گرافیک

1. AmirAzari

خریداری شد! خریدار کارت گرافیک زیر 4 تمن

سلام لطفا اگه مورد تمیز و بدون مشکل داشتید پ.خ کنید.
  2. Metall_hero

فروخته شد! فروش مادربرد Asus P5Q3 Deluxe و گرافیک 8800GTS

با سلام خدمت دوستان یک عدد مادربرد Asus P5Q3 Deluxe برای فروش موجوده مادربرد فاقد متعلقات میباشد قیمت : پیشنهادی یک عدد کارت گرافیک Asus 8800GTS 320MB فاقد متعلقات و کارتن موجوده ترجیحا هر دو قطعه رو با هم میفروشم تا ارسالش راحتتر باشه قیمت رو پیشنهادی گذاشتم فروش تا چند روز برقراره و بعدش...
  3. mpc

شما چجوری کارت گرافیک تست می‌کنید؟

درود. به تازگی یه تاپیک «حل اختلاف» زده شد و فکر میکنم بد نباشه که درباره تست GPU حرف بزنیم. اما، میخوام تا میشه جهت دار حرکت کنیم و به یه نتیجه مناسب برسیم. (انگار قبلا چنین تاپیکی زده شده بوده که به مشت و لگد ختم شده.) تقاضا دارم دوستان تجربه‌های خودشون رو بیان کنن و مهم‌تر از همه، استثناهایی...
  4. OMiD

فروخته شد! فروش یا تعویض 6900XT Limited Black XTXH

درود کارت شخصی بوده ، بنابراین به ماین و امور غیرمتعارف دیگه فکر نکنید کارت دارای کارتن است و پیچ پلمپ دارد با ظاهر تمیز. دمای نرمال . فن ها بدون نویز که اغلب اوقات در حالت Zero Fan به صورت خاموش بودن . یک عدد هولدر مخصوص سری XFX هم تقدیم میشود. از بابت تنوع ، قصد تعویض این کارت با کارت 3080Ti...
  5. Mihanbaran

فروش گرافیک 3060ti

سلام دوستان یک عدد گرافیک تضمینی و خیلی تمیز و کم کار LHR است و فقط گیم استفاده شده , کارت پلمپ هست کارت گرافیک ام اس آی RTX 3060 Ti Ventus 2X 8GB OC قیمت 10500
  6. Abolfazl99

فروش کارت گرافیک GTX 1650 SUPER

باسلام خدمت تمام دوستان و کاربران فروم PCPiN با فروش یک عدد کارت گرافیک ASUS GTX 1650 SUPER 4GB TUF GAMING خدمت شما هستم. توضیحات اضافه نیاز نداره مختصر بگم: ماینی نیست و پلمپه و کارتن موجود،دما عالی،قدرتی که هم از RX580 8GB و 5500XT قوی تره‌. قیمت هم برای این کارت 4/700/000 تومان در نظر...
  7. Aminem22

درخواست خرید خریدار قطعات کیس،مادربرد،سیپیو،گرافیک،پاور و .. برای سیستم گیمینگ شخصی

درود بر تمامی عزیزان. قصد جمع کردن سیستم گیمینگ با حداقل بودجه رو دارم، قطعات درحد با شرایط زیر رو به صورت جدا یا با هم خریدار هستم، الویت بندی برای خرید مجزا نیز نوشته شده، اگر پیشنهادی هست لطف کنید، ترجیحا تهران باشه، در صورت تمایل یه سیستم GTX 750 TI هم برای معاوضه دارم که مجزا پست شده. 1)...
  8. ramin_delphi

فروش فروش تعدادی گرافیک ASUS TUF GAMING 1660 SUPER 6GB OC سالم و تر تمیز - طبق هماهنگی با صاحب کارت ها قیمت گرافیک ها به 4600 تخفیف خورد

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان با فروش تعدادی گرافیک با مدل ذکر شده در عنوان تاپیک در خدمتتون هستم گرافیک ها کاملا سالم هستند و خیلی تر و تمیز هستند و خمیر سیلیکون توسط مشتری قبلا عوض شدند و خمیر متوسطی زدند ظاهرا اون زمان اما کار راه بندازه و مشکلی انچنانی تو دما ایجاد نمیکنه اما من باز قیمت...
  9. taban341

فروش چند گرافیک کار راه بنداز خوش قیمت

با سلام سه عدد گرافیک با مشخصات زیر فروش فوری زیر قیمت بازار اگه کسی هر سه تارو بخاد جمعا 2200تقدیم میکنم مورد اول : Zotac GT 730 Zone Edition 64Bit 2GB GDDR3 کاملا سالم بدون تعمیر و مشکل خاص روی کیس خودم بوده قیمت : 110000 ت قیمتو حتما چک کنین تو سایتا زیر قیمت دارم میدم مورد دوم ...
  10. sha-hab

فروخته شد! فروش گرافیک MSI GTX 1070 8GB GAMINGX

سلام خدمت دوستان عزیز گرافیک زیر برای فروش موجوده برای ماین استفاده نشده و روی سیستم گیمینگ بوده گرافیک پلمپ جعبه دارد بدون گارانتی لینک مشخصات: https://www.techpowerup.com/review/msi-gtx-1070-gaming-x/ پایان مزایده 24 ساعت بعد از اولین پیشنهاد تهران تحویل حضوری یا ارسال با پیک شهرهای دیگه...
  11. bardia

فروش Msi rx 5700xt mech 8G

فروش گرافیک Msi rx 5700xt mech 8G کم کارکرد، ماین که اصلا، بیشترین کاری باهاش کردم برنامه نویسی بوده کارتن و همه چی اوکیه، پیچ پلمپ قیمت ۵۵۰۰ قیمت ۵ تومن دما 75 درجه تست فورمارک رزولوشن 1920×1080 مدت زمان ۲ دقیقه
  12. P

کارت گرافیک 4090 ارزش خرید دارد؟

سلام این سوال خیلی از افراد شاید باشه و مهمم نیست که پولشو داشته باشی یا نه. بعضیا بخاطر علاقه مند بودن به تکنولوژی این سوال براشون پیش میاد به شخصه نظرم به جیب خریدار بستگی داره چون بازار دست دوم بشدت داغه و با 1/10 قیمت یک گرافیک 4090 میشه کارتی تهیه کرد که تقریبا 50 درصد قدرت اونو داره. اما...
  13. OMiD

فروخته شد! خریدار 6800XT یا 3070Ti

سلام خریدار یک عدد گرافیک فقط از دو مدل ذکر شده هستم . 6800XT یا 3070Ti فقط XT و Ti مد نظرمه . قیمت بالا پیشنهاد ندید. ترجیحا خصوصی قیمت و مدل رو پیام ارسال کنید .
  14. OMiD

فروخته شد! RTX 2080Super GameRock

Palit RTX 2080 GameRock Premium Edition پلمپ+کارتن دو فنه اس ولی سه اسلات جا میگیره و بزرگه . دوال بایوس_خروجی تایپ C فروش : 8500 تومان فروخته شد .
  15. reZer

فروخته شد! کارت گرافیک RTX 2060 Palit

سلام و عرض ادب خدمت اعضای محترم انجمن وقت تون بخیر یک عدد کارت گرافیک RTX 2060 Palit با گارانتی تا 17/07/2024 برای فروش موجوده. قیمت : 5300 تست های جدید اضافه شد.
  16. ramin_delphi

فروش فروش تعدادی گرافیک ASUS DUAL RX 580 8GB OC پلمپ و کارکرده با متعلقات - قیمت 3 تومان

سلام و وقت بخیر با فروش تعدادی گرافیک ASUS DUAL RX 580 8GB OC کارکرده و پلمپ با متعلقات و جعبه به فروش می رسد کارت گرافیک ها با گرافیک های XFX ریفر تعمیری و وارداتی مقایسه نشود و همه دارای کارت گارانتی می باشند که البته تمام شده و در عکس ها مشخص هست هز سوالی داشتین پیام شخصی در خدمتتون...
  17. rasamshop

فروخته شد! کیس کامل

سلام دوستان مشخصات دقیق سیستم کلا تو عکسا هست همراه با رم ریدر و دی وی دی رایتر قیمت با احترام 2600 تومان هزینه ارسال با خریدار محترم
  18. ho3in_

فروش لیست فروش قطعات کامیپوتر ۱۴۰۲/۴/۱۰

با سلام خدمت دوستان لیست انواع قطعات کامپیتور هر روز داخل کانال تلگرام لیست میشه عکس و قیمت در کانال درج شده اقلام ستاره دار گارانتی دارن اطلاعات بیشتر پ خ درخدمتم بعضی قطعات تعداد موجود 1402/04/10 RAZER LIST US Dollar 49,900$ #VGA قیمت ۲۶۵۰ XFX GTS RX580 8G قیمت ۵۶۵۰ Palit Dual 1660Super 6G...
بالا