rtx 3070

1. M

فروش فروش تعدادی کارت گرافیک رده بالا

با سلام خدمت دوستان عزیز تعدادی گرافیک گیمینگ به فروش می‌رسد ضمنا بدلیل آشنا نبودن و شروع فعالیت بنده داخل انجمن برای اطمینان خاطر خریدار تمامی معاملات با سامانه های معاملات امن یا واسطه انجام میشود🙏 Rtx 3070 gigabyte eagle بدون ماین شدگی در حد نو/ دما نهایت داخل فورمارک تست 5 دقیقه ای ۷۴ /...
  2. farhadii

درخواست خرید خریدار Rtx 3070ti یا Rtx 3070

سلام دوستان مهربان🌹🌹🌹 خریدار Rtx 3070ti یا Rtx 3070 تمیز و بی عیب و ایراد باشه کارتن و متعلقات کامل پیچ پلمپ موردی بود مدل دقیق به همراه قیمت رو pm کنید سپاس
  3. samannaseri

فروخته شد! مزائده کارت گرافیک RTX 3070 Gaming Pro Oc

سلام دوستان درخدمتتونم با فروش کارت گرافیک RTX 3070 Gaming Pro Oc که ماله یکی از دوستان هست و شخصا کارت رو مشاهده و تست کردم همه چی اوکی هست و واقعا تمیزه نسخه oc هست بسیار کم استفاده شده هم کارتن کارت هم خوده کارت در بهترین حالت نگهداری شده تمام بازیهای روز رو با بالاترین...
  4. amiramrolah

درخواست خرید خریدار کارت 3070 تمیز با جعبه قیمت مناسب

خریدار کارت 3070 تمیز با جعبه قیمت مناسب
  5. powerelectron

درخواست خرید کارت گرافیک 3070 یا 3070ti

درود خدمت عزیزان انجمن خریدار کارت گرافیک عنوان شده هستم - برند ترجیحا asus msi giga zotac - پلمپ باشه - بدون خط و خش و تمیز باشه - کارتن داشته باشه و مهمتر اینکه قیمت منصفانه باشه ممنون میشم پیشنهادات خودتون رو ارائه بدید
  6. Sir MehDi

فروش فروش کارت گرافیک RTX 3070 به قیمت 10300

درود و عرض ادب قصد فروش کارت گرافیک GALAX RTX 3070 8GB رو دارم. کارت بسیار بسیار تمیز و کم کار است. بدون کارتن. قیمت فروش : 10300
بالا