بهترین سریال های انیمه که تا حالا دیدید

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
عضویت
2011-09-16
نوشته‌ها
1,340
پسندها
1,403
سابقه بازارچه
63

اولین تیزر تریلر فصل دوم سریال «آرکین» را تماشا کنید​


نتفلیکس اولین تیزر تریلر فصل دوم سریال «آرکین» (Arcane)، مجموعه انیمیشنی موفقی که بر اساس بازی‌های ویدیویی محبوب «لیگ افسانه‌ها» (League of Legends) ساخته شده است را منتشر کرد. فصل اول «آرکین» با ۹ قسمت در سال ۲۰۲۱ منتشر و به سرعت به یک پدیده‌ی جهانی تبدیل شد.

در نخستین تیزر تریلر وهم‌آلود فصل دوم، در حالی که موسیقی پخش می‌شود شاهد مردی با بدن ضعیف هستیم که ساعتی را در دست می‌چرخاند و خون از بدن او توسط لوله‌هایی به مخازنی منتقل می‌شود. با ادامه صحنه، مشخص می‌شود که این مرد به وارویک، هیولای نمادین لیگ افسانه‌ها متصل است.

01-1.jpg
سریال «آرکین» با توجه به محبوبیت بی‌حدوحصر بازی ویدیویی «لیگ افسانه‌ها» باید انتظارات بالایی را برآورده می‌کرد. خوشبختانه، اولین فصل آن توانست موفق ظاهر شود و در راتن تومیتوز امتیاز ۱۰۰ از ۱۰۰ دریافت، و ۹۶ درصد از مخاطبان خود را راضی کند. با چنین امتیازات بالایی، تعجبی نداشت که این سریال انیمیشنی فورا برای فصل بعد تمدید شود و فضای کافی برای ادامه روایت‌های «لیگ افسانه‌ها» را در اختیار نتفلیکس قرار دهد. فصل اول سریال «آرکین» با یک پایان نفس‌گیر به اتمام رسید و طرفداران را به تکاپو انداخت تا بدانند چه اتفاقی برای وای، جینکس و بقیه گروه می‌افتد.

با وجود این همه تبلیغات، پیشرفت در ساخت فصل دوم سریال «آرکین» تا کنون کند بوده است. پس از اینکه اخبار مربوط به پیشرفت کند سریال صبر طرفداران را لبریز کرد، نیکولو لورن مدیرعامل رایت گیمز، در آوریل ۲۰۲۳ در مصاحبه‌ای عنوان کرد که دلیل تاخیر در ساخت و پخش سریال این است که آن‌ها قصد ندارند عجولانه عمل کنند. در سپتامبر ۲۰۲۳ اعلام شد که فصل دوم سریال «آرکین» در زمستان ۲۰۲۴ منتشر می‌شود، اما بعدا به نوامبر ۲۰۲۴ موکول شد و انتظار برای فصل دوم را طولانی‌تر کرد.

جدیدترین تریلر فصل دوم سریال «آرکین» به مخاطبان اجازه می‌دهد تا اندکی از طعم داستانی که قرار است با آن مواجه شوند را بچشند. در حالی که این پیش‌نمایش چیزی در مورد آنچه در نتیجه شلیک موشک جینکس در پایان فصل اول رخ داد فاش نمی‌کند، اما به وضوح ورود وارویک به سریال را تایید می‌کند، که در فصل اول به آن اشاره شده بود. با توجه به انتظار برای ادامه پایان پرتب‌وتاب فصل اول و معرفی وارویک، سریال «آرکین» با ورود به فصل ۲ داستان‌های هیجان‌انگیز زیادی برای ارائه خواهد داشت.

فصل دوم سریال «آرکین» در حال حاضر برای انتشار در نوامبر ۲۰۲۴ (آبان-آذر ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

 

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
عضویت
2011-09-16
نوشته‌ها
1,340
پسندها
1,403
سابقه بازارچه
63
من سایبرپانک رو بازی نکردم ولی این انیمه رو دوست داشتم..مخصوصا آخرین اپیزودش رو...

12590266_mid.jpg
 
بالا