نتایح جستجو

1. D

فروش یا تعویض The Order 1886

درود کاملا سالم هزینه ارسال با مشتری محترم
  2. D

درخواست خرید بازی های PS4 (عناوین داخل تاپیک)

درود خریدار بازی های زیر هستم: The Last of us Part II The last guardian Tearaway unfold shadow of colossus Gravity rush 2 ghost of tsushima god of war ragnarok uncharted nathan drake collection Infamous first light Infamous second son
  3. D

درخواست خرید PS5

درود و وقت بخیر خریدار PS5 هم دیجیتال و هم درایو دار هستم. تک دسته و نیازی به لوازم جانبی نیست و سالم و پلمب باشه.
  4. D

درخواست خرید باندل رایزن (ترجیحا ryzen 5 3600) و پاور 650

خریدار باندل رایزن با سی پی یو ترجیحا 3600 هستم. مادربورد رده بالا نباشه که قیمت نهایی پایینتر تموم بشه. اگه رم همراهش باشه که چه بهتر، 16 گیگ دو کاناله. پاور حداقل 650 وات که دوتا کانکتور هشت پین گرافیک داشته باشه.
  5. D

درخواست خرید RTX 3080 ,RX 6800xt ,RX 6800

با عرض سلام خریدار یکی از گرافیک های قید شده در موضوع با قیمت مناسب هستم دنبال مدلای limited و ... نیستم. خوش قیمت باشه و حتی رفرنس(FE) هم باشه اوکیه.
  6. D

درخواست خرید Xbox series S

درود خریدار اکس باکس سری اس هستم. لطفا اگه موردی هست بفرمایید.
  7. D

فروش OMAX Perpetual

درود یک مورد ساعت اوماکس برای فروش موجوده. کاملا سالم در حد آک به همراه کارتن و ... که در عکس مشخصه قیمت : 2500
  8. D

فروش Logitech G402

درود یک مورد موس Logitech G402 برای فروش موجوده کاملا سالم. بدون کارتن و متعلقات قیمت 1400
  9. D

درخواست خرید مانیتور 22 اینچ

درود خریدارد مانیتور 22 اینچ کارکرده یا استوک هستم ترجیحا پنل ips باشه. مدل E223 اچ پی مد نظرمه ولی اگه مورد دیگه ای هم خوش قیمت داشتید لطفا خبر بدید
  10. D

درخواست خرید Hp Aero 13

درود خریدار مدل ذکر شده هستم
  11. D

فروش گیم پد لاجیتک

درود logi F310 gamepad ----> 1,000 .گیم پد جوی استیک چپش یه مقدار دریفت داره ارسال به شهرستان با تیپاکس.
  12. D

درخواست خرید Pixel 5, 5a, 6

درود خریدار گوشی های ذکر شده در عنوان به صورت کارکرده هستم. اگر گوشی کوچیک و کامپکت دیگه ای مثل zenfone 8 که قدیمی نباشه و سایزش کوچیکتر باشه هم دارید، ممکنه به کارم بیاد یک عدد poco x4 gt در حد هم دارم اگه خواستید میتونیم تعویض کنیم
بالا