نتایح جستجو

1. A

مشاوره برای خرید گوشی داریا باند

سلام قصد خرید گوشی Daria bond رو دارم کسی تا حالا تجربه استفاده از این گوشی رو داشته ؟ بنظر تون در رنج ۶ تا ۷ تومن گوشی مناسبیه ؟(دست دو در حد آک این قیمت گیر میاد) سخت افزار مناسبی داره تو سایت دیجی هم نظرات کاربران اکثراً مثبت هست ویدیو های بررسی این گوشی تو سایت ها خیلی کمه بعداً متوجه شدم...
  2. A

ریست شدن سیستم هنگام بازی های سنگین

سلام خدمت تمامی عزیزان دوستان بنده به تازگی سیستم خودم رو تکمیل کردم با این مشخصات AMD Ryzen 7 5800x RX 6800xt Merc Asrock X570 phantom gaming 4 16Gb Ram ddr4 3600 Corsair RGB pro تک PSU green 850 ocpt تمامی قطعات رو استوک خریداری کردم سیستم به تلویزیون منزل وصل هست مشکلی که باهاش...
  3. A

درخواست خرید خریدار قاب کیس تا ۴ تومن تهران یا حوالی

سلام خدمت تمامی عزیزان سایت pcpin بنده مایل به خرید: حافظه SSD 1tbm.2(خریداری شد) یک عدد پاور ۸۵۰(خریداری شد) خنک کننده پردازنده (خریداری شد) رم با فرکانس ۳۶۰۰ (۸×۲)یا(1*16)(خریداری شد) قاب کیس ترجیحاً فن دار argb ساکن تهران یا نزدیکی تهران باشه تا معامله به صورت حضوری انجام بشه
  4. A

راهنمایی در مورد خرید قطعات کامپیوتر

سلام خدمت تمامی اساتید و کاربران pcpin آقا یه سوال فنی من می‌خوام یه سیستم جم کنم تا الان فقط یه کارت گرافیک Rx 6800 xt Merc خریدم با یه پاور great wall 2000w دیگه هیچی نگرفتم گفتم بیام از اساتید یه راهنمایی بگیرم در مورد بقیه قطعات چون دارم خرد خرد می‌خرم لوازم رو واسه بقیه قطعات تا ۱۵ میلیون...
بالا