درخواست قیمت گذاری برای باندل نسل 11

PCPARSA

کاربر عضو
پسندها
6
با سلام خدمت دوستان عزیز اگر قابل بدونند.
کمک میخواستم برای قیمت گذاری روی باندل نسل 11
مادربورد ایسوس tuf z590-plus wifi نو با دو سال گارانتی
پردازنده intel core i5 11500 دست دوم
خنک کننده پردازنده deepcool AG400 نو

invoker

کاربر فعال بازارچه
پسندها
328
سابقه بازارچه
46
درود

من نظرم واسه هر 3 قطعه رو 11 میلیونه.

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
667
سابقه بازارچه
245
درود
می‌خوای بخری یا می‌خوای بفروشی ؟

انصار جان من این نوتیفیکیشنارو درست کن
من نه پیام‌های داخل تاپیکم برام نوتیفیکیشن میاد نه وقتی جایی تگ می‌شم نه وقتی توی تاپیکی که مشترک شدم پست گذاشته می‌شه

PCPARSA

کاربر عضو
پسندها
6
درود
می‌خوای بخری یا می‌خوای بفروشی ؟

انصار جان من این نوتیفیکیشنارو درست کن
من نه پیام‌های داخل تاپیکم برام نوتیفیکیشن میاد نه وقتی جایی تگ می‌شم نه وقتی توی تاپیکی که مشترک شدم پست گذاشته می‌شه
سلام
میخوام بفروشم

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
667
سابقه بازارچه
245
سی پی یو خیلی از قیمتش نمیوفته نهایت ۵۰۰ تومان

الان 11600k رو دارن ۸۲۰۰ میدن که باعث میشه قیمت سی‌پیوت بصورت دست دوم حدوداً ۶۲۰۰ بشه

Screenshot_۲۰۲۴-۰۲-۱۳-۰۰-۱۶-۱۱-۹۱۹_com.android.chrome.jpg

مادربردتم فکر کنم به خاطر اینکه نیست تو بازار قیمتش فضاییه طبق این لینک

ولی الان Z690 tuf wifi قیمتش ۱۱ تومنه که باعث میشه قیمت واقعی نو مادربردت بشه حدوداً ۹۰۰۰ که اونم به نظرم اگر ۷۵۰۰ قیمت بزاری خوبه

کولرتم نوش یکو چهارصد اونم حساب کنیم ۸۰۰

در مجموع سه تاشو با هم به نظرم ۱۴ تومن قیمت بزار ولی جدا نفروش چون احتمالاً مادربرد رو دستت بمونه یا اینکه بزن اول مادربرد فروش میره بعد پردازنده و کولر

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
667
سابقه بازارچه
245
راستی کولرو یادم نبود نوشته بودی نو اونم 300 بیشتر حساب کن حدودا 1100

یه موقعی مینبرد ASUS Z77 Delux تو بازار کم بود قیمتش از Z97 همین سری حدود یکونیم برابر گرونتر بود با اینکه Z97 جدیدتر بود با قابلیتهای بیشتر ولی خب کسی که دقیقا اون یدونه مینبردو میخواست مجبور بود اون مبلغو بده

از طرفی هم میدونی که برای رم و پاور و هارد و SSD و کارت گرافیک مهم نیست مدل باندل چیه با همه باندلا کار میکنن این قطعاتی که گفتم . درکل اگر بخوای جدا بفروشی با توجه به اینکه میگی مادربرد نو هستش شاید یکی پیدا شد جای اون مادربردای 15 تومنی داخل ترب اومد مادربرد شمارو خرید 14 تومن باز تکرار میکنم کسی که فقط لنگ یه مینبرد باشه و دقیقا هم همین مدل مینبرد شمارو بخواد و شما هم آدم خوش شانسی باشی با اون طرف روبرو بشی تو دنیای واقعی یا مجازی که احتمالش خیلی کمه

ولی کسی که باندل(یک عدد پردازنده بعلاوه یک عدد مینبرد) بخواد مثل این چیزی که شما داری میفروشی میاد نگاه میکنه در ازای پولی که داره از جیبش میده چه ویژگی هایی از مینبرد و چه بنچمارکی از پردازنده میگیره . اگر قرار باشه با مثلا 19 تومن بتونه i5-12500 تری دست دوم و ASUS Z690 TUF Wi-Fi نو با همین کولری که گذاشتین بخره بنظرم باندل و کولر شما هم قیمتش باید حدودا 14 تومن باشه حالا شاید یکی پیدا شد 22 تومن خرید ازتون کسی هم پیدا نشد همون 14 تومن بخره دیگه این بستگی داره که شما مصرف کننده از کجا پیدا کنی و چقدر بلد باشی جنست رو با قیمت بالاتری بفروشی . احتمال رو ببر بالا اگر میتونی

آخرین ویرایش:

PCPARSA

کاربر عضو
پسندها
6
راستی کولرو یادم نبود نوشته بودی نو اونم 300 بیشتر حساب کن حدودا 1100

یه موقعی مینبرد ASUS Z77 Delux تو بازار کم بود قیمتش از Z97 همین سری حدود یکونیم برابر گرونتر بود با اینکه Z97 جدیدتر بود با قابلیتهای بیشتر ولی خب کسی که دقیقا اون یدونه مینبردو میخواست مجبور بود اون مبلغو بده

از طرفی هم میدونی که برای رم و پاور و هارد و SSD و کارت گرافیک مهم نیست مدل باندل چیه با همه باندلا کار میکنن این قطعاتی که گفتم . درکل اگر بخوای جدا بفروشی با توجه به اینکه میگی مادربرد نو هستش شاید یکی پیدا شد جای اون مادربردای 15 تومنی داخل ترب اومد مادربرد شمارو خرید 14 تومن باز تکرار میکنم کسی که فقط لنگ یه مینبرد باشه و دقیقا هم همین مدل مینبرد شمارو بخواد و شما هم آدم خوش شانسی باشی با اون طرف روبرو بشی تو دنیای واقعی یا مجازی که احتمالش خیلی کمه

ولی کسی که باندل(یک عدد پردازنده بعلاوه یک عدد مینبرد) بخواد مثل این چیزی که شما داری میفروشی میاد نگاه میکنه در ازای پولی که داره از جیبش میده چه ویژگی هایی از مینبرد و چه بنچمارکی از پردازنده میگیره . اگر قرار باشه با مثلا 19 میلیون تومن بتونه i5-12500 تری دست دوم و ASUS Z690 TUF Wi-Fi نو با همین کولری که گذاشتین بخره بنظرم باندل و کولر شما هم قیمتش باید حدودا 14 تومن باشه حالا شاید یکی پیدا شد 22 تومن خرید ازتون کسی هم پیدا نشد همون 14 تومن بخره دیگه این بستگی داره که شما مصرف کننده از کجا پیدا کنی و چقدر بلد باشی جنست رو با قیمت بالاتری بفروشی . احتمال رو ببر بالا اگر میتونی
خیلی ممنون از راهنماییتون

بالا