rx580

1. M

تعدادی کارت گرافیک rx 580xfx در حد سریال با جعبه یکی

سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی تعدادی گرافیک rx 580 xfx به فروش می‌رسد ضمنا بدلیل آشنا نبودن و شروع فعالیت بنده داخل انجمن برای اطمینان خاطر خریدار تمامی معاملات با سامانه های معاملات امن یا واسطه انجام میشود🙏 وضعیت کارت ها عالی و دماشون مناسب هست همگی کارت ها پیچ پلمپ هستن و فناشون سالم هست...
  2. Abolfazl99

فروش کارت گرافیک GTX 1650 SUPER

باسلام خدمت تمام دوستان و کاربران فروم PCPiN با فروش یک عدد کارت گرافیک ASUS GTX 1650 SUPER 4GB TUF GAMING خدمت شما هستم. توضیحات اضافه نیاز نداره مختصر بگم: ماینی نیست و پلمپه و کارتن موجود،دما عالی،قدرتی که هم از RX580 8GB و 5500XT قوی تره‌. قیمت هم برای این کارت 4/700/000 تومان در نظر...
  3. a7up

فروش فروش تعدادی گرافیک Asus Rog Strix 3060ti, 5700XT و Sapphire Nitro+ RX570, RX580

به نام خدا با سلام، تعدادی گرافیک گیمینگ به شرح زیر برای فروش موجود هست. مورد اول: 1 عدد کارت گرافیک Asus Rog Strix RTX 3060 TI 8GB کاملا سالم و تمیز، پیچ پلمپ به همراه جعبه. قیمت: 10500 مورد دوم: 3 عدد کارت گرافیک Asus Rog Strix RX 5700XT 8GB کاملا سالم و تمیز، پیچ پلمپ...
  4. mori

فروش کارت گرافیک XFX RX580 8GB

کلا ۴،۵ ماه استفاده شده و کاملا نو هستش پلمپ و داری جعبه قیمت فقط ۳ تومن
  5. Sezar & sanaz

فروخته شد! کارت گرافیک rx580 چیپ هاینیکس ۸گیگ ( کاهش مجدد قیمت )

نام خدا کالا دست دوم در حد نو واقعیه کارت ها حتی پیچ هم نشدن تک ارز مایین بوده خیلیا دو ارز میزنن پدر کارت در میارن کارت ها در شرایط عالی بوده و دما 60 درجه دست خودم بوده از اول مطمن مطمن چون خودم دلسوزانه ازش استفاده کردم یک عدد موجود با جعبه اصلی سریال یکی دفترچه و کابل به هیچ عنوان...
بالا