پایان پشتیبانی اپرا فایرفاکس و بیشتر مرورگر ها از ویندوز سون

memolina

کاربر عضو
پسندها
569
ظاهرا این ویندوز ب پایان عمرش نزدیک شده اکثر برنامه ها و درایورها هم ساپورتش نمیکنن

Adib_mk

کاربر عضو
پسندها
69
رست این پیس شد دیگه ویندوز سون

punk

کاربر عضو
پسندها
366
ظاهرا این ویندوز ب پایان عمرش نزدیک شده اکثر برنامه ها و درایورها هم ساپورتش نمیکنن
حقیقتا ویندوز پایداری بود ولی اصلا بدرد تکنولوژی امروزی نمیخوره یه ssd بندازی روش دهنشو صاف میکنه و خیلی چیزای دیگ
در کل به نظرم دیگ منسوخه

NI2030

کاربر فعال بازارچه
پسندها
82
سابقه بازارچه
28
یکی از بهترین سیستم عامل ها بین سیستم عامل های ویندوز بود.بسیار روان بود.کاربران به راحتی میتونستن باهاش ارتباط برقرار کنند و باهاش کار کنند. سنگینی تسکبار و فضای ویندوز ده و یازده حتی در سیستم های رده بالا هم قابل مشاهده هست. بعد از ایکس پی طولانی ترین مدت زمان کارکرد بر روی دسکتاپ پی سی برای هفت هست. دلیل اینکه میان و این ها رو از رده خارج میکنن داشتن گردش فروش سخت افزار ها و نرم افزارها هست. کارخانه ها باید کار کنند وگرنه پول کارگران رو نمیتونن پرداخت کنن. اما اینم بگم که اگر در دنیای پی سی زندگی میکنید یکی از طولانی ترین ساپورت ها رو دریافت خواهید کرد برای مثال همین ویندوز هفت از سال 2009 اومد و تا این اواخر هم ساپورت میشد حتی وقتی مایکروسافت تصمیم به کنار گذاشتن 7 کرد باز تا الان نرم افزارها ساپورتش میکردن. مقایسه کنید با اندرویدی که هر سال یه ورژن میده و طیف گسترده ای از گوشی های نسخه های قبل رو از رده خارج میکنن. البته ویندوز هم اینکار رو میکنه ولی در حرف هست یعنی مثلا شما میتونید همین الان ویندوز یازده رو روی سیستم های 775 در حد قابل قبولی اجرا کنید.

memolina

کاربر عضو
پسندها
569
تاریخ دقیق انقضای ویندوز 10 کی هست؟

AMD 99

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
8
سابقه بازارچه
199
ب نظرم از ویندوز 11 خیلی بهتره
حیفه ب این زودی:cautious:
تفاوت اصلی ویندوز ۱۱ با ۱۰ در رابط کاربریِ ، در بقیه موارد تا حدود زیادی شبیه به هم هستن.

mehrdadb3

کاربر فعال بازارچه
پسندها
117
سابقه بازارچه
45
کلا ویندوز سون رو بیشتر از 1 ماه تو طول این همه سال استفاده سیستم بیشتر استفاده نکردم ویندوز XP رو ترجیح میدادم بهش بعدش رفتم روی ویندوز 8 و 10

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: memolina

E V I L

کاربر عضو
پسندها
31
ویندوز 7 برای اکثر دهه هفتادی ها ویندوز نیست خاطره هست

bardia

کاربر فعال بازارچه
پسندها
68
سابقه بازارچه
80
۱۱ بهترینه خیلی دکمه های میانبر خفنی داره، از همه چی مهمتر دسکتاپ مجازی ویندوز ۱۰ و ۱۱ خیلی کاربردی هست و من خودم به شخصه نمیتونم بدون دسکتاپ مجازی کار کنم اینقدر که موقع کار برنامه لازم دارم باز باشه روی یه دسکتاپ شلوغ میشه

mehdeejay2020

کاربر عضو
پسندها
1
سابقه بازارچه
21
تا آخرین لحظه به این ویندوز وفادارم
سگش شرف داره به این ویندوزهای جدید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: memolina
بالا