Adobe Firefly

memolina

کاربر عضو
پسندها
569
درباره این نرم افزار راهنمایی میخوام
فقط میدونم برپایه هوش مصنوعیه
باهاش چ کارهایی میشه کرد؟و یادگیریش سخته؟
ممنون

E V I L

کاربر عضو
پسندها
31
درباره این نرم افزار راهنمایی میخوام
فقط میدونم برپایه هوش مصنوعیه
باهاش چ کارهایی میشه کرد؟و یادگیریش سخته؟
ممنون
الان کاری نمیتونی بکنی دیگه
برخلاف خود نرم افزار فتوشاپ که آفلاینه این قسمت سرویس آنلاینه و باید کل نرم افزار فتوشاپ رو بخری.
قبلاً تا ورژن 24 فتوشاپ امکان استفاده از اون فراهم بود ولی الان با انتشار نسخه 25 بتای فتوشاپ دیگه نمیشه ازش استفاده کرد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: memolina

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
الان کاری نمیتونی بکنی دیگه
برخلاف خود نرم افزار فتوشاپ که آفلاینه این قسمت سرویس آنلاینه و باید کل نرم افزار فتوشاپ رو بخری.
قبلاً تا ورژن 24 فتوشاپ امکان استفاده از اون فراهم بود ولی الان با انتشار نسخه 25 بتای فتوشاپ دیگه نمیشه ازش استفاده کرد.
توی ورژن 25 هوش مصنوعی هست و نیاز به نصب نداره و میشه ازش بطور رایگان و آنلاین استفاده کرد فقط باید توی سایت FireFly اکانت ساخت و با هر اکانت 25 بار میشه ازش استفاده کرد..
برای استفاده از خود هوش مصنوعی هم برای 14 روز و بطور رایگان این ویزارد رو باید برید جلو ..👇

آموزش فعال سازی ( 14 روزه ) هوش مصنوعی در ورژن 25 و 24
  • برای آسان شدن مراحل زیر میتوانید یک اکانت Gmail بسازید و داخل مرورگر Sign in کنید و برای Sign in کردن در سایت Adobe از گزینه Continue with Google استفاده کنید.
  • اگر داخل فتوشاپ Sign in کرده‌اید، Sign out کنید.
  • وارد سایت Adobe.com شده و Sign in کنید.
  • سپس به آدرس رفته و روی گزینه Free Trial کلیک کنید و به تب Teams رفته و روی دکمه Continue کلیک کنید.
  • در قسمت Company Name نام دلخواه وارد کنید. در قسمت Company Size گزینه 9-1 را انتخاب کنید. در قسمت کد پستی و تلفن اعداد دلخواه وارد کنید و روی دکمه Continue کلیک کنید.
  • داخل ایمیل ارسالی از Adobe به روی دکمه Get started کلیک کنید.
  • نرم افزار فتوشاپ را اجرا کنید و Sign in کنید.
  • برای استفاده از هوش مصنوعی فتوشاپ از IP غیر ایران یا DNS های سایت شکن استفاده کنید. در غیر اینصورت گزینه Generative Fill فعال نخواهد شد.
اینم لینک های دانلود نسخه 2024 ورژن 25.0.0.37 (64 بیتی - ویندوز 10/11)..👇

فیلتر Neural filters

E V I L

کاربر عضو
پسندها
31
توی ورژن 25 هوش مصنوعی هست و نیاز به نصب نداره و میشه ازش بطور رایگان و آنلاین استفاده کرد فقط باید توی سایت FireFly اکانت ساخت و با هر اکانت 25 بار میشه ازش استفاده کرد..
برای استفاده از خود هوش مصنوعی هم برای 14 روز و بطور رایگان این ویزارد رو باید برید جلو ..👇

آموزش فعال سازی ( 14 روزه ) هوش مصنوعی در ورژن 25 و 24
  • برای آسان شدن مراحل زیر میتوانید یک اکانت Gmail بسازید و داخل مرورگر Sign in کنید و برای Sign in کردن در سایت Adobe از گزینه Continue with Google استفاده کنید.
  • اگر داخل فتوشاپ Sign in کرده‌اید، Sign out کنید.
  • وارد سایت Adobe.com شده و Sign in کنید.
  • سپس به آدرس رفته و روی گزینه Free Trial کلیک کنید و به تب Teams رفته و روی دکمه Continue کلیک کنید.
  • در قسمت Company Name نام دلخواه وارد کنید. در قسمت Company Size گزینه 9-1 را انتخاب کنید. در قسمت کد پستی و تلفن اعداد دلخواه وارد کنید و روی دکمه Continue کلیک کنید.
  • داخل ایمیل ارسالی از Adobe به روی دکمه Get started کلیک کنید.
  • نرم افزار فتوشاپ را اجرا کنید و Sign in کنید.
  • برای استفاده از هوش مصنوعی فتوشاپ از IP غیر ایران یا DNS های سایت شکن استفاده کنید. در غیر اینصورت گزینه Generative Fill فعال نخواهد شد.
اینم لینک های دانلود نسخه 2024 ورژن 25.0.0.37 (64 بیتی - ویندوز 10/11)..👇

فیلتر Neural filters
الان نسخه 25.1 اومده و نسخه پی سی دانلود جدیدتر هست
اما اینکه میفرمایید میشه 14 روز ازش استفاده کرد باید تستش کنم اگر جواب بده که عالی میشه نهایتش اجبارا باید توی ماه دو بار اکانت جیمیل بسازیم تا بتونیم استفاده کنیم

E V I L

کاربر عضو
پسندها
31
با اکانت جدید این قسمت رو پر کردم و این خطا رو میده :
2023-09-19_16-16-51.jpg

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
یعنی جلوتر از این مرحله نتونستین برین؟
Screenshot_20230919-165328_Chrome~01.jpg

E V I L

کاربر عضو
پسندها
31
یعنی جلوتر از این مرحله نتونستین برین؟
مشاهده فایل‌پیوست 8563
این مرحله رو که با کلیک روش داخل میره. داخل اون قسمت که company name و تلفن و ... میخواد پر کردم و بعد خطای بالا رو داد. با دو آی پی آمریکا و هلند تست کردم. اولی رو با ریجن آمریکا ثبت نام کردم و اون قسمت خطا داد. دومی رو با آی پی و ریجن هلند ثبت نام کردم و با اینکه تغییراتی در قسمت phone number داشت با این حال دوباره خطای بالا رو داد. انگار ادوبی متوجه سوء استفاده این بخش شده و اون رو معلق کرده. اینو از سرعت دریافت خطا میشه فهمید که بدون فوت وقت و پردازش اطلاعات درجا خطا ظاهر میشه.

mehrdadb3

کاربر فعال بازارچه
پسندها
117
سابقه بازارچه
45
این مرحله رو که با کلیک روش داخل میره. داخل اون قسمت که company name و تلفن و ... میخواد پر کردم و بعد خطای بالا رو داد. با دو آی پی آمریکا و هلند تست کردم. اولی رو با ریجن آمریکا ثبت نام کردم و اون قسمت خطا داد. دومی رو با آی پی و ریجن هلند ثبت نام کردم و با اینکه تغییراتی در قسمت phone number داشت با این حال دوباره خطای بالا رو داد. انگار ادوبی متوجه سوء استفاده این بخش شده و اون رو معلق کرده. اینو از سرعت دریافت خطا میشه فهمید که بدون فوت وقت و پردازش اطلاعات درجا خطا ظاهر میشه.
مثه اینکه هوش مصنوعی دارها نمیشه بهش کلک زد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: E V I L

E V I L

کاربر عضو
پسندها
31
مثه اینکه هوش مصنوعی دارها نمیشه بهش کلک زد
بیشتر سعیم اینه بخرمش. خودش قیمتی که داره 6.500 هست. یکی 2.300 میده. ازش پرسیدم گفت ما با دلار نمیخریم با یه ارز دیگه میخریم. حالا دنبال اینم که با چه ارزی میشه فتوشاپ رو سالیانه زیر 50$ خرید. ناسلامتی فروشنده هم یه سودی روی فروشش میکشه که اگه بتونم حذفش کنم عالی میشه.

Advantage

کاربر عضو
پسندها
50
سابقه بازارچه
15
بیشتر سعیم اینه بخرمش. خودش قیمتی که داره 6.500 هست. یکی 2.300 میده. ازش پرسیدم گفت ما با دلار نمیخریم با یه ارز دیگه میخریم. حالا دنبال اینم که با چه ارزی میشه فتوشاپ رو سالیانه زیر 50$ خرید. ناسلامتی فروشنده هم یه سودی روی فروشش میکشه که اگه بتونم حذفش کنم عالی میشه.
تا جایی که من میدونم این قیمت های پایین تر رو با لیر ترکیه می خرن
البته در مورد بازی ها اینطوریه
حالا شما هم یه چک بکنید

یه راه دیگه هم خرید با اکانت های وریفای شده دانشجویی هست.
البته من فقط مورد اول رو در مورد بازی انجام دادم که اوکی بوده و با قیمت پایین تر تونستم بخرم و مورد دوم رو چک نکردم

• Like

E V I L

کاربر عضو
پسندها
31
تا جایی که من میدونم این قیمت های پایین تر رو با لیر ترکیه می خرن
البته در مورد بازی ها اینطوریه
حالا شما هم یه چک بکنید

یه راه دیگه هم خرید با اکانت های وریفای شده دانشجویی هست.
البته من فقط مورد اول رو در مورد بازی انجام دادم که اوکی بوده و با قیمت پایین تر تونستم بخرم و مورد دوم رو چک نکردم
برادر اینکه میفرمایید ظاهرا بر روی فتوشاپ هم صادقه
عکس زیر رو ببینید
2023-09-22_03-25-27.jpg
اینطور که رو قیمت ها خط کشیده ؛ انگار نرم افزار رو با قیمت کم تر از قیمت اصلی میشه خرید کرد.
فقط من وقتی لیر ترکیه رو توی گوگل به دلار تبدیل کردم مبلغ درست تبدیل نشد. میتونید متوجه بشید که این رقم به دلار حدوداً چقدر هست؟
اینطور که معلومه این احتمال هم هست که با تغییر ریجن اکانت قیمت های بهتری هم «شاید» به دست بیاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Advantage

omidsolo

کاربر عضو
پسندها
28
انگار ادوبی متوجه سوء استفاده این بخش شده و اون رو معلق کرده. اینو از سرعت دریافت خطا میشه فهمید که بدون فوت وقت و پردازش اطلاعات درجا خطا ظاهر میشه.
مرورگر رو Full Cleanup کردین؟ شامل تاریخچه، کوکی ها و... VPN تون Leak نداره و IP تمیز هست؟

• Like

E V I L

کاربر عضو
پسندها
31
مرورگر رو Full Cleanup کردین؟ شامل تاریخچه، کوکی ها و... VPN تون Leak نداره و IP تمیز هست؟
اینا هیچ کدوم تاثیر نداره عزیز ادوبی قشنگ متوجه میشه. ناچار شدم نرم افزار رو بخرم

• Wow
واکنش‌ها[ی پسندها]: omidsolo
بالا