نتایح جستجو

1. P

فروش مانیتور گیمینک 2k کاهش قیمت

فروش pg278qe 2k 165hzدر حد تست بدون گارانتی پنل این مانیتور tn هستش ولی قابله مقایسه با ips های رده پایین نیست برای ارتقا به 4k میفروشم https://bandargahshop.com/asus-rog-swift-pg278qe قیمت آکبند ۲۶ قیمت من 20
  2. P

خریدار i7 13700

سلام خریدار فوری هستم
  3. P

خریدار سیمکارت

خریدار سیمکارت همراه اول یا ایرانسل هستم از این ارزون قیمتها فقط میخوام بنامم بشه برای کارهای بانکی و غیره از دوستان کسی تو پیشخوان هست پیام بده
  4. P

خریدار i7 13700k

سلام خریدار سی پی یو ذکر شده هستم فقط تهران و کرج
  5. P

خریدار ۳عدد کارت ۳۰۹۰

سلام خدمت دوستان خریدار 2عدد کارت ۳۰۹۰ تمیز و سالم و‌دما اوکی بدون باز شدگی پلمپ میخوام با قیمت مناسب لطفا قیمت نجومی ندید لطفا دوستان تهران و کرج پیام بدن معامله فقط حضوری باشه
  6. P

خریدار فوری x541u i37100u

سلام خریدار لپتا‌پ مدل x541u هستم i3 نسل شش یا هفت تر و تمیز بدون تعمیر باشه موردی بود خصوصی بزنید دوستان تهرانی پیام بدن معامله حضوری باشه
  7. P

درخواست خرید خریدار فوری فن نوکتوا noctua

سلام خریدار فن نوکتوا ۱۴یا ۱۵ سانتی متری موردی بود خصوصی بزنید ممنونم
  8. P

درخواست خرید خریدار هارد ۴ترا

سلام خریدار هارد ۴ترا کم کارکرد هستم سیگیت و وسترن بلک
  9. P

خریدار ایفون ۸

خریدار ایفون ۸ فقط باطری تعویض باشه کل بودجه ۶تومن موردی بود خصوصی بزنید با سپاس
  10. P

درخواست خرید خریدار هارد ۲ترا سیگیت

سلام خدمت دوستان خریدار هارد ذکر شده هستم با کارکرد کم و بدون بازشدگی سلامت صد و برای دوربین استفاده نشده باشه
  11. P

درخواست خرید خریدار فوری موس گیمینگ

سلام‌خدمت عزیزان خریدار موس ایسوس گیمینگ تا ۱۵۰۰هستم
  12. P

خریدار اسپلیتر و کابل لن اورجینال مودم

سلام و عرض ادب خریدار اسپلیتر و کابل لنcat 6 هستم اورجینال مودم از. این متفرقه ها و بی کیفیت نمیخوام
  13. P

درخواست خرید خریدار. گرافیک ddr2 یا ddr3 -1gb

خریدار گرافیک ddr2 ارزون قیمت
  14. P

درخواست خرید خریدار مانیتورpg swift 278q

سلام خریدار. مانیتور 2k Pg279q یا pg278qe هستم بدون تعمیر و مشکل پیکسل و هاله
بالا