نوت باکس: نرم افزار رایگان مدیریت یادداشت - زیکس

behzad

کاربر فعال بازارچه
پسندها
14
سابقه بازارچه
41
Screenshot 2023-07-04 204438.png

برخی امکانات برنامه:
  • رابط کاربری ساده و روان
  • جستجو در متن تمام یادداشت‌ها و فیلتر کردن بر اساس تیتر
  • قابلیت ذخیره خودکار یادداشت
  • قابلیت ایجاد تعداد دلخواه رونوشت و بکاپ از هر یادداشت
  • تنظیم رنگ زمینه، فونت و جهت متن برای هر یادداشت
  • سطل بازیافت برای بازیابی یادداشت‌های حذف شده
  • امکان رمزنگاری یادداشت‌ها
  • امکان پوشه بندی یادداشت‌ها
  • بزرگنمایی کلی رابط کاربری و استفاده آسان در صفحه نمایش بزرگ
  • بدون نیاز به نصب و قابل حمل
  • نسخه ویندوز و لینوکس (و شاید در آینده مک)
  • کاملا رایگان بدون تبلیغ، بدون نسخه پریمیوم، بدون ویروس و بدافزار
سلام خدمت دوستان انجمن، این اولین اپلیکیشن زیکس (بعد از خروج از کار خدماتی طراحی) است و رایگان هم هست. برنامه برای مدیریت یادداشت و Plain Text هست. چند نکته رو باید بگم، اول اینکه برنامه در نسخه‌های اولیه هست پس یادداشت مهم توش ذخیره نکنید و برای استفاده جدی و حساس فعلا مناسب نیست! صبر کنید باگ فیکس بشه و یکم جا بیافته. دوم اینکه برای دانلود برنامه و اطلاعات بیشتر صفحه محصول در سایت زیکس رو ببینید. و در انتها هم اگر لطف کردید و تستش کردید و مشکلی در برنامه پیدا کردید زیر همین تاپیک یا در قسمت نظرات زیکس برام بنویسید. تا حد امکان رفع میکنم.

لینک صفحه برنامه برای دانلود: اینجا کلیک کنید

ارادتمند، بهزاد دانش پور - زیکس

پیوست‌ها

• Screenshot 2023-07-04 204658.png
    Screenshot 2023-07-04 204658.png
    42.1 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • Screenshot 2023-07-04 204917.png
    Screenshot 2023-07-04 204917.png
    88.7 کیلوبایت · بازدیدها: 4
آخرین ویرایش:

1 Saeed

کاربر فعال بازارچه
پسندها
35
سابقه بازارچه
73
چقدر عالی!
پیشنهاد میکنم نسخه انگلیسی سایت رو هم بزنید و روی برندینگ‌تون کار کنید.
با آرزوی موفقیت :)

behzad

کاربر فعال بازارچه
پسندها
14
سابقه بازارچه
41
چقدر عالی!
پیشنهاد میکنم نسخه انگلیسی سایت رو هم بزنید و روی برندینگ‌تون کار کنید.
با آرزوی موفقیت :)
آقا ممنون، خیلی فکر کردم ولی فعلا قصدم تولید نرم افزارهای فارسی هست. هرچند میگن انگلیسی باشه با مثلا دونیت کریپتو خوب جواب میده ولی آینده اینترنت بین الملل در ایران مشخص نیست متاسفانه و من آینده کارم خیلی برام مهمه... و اونقدر حرفه‌ای نیستم که با نرم افزارهای مطرح رقابتی کنم در حد همین اپ‌های ساده می‌تونم کار کنم. البته ایده زیاده... 👍

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1 Saeed

behzad

کاربر فعال بازارچه
پسندها
14
سابقه بازارچه
41
بنا به پیشنهاد بسیاری دوستان ایرانی و خارجی سایت جدید noyzen.com هست و نرم افزار انگلیسی شده.

NI2030

کاربر فعال بازارچه
پسندها
82
سابقه بازارچه
28
سلام داداش
کارتون درسته فقط نکته ای که هست چون اشاره کردید آینده کاریتون مهمه به نظر من انرژیتون رو سر PC نزارید. البته چند تا پروژه بدید برای PC ولی کاملا به سمت app موبایل برید. دوران طلایی کامپیوتر تموم شده. نه اینکه کامپیوتر مهم نباشه نه کلا دنیا روی سیستم های کامپیوتری میچرخه ولی شما این مقاله رو اونجا که بولد شده رو ببینید:
https://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_operating_systems#:~:text=As of April 2023, Android,also using the Linux kernel).
الان 42 درصد سهم کل مارکت OS دنیا برای اندروید هست که با سهم 17 درصدی ios به مجموع 60 درصدی سهم موبایل در برابر 28 درصد سهم ویندوز که روز به روز کاسته شده و خواهد شد میرسیم. در ادامه مقاله دیوایس های اندرویدی 54 درصد سهم فروش در مقابل 11 درصد ویندوز.
البته میدونم که کامپیوتر هیچوقت نمیمیره ولی برنده بازار هدف کاربران عمومی اندروید هست یعنی اینکه حتی کم سوادترین انسانها هم با کمی اموزش میتونن با یه گوشی اندرویدی کار کنن و وبگردی و فیلم ببینن و کارای روزمره رو جلو ببرن ولی PC حتی افراد با تخصص بالا هم باز مشکلات زیادی رو باهاش روبرو میشن. به طور خلاصه بازار هدف چیه؟ بازار هدف اینه که افراد گسترده ای از جامعه به سادگی بتونن OS رو فهم و استفاده کنن. برای همین شما دست هر کسی یه گوشی اندرویدی میبینید ولی امروزه حتی در کمتر خانه ای شما کامپیوتر میبینید که اگر هم باشه همیشه و هرجا و هر کس استفاده نمیکنه. ببخشید طولانی نوشتم

آخرین ویرایش:
بالا