیشنهاد هزینه و مسئولیت ارسال با خریدار محترم فقط پیشنهاد داخل تاپیک معتبره
  4. netmsm

فروخته شد! SSD - Samsung 850 PRO 1TB

سلام و درود، همونطور که میدونید چیپ حافظه سامسونگ 850 پرو از نوع MLC هستش که اونو تبدیل میکنه به بهترین اس‌اس‌دی مارکت هم از نظر عمر و هم پرفورمنس سازگار با دستگاهای ریکوردر پایه 3400 فوری 4100 گام 100 پایان 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد طبق عرف فرصت تست 24 ساعته برای خریدار برقرار هستش...
  5. netmsm

فروش 6900XT

سلام دوستان XFX 6900XT SWFT کارت در حد کمتر از 6 ماه ماین شده و بعدش داخل کیس بوده برای انجام کارای رندرینگ OpenCL واسه رندرینگ تو نرم افزارای ادوبی که تست گرفتم (AE, PS, Pr) به طور میانگین 7-8 درصد بهتر از 3080ti جواب گرفتم. گیم با این کارت نزدم، صرفا برای تست دما GOW رو روی 1080p و تنظیمات...
  6. netmsm

درخواست خرید خرید NVME

سلام دوستان خریدار اس‌اس‌دی NVME با ظرفیت ۲ترا هستم.
  7. netmsm

درخواست خرید خریدار پاور

سلام دوستان یک مورد پاور 650 تا 750 خریدارم صرفا گرین یا کولرمستر فول ماژولار
  8. netmsm

درخواست خرید خریدار 3080ti/3080

سلام دوستان یک مورد کارت 3080ti و یا 3080 خریدارم. اولویت با کارت پلمب و دمای پایین هستش.
  9. netmsm

درخواست خرید خریدار NVME 2TB

سلام دوستان دو عدد NVME با ظرفیت 2TB خریدارم.
  10. netmsm

LG الجی جی8 LG G8 ThinQ

سلام دوستان الجی جی8 لینک امکاناتش عالیه ولی متاسفانه گوشی ضربه خورده و صفحه نمایش ایراد داره - عکس ها مشخصه تاچ مشکلی پیدا نکرده باتری و بقیه موارد سالم کارتن و لوازم نداره - دلیلش اینه که وارداتی بوده خودم از آمریکا خرید کردم رج شده با سریال - انتقال مالکیت داره پایه 1ت فوری 2ت گام 100ت...
  11. netmsm

مزایده Gigabyte RX 580

سلام دوستان Gigabyte RX580 4GB سیستم من با این گرافیک گاهی اوقات ریست میکنه و گاهی هنگ میکنه البته زمانی که بار گرافیکی روی سیستم هست متوجه مشکلی نشدم ولی وقتی idle هست گاهی هنگ و ریست داره! بازی‌های GOW و TLoU و Forza و... تست کردم بدون مشکل ریست و هنگ چند ساعت کار کرد تست FurMark هم بدون...
  12. netmsm

هوای نوا 7 آی - NOVA 7i

سلام دوستان گوشی Huawei Nova 7i بسیار تمیز و بدون تعمیرشدگی کاملا سالم همه چیز سخت‌افزاری و نرم‌افزاری فابریک با کارتن و لوازم فابریک و یک عدد گارد انتقال مالکیت دو سیم 4G همزمان بجز درب پشت که توی گارد بوده و روش رد انداخته بقیه جاهای گوشی تمیزه - گوشی خودم که گارد نداشته پشتش تمیزتره =))) ال...
  13. netmsm

ال جی وی 50 --- LG V50 ThinQ

سلام دوستان ویرایش: گوشی وی50 فروش رفته. یک مورد G8 پرچم‌دار موجوده اینجا: لینک. یک عدد گوشی الجی V50 سری V500N ریجن کره که متاسفانه لاک اپراتور هستش رو واسه مزایده میذارم . ایرادات 1. دوربین آلتراواید مات میگیره - باید ماژول دوربینش عوض بشه. قیمتش 9 دلاره با مالیات و شیپینگ 10 دلار میشه...
  14. netmsm

فروخته شد! هدست بلوتوث LG HBS-760

فروخته شد. سلام دوستان هدست الجی hbs760 لینک مشخصات رنگ سفید کلا شاید 4-5 بار شارژ شده باشه اورجینال هستش و تضمین میدم انصافا از نظر متریال، ساخت، ظرافت و طراحی فوق‌العاده هستش اسپیکرهای 4 لایه و صدای شفاف و بیس عالی حذف صدای محیط میکروفن MEMS کلیدهای: - خاموش/روشن - وصل/قطع مکالمه - کم/زیاد...
بالا