نتایح جستجو

1. Fido

مشاوره خرید اسپیکر یا ساندبار برای PC

خب نیازی نیست بازی شما حتما 3 بعدی باشه و... یا فیلم. شما تلوزیونت رو وصل کنی به سینمای خانواده خودش بهت خروجی 5.1 میده و اوکیه و میتونید لذت ببرید. تو یک محیط لذت پخش 5.1 خیلی بیشتر از سیستم استریو هستش. مخصوصا تو تماشای فیلم. موسیقی هم تجربه خوبی میده بهت. من برای خونه یه سیستم قدیمی تقریبا...
  2. Fido

اینا خوبن، بالاتر گفتم خدمت دوستمون از این بهترش رو برای آتلیه نصب کردم، ام خب گیر و دار خودش رو داره. بخوای ازشون خروجی خوب بگیری هزینه بره.(البته توقع من از امر صدا بالاست). واسه خونه اگه کسی بخواد، خرید سینما خانواده رو پیشنهاد میکنم که قیمت کارکردشون واقعا مفته! خروجی خوبی هم بهتون میدن و...
  3. Fido

این کلاسیکها هم تو جای خودشون جالبن. من واسه آتلیه یکی از این آمپی داک های سونی فلزی رو که قبلا داشتم نصب کردم. صدا و خروجی عالیه، اما نه به این سادگی! برای اینکه جوابگو نیازهای خاص باشن براشون کارت صدای نسبتا رده بالای بهرینگر تهیه کردم و از یکی از دوستان صدابردار کمک خواستم که تنظیمش کنه و...
  4. Fido

ارادت، مرسی از لطف و محبتت. اون ادیفایر رو تقریبا میتونم با مبلغ این ساندباره بردارم. ولی خب به قول شما ساندبار هم مزایای خودش رو داره، ولی بوکشلفها به نظرم شاید صدای تمیزتری داشته باشن. ولی کلیات و امکانات رو در نظر بگیرم، به قول شما ساندبار انتخاب بهتریه. باید دقیق حساب کتاب کنم فضایی که دارم...
  5. Fido

درود، ارادتمندم برادر بزرگوار، ممنون از وقتت. تو آمازون هم ازش بازخوردهای خوبی دیدم، اما متاسفانه تا حالا با ساندبار کارنکردم، نمیدونم تفکیک صداش در چه حدیه و چقدر میتونه تفکیک کنه و صدای تمیزی داشته باشه، شما با ساندبار کار کردید؟ تجربتون چطور بوده ازش؟ دوستان این مدل رو هم بهم پیشنهاد دادن...
  6. Fido

با درود خدمت دوستان عزیز به یک اسپیکر 3 تکه یا ساندبار برای PC نیاز دارم در رنج قیمتی نهایتا 6 میلیون تومان. اولویت برام گوش دادن به موسیقی و تفکیک صدای قابل قول و به نحو کلی تمیزی صداست. حالا ممکنه بعضا برای تماشای فیلم و گیم هم استفاده بشه، اما اولویت اصلی موسیقیه. یه مدل ساندبار کریتیو...
  7. Fido

انتخاب پاور

والا برای این سیستم رده بالا، کلا هیچکدوم اینا خیلی مناسب نیست. بازم از نظر من گرین بهتره نسبت به گیم مکس. ولی خب میتونه دو تاش رو هم بفروشه و یکی از موارد پیشنهادی رو برداره. من باشم اینکارو میکنم.
  8. Fido

انتخاب پاور

سلام و وقت بخیر. اگه محدودیت بودجه و... نیست بنده هیچ کدوم رو پیشنهاد نمیدم. یه پاور 1000 وات با استاندارد ATX3 حتما تهیه کنن بهتره. گرین سری جدید پاورهاش رو بیرون داده، میتونن از اونها تهیه کنن، یا از برند fsp تهیه کنن که تو بازار موجوده. دیگه حداقلش یه چیزی مثل این بردارید...
  9. Fido

برای گیم کدوم بهتره ps5 یا ps4 یا pc یا xbox ??

با درود. به نظر من بع چند تا عامل مهم بستگی داره. اول بودجه و دوم کاربری کلی شما و سوم سلیقه شما. خب شما یه سیستم گیمینگ نسبتا متوسط بخوای ببندی، حدودا 30 تومنی در نظر بگیرش.(البته میشه کمتر هم باشه) حالا سیستم رده بالا که چند برابر این هزینه میطلبه. در عوضش میتونی یه پلی استیشن 4 کپی خور برداری...
  10. Fido

فروش تعدادی کابل برق و ساتا و پاور و تبدیل

سلام و وقت بخیر، برای این مورد قیمت میفرمایید؟
  11. Fido

راهنمایی جهت خرید گوشی اندرویدی به عنوان گوشی دوم

سلام، حالا من بحث تامین قطعاتش رو نمیدونم(تو ایران چون نمایندگی رسمی وجود نداره، اکثر تعمیرها با مشکل مواجه میشن)، اما آنر گوشی های با کیفیتی میزنه و تا حالا هر موردی که برای خودم و اطرافیان تهیه کردم عالی بودن. تاجایی که میدونم آنر مشکل تحریم گوگل نداره و هوآوی این مشکل رو داره فقط.
  12. Fido

چرا این مادربورد نسل 9 اینقدر گرونه ؟ GIGABYTE P310 D3

بله بزرگوار احتمال داره... آره، قیمت خیلی از کالاها واقعا منطقی نیست. حتی تو خرید کالای کارکرده. میبینی باندل نسل 7 رو آگهی میکنن 10 تومن! نسل 8 دیدم بالای 10 تومن! درحالیکه طرف با همین بودجه و حتی بودجه کمتر میتونه i3 نسل 12 یا حتی 13 ببنده. من بعضی وقتا این قیمتهارو درک نمیکنم. یا میبینی لپتاپ...
  13. Fido

چرا این مادربورد نسل 9 اینقدر گرونه ؟ GIGABYTE P310 D3

مادربورد خاصی نیست و یه بورد پایین رده هستش. قیمتشم درست نیست. شما هر بوردی که کارتون رو راه بندازه پیدا کنید اوکیه. برای نسل 9 یه تاپیک بزنید و از بچه ها یه بورد کارکرده بردارید. من این بورد رو به همراه CPU i3 نسل 9 5.500 فروختم چند ماه پیش.
  14. Fido

معرفی کارت شبکه بی سیم

آهان، پس مدل بالارده میخواید... موجودی بازار ایران خیلی محدوده متاسفانه. من از برندهای نسبتا معتبر از تندا دیدم و از TP Link که میشه گیر آورد. البته میتونید اینهایی رو همکه میخواید سفارش بدید که زمانبره و هزینه بر. از تندا میتونید این دو مورد رو بردارید که موجود هم هستن تو بازار...
  15. Fido

از ایسام لپ تاپ بخرم ریسک نیست ؟؟ نزدیک 50 میلیون

این آدم صداقت کافی نداره و کارش مشکل داره. فروشنده باید بدونه کالاش پلمپه یا نه؟ اگر پلمپ نیست دلیل باز شدنش چی بوده؟ تو ایسام اگه کسی کاملا صادق بود و شفاف و تمامی سوالات رو درست حسابی جواب داد و خو بتست گرفت خرید کنید، وگرنه خرید نزنید. فردا روز کالا دستتون رسید و متوجه شدید که این تعمیریه، یا...
  16. Fido

معرفی کارت شبکه بی سیم

سلام و وقت بخیر. من هم دنبال همچین موردی بودم که دوستان این موردی رو که بهتون لینک میدم معرفی کردن، دیگه نمیدونم به کار شما بیاد یا نه، اما چند ساعتی که باهاش کار کردم، سرعتش خوب بود و مشکلی باهاش نداشتم و افت سرعت ازش ندیدم. غیر این هم میتونید از مدلهای سری U تندا استفاده کنید که قیمت بالاتری...
  17. Fido

از ایسام لپ تاپ بخرم ریسک نیست ؟؟ نزدیک 50 میلیون

سلام، میشه از ایسام خرید کرد اما گیر و دار زیاد داره. اگه قصد خریدت قطعی شد، به شدت باید محکم کاری کنی. هر تستی که تو ذهنت هست رو باید به فروشنده بگی که مو به مو اجرا کنه و فیلمش رو برات بفرسته. باید ریزترین سوالی هم که تو ذهنت هست رو ازش بپرسی و مستند کنی. خرید هم کردی، باید از لحظه جعبه گشایی...
  18. Fido

آپدیت تلویزیون سامسونگ

سلام، مونتاژ ایرانه و سام سرویس؟ سایت سام سرویس رو چک کنید، شاید آپدیت براش قرار داده باشند، نباشه هم میشه با مورد مشابه آپدیت کرد. البته من تلوزیون ال جی رو آپدیت کردم به این روش...
  19. Fido

معرفی سایت خرید قطعات الکترونیک

با درود، من از این سایتی که لینک میزارم خرید کردم و مشکلی نبوده، نمیدونم موارد مورد نیاز شما رو دارن یا نه، میتونید تلفنی ازشون مشاوره بگیرید. https://thecaferobot.com/store/
  20. Fido

درخواست خرید خریدار مانیتور 24 یا 27 با مشخصات اعلامی در پست

با درود، دوستان خریدار یک عدد مانیتور ۲۴ یا ۲۷ اینچ جهت کار طراحی به مشخصات اعلامی زیر هستم مانیتور ۲۴: نهایت بودجه برای ۲۴ حدودا ۳ الی ۴ میلیون. مانیتور ۲۷: نهایتا بودجه حدودا ۶ تومن. مانیتورهای پیشنهادی حتما کالیبره و دارای پوشش فضای رنگی ۱۰۰ درصد srgb باشه.اگر هم 99 درصد srgb بود، حتما...
بالا