خطا در شروع بازی پابجی استیم

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
32
سلام به همگی خسته نباشین
اگه اطلاع دارین این خطا به چه دلیل ایجاد شده و چطوری رفع میشه ممنونم راهنمایی کنین از زمانی که وارد تنظیمات درایور گرافیک قسمت تنظیمات فن شدم این اتفاق افتاده حال نمیدونم به این ربط داره یا نه ولی درایور گرافیک رو کلا حذف کردم مجدد نصب کردم بازم خطا رو میده و فایل های بازی رو هم از داخل استیم وریفای کردم درست نشد ضمنا فقط برای بازی پابجی این خطا رو میده خواستم ببینم پابجی حافظه کش داره اونو پاک کنم که بلد نیستم چطوری پیداش کنم و پاکش کنم 🙏

پیوست‌ها

• Screenshot 2024-06-11 131258.png
    Screenshot 2024-06-11 131258.png
    18.4 کیلوبایت · بازدیدها: 11

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
171
سابقه بازارچه
2
سلام.
داره میگه میزان رم کارت گرافیک مناسب نیست و برای برطرف شدن مشکل کیفیت بازی رو کم کنید، رزولوشن رو کاهش بدید یا اگه برنامه ای در حال اجرا هست، اون رو ببندید.

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
32
سلام.
داره میگه میزان رم کارت گرافیک مناسب نیست و برای برطرف شدن مشکل کیفیت بازی رو کم کنید، رزولوشن رو کاهش بدید یا اگه برنامه ای در حال اجرا هست، اون رو ببندید.
مرسی از پاسخ ، نه من با همین سیستم داشتم بازی می‌کردم سیستم من i5 12400 با rx6900xt و رم ۱۶ گیگ هست ، ضمنا چطوری وقتی نمیتونم وارد بازی بشم رزولیشن کیفیت بازی رو کم کنم

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
171
سابقه بازارچه
2
مرسی از پاسخ ، نه من با همین سیستم داشتم بازی می‌کردم سیستم من i5 12400 با rx6900xt و رم ۱۶ گیگ هست ، ضمنا چطوری وقتی نمیتونم وارد بازی بشم رزولیشن کیفیت بازی رو کم کنم
خواهش میکنم. از طریق تنظیمات ویندوز، رزولوشن صفحه رو کم کنید و ببینید میتونید وارد بازی بشید یا نه. جدید ترین درایور کارت گرافیک رو با برنامه ddu کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید. شاید اینجوری مشکل برطرف بشه.

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
32
خواهش میکنم. از طریق تنظیمات ویندوز، رزولوشن صفحه رو کم کنید و ببینید میتونید وارد بازی بشید یا نه. جدید ترین درایور کارت گرافیک رو با برنامه ddu کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید. شاید اینجوری مشکل برطرف بشه.
اینکار رو دارم میکنم ولی بعید میدونم درست بشه چون الان برای بازی تام رایدر این خطا رو نمیده فقط برای پابجی میده من فکر میکنم اگه حافظه کش بازی رو بتونم پاک کنم یا همون محل سیو ها رو درست میشه اگه اونجایم نشه مجبورم بازی رو به کل پاک کن دوباره نصب کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DM.JAGUAR

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
32
متاسفانه نشد . حالا اومدم کل بازی رو ازش اول بک اپ گرفتم بعد از استیمم حذفش کردم بعد از طریق بک اپ برگردوندمش بازم خراب بود مجبور شدم کلا حذفش کنم دوباره از نو دانلود کنم ببینم چی میشه فکر نکنم راهی دیگه ای میداشت

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
32
سلام قبول دارم روش حل مشکلم درست نیست ولی فعلا با پاک کردن و نصب مجددش تونستم بازی رو اجرا کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DM.JAGUAR

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
32
سلام. خدا رو شکر که مشکل برطرف شد.
مرسی ولی بازیش خیلی چیتر داره اصلا مسخره شده منکه خیلی اصولی تر بازی میکنم اخرش راحت میخورم مثلا من کلاهم لول ۲ جلیقه ام لول ۲ هست طرف هم خم میشه که بزنه من افتادم یعنی فکر کنم یک گلوله زد من افتادم تازه اصلا تو بازیش نمیشه راحت زوم کنی بالای کسی چون سر اسلح سریع منحرف میشه بعد اون اونطوری میزنه غیر طبیعی میخوره یا اصلا صدای پا تو راه پله ها نمیاد یا یهو میبینی طرف پشت سرت قرار گرفته داره میزنه شک ندارم چیترن همشون

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
32
سلام. خدا رو شکر که مشکل برطرف شد.
سلام داداش یادته گفتم بازی رو مجدد نصب کردم درست شد که واقعانم تا الان اون خطی رو نداشتم امروز یهو وسط بازی اون خطا رو دوباره داد ، مساله ای که هست اگه قرار باشه سخت افزاری باشه پس اصلا نباید با نصب مجدد درست می شد اونم بعد از گذشت سه هفته دوباره خطا بده یک علت که میخوام کامپیوتر مو بفروشم همین هست که به لطف نحس جمهوری اسلامی ایران تحریمه خیلی سر این مسال بعد برای یک بازی کرد خیلی درگیر خطاهاش می شی

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
171
سابقه بازارچه
2
سلام داداش یادته گفتم بازی رو مجدد نصب کردم درست شد که واقعانم تا الان اون خطی رو نداشتم امروز یهو وسط بازی اون خطا رو دوباره داد ، مساله ای که هست اگه قرار باشه سخت افزاری باشه پس اصلا نباید با نصب مجدد درست می شد اونم بعد از گذشت سه هفته دوباره خطا بده یک علت که میخوام کامپیوتر مو بفروشم همین هست که به لطف نحس جمهوری اسلامی ایران تحریمه خیلی سر این مسال بعد برای یک بازی کرد خیلی درگیر خطاهاش می شی
سلام. با دی ان اس های مختلف امتحان کنید. از برنامه هایی مثل تک لول، الکترو، گاد پینگ، پینگ هیت و غیره هم میشه استفاده کرد.

بالا