همین الان چه گیمی رو بازی میکنی؟

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
519
سابقه بازارچه
110
سیستم خوبی که آدمو نخارونه که به درد تتریس بازی کردن میخوره...:p:p
نه برای مایی که میانرده کار میکنیم😁
نسل بعد هم بخاطر vram ممکنه گرافیک رو با 5070ti عوض کنم وگرنه زیاد زوم نیستم رو جزئیات گرافیکی البته دیگه low هم نباشه به بالای مدیوم راضی ام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
نه برای مایی که میانرده کار میکنیم😁
نسل بعد هم بخاطر vram ممکنه گرافیک رو با 5070ti عوض کنم وگرنه زیاد زوم نیستم رو جزئیات گرافیکی البته دیگه low هم نباشه به بالای مدیوم راضی ام
البته من روی صحبتم به سلطان با کارت 4090 بوگندوش بود..پیییف:ROFLMAO::ROFLMAO:

memolina

کاربر عضو
پسندها
569
لست اف اس رو تموم کردم اشکم در اومد عاشق الی شدم این دختر واقعا کیوت و نازه خدا کنه پارت 2 هم بیاد واسه پی سی...❤️❤️

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
519
سابقه بازارچه
110
بعد اینکه آلن ویک 2 رو تموم کردم الان The Medium رو شروع کردم یه حس خاصی داره یاد بازی های دوران PS1 افتادم فضای دارک و سنگین با دوربین به سبک resident evil کلاسیک

pedi9004

کاربر عضو
پسندها
27
سابقه بازارچه
17
سلام دوستان عزیز. یه سوال کسی هست که league of legends بازی کنه؟ چون از اخرین اپدیتی که داده دیگه نمیشه وارد گیم شد و فقط با سرویس کاهش پینگ و به سختی وارد میشه که هزینش سنگینه. اگر راهکاری هست لطفا بفرمایید. مرسی

memolina

کاربر عضو
پسندها
569
بعد اینکه آلن ویک 2 رو تموم کردم الان The Medium رو شروع کردم یه حس خاصی داره یاد بازی های دوران PS1 افتادم فضای دارک و سنگین با دوربین به سبک resident evil کلاسیک

سلام اونجا ک زنه تو ایستگاه پلیس از دست جسده میخواد فرار کنه همه اش گیر جسد میفتم و میمیرم چ با ترینر چ بدون ترینر
آلن ویک
اگ رد کردین راهنمایی میکنین؟🥀🥀

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
519
سابقه بازارچه
110
سلام اونجا ک زنه تو ایستگاه پلیس از دست جسده میخواد فرار کنه همه اش گیر جسد میفتم و میمیرم چ با ترینر چ بدون ترینر
آلن ویک
اگ رد کردین راهنمایی میکنین؟🥀🥀
سلام این همون اول بازی هست باید سریع به طرف راهرو فرار کنید انتهای راهرو جسد تکیه داده به در هست که اسلحه و چراغ قوه داره اول با چراغ قوه فوکوس میکنی و بعد چند تا تیر میزنی محو میشه

پ.ن بازی برخلاف نسخه یکش اصلا اکشن نیست و یجورایی فکری هست حتما با زیرنویس فارسی برید تا متوجه بشید باید دنبال چی باشید و مرحله ازتون چی میخواد

memolina

کاربر عضو
پسندها
569
سلام این همون اول بازی هست باید سریع به طرف راهرو فرار کنید انتهای راهرو جسد تکیه داده به در هست که اسلحه و چراغ قوه داره اول با چراغ قوه فوکوس میکنی و بعد چند تا تیر میزنی محو میشه

پ.ن بازی برخلاف نسخه یکش اصلا اکشن نیست و یجورایی فکری هست حتما با زیرنویس فارسی برید تا متوجه بشید باید دنبال چی باشید و مرحله ازتون چی میخواد
زیرنویسش پولیه اعتماد نکردم ب درگاه های پرداختشون ولی اونجا رو رد کردم با راهنماییتون داره قشنگ میشه بازی
گیم ساب امنه ازش بخرم؟

S H 4 H 4 i3

کاربر فعال بازارچه
پسندها
41
سابقه بازارچه
39
من چرا نتونستم با ویچر۳ ارتباط برقرار کنم؟!
اشکال از منه؟!

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
519
سابقه بازارچه
110
زیرنویسش پولیه اعتماد نکردم ب درگاه های پرداختشون ولی اونجا رو رد کردم با راهنماییتون داره قشنگ میشه بازی
گیم ساب امنه ازش بخرم؟
خیالتون راحت باشه هم گیم ساب و هم آپولو آرکید اوکی هستن
شخصا ترجمه گیم ساب رو بیشتر پسند میکنم دیالوگا ماشینی ترجمه نشدن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: memolina

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
519
سابقه بازارچه
110
من چرا نتونستم با ویچر۳ ارتباط برقرار کنم؟!
اشکال از منه؟!
۲ بار روی کنسول نصبش کردم ۱ بار هم روی pc
رو pc حتی ماد E3 زدم رنگ های بازی به شدت فوق‌العاده شد ولی هیچوقت نشد بالای ۱ ساعت بازیش کنم ارتباط نگرفتم باهاش

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
519
سابقه بازارچه
110
یکی از دارک ترین بازیهایی که دارم میرم همین The Medium هست از اواسط بازی که کم کم مشخص میشه داستان چیه لحظه به لحظه بیشتر عذابت میده پیرمردی که به خونه راه داده میشه و به دختر کوچیک صاحب خونه تجاوز میکنه مو به تنم سیخ شد چقد قشنگ این کثافت رو تو دنیای ثانویه به شکل یه موجود کریه و بدبخت نشون دادن هنوز بازی رو تموم نکردم ولی واقعا بازی قشنگی هست
زیرنویس بازی رو پارسی‌گیم رایگان منتشر کرده میتونید دانلودش کنید بدون هزینه

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
یکی از دارک ترین بازیهایی که دارم میرم همین The Medium هست از اواسط بازی که کم کم مشخص میشه داستان چیه لحظه به لحظه بیشتر عذابت میده پیرمردی که به خونه راه داده میشه و به دختر کوچیک صاحب خونه تجاوز میکنه مو به تنم سیخ شد چقد قشنگ این کثافت رو تو دنیای ثانویه به شکل یه موجود کریه و بدبخت نشون دادن هنوز بازی رو تموم نکردم ولی واقعا بازی قشنگی هست
زیرنویس بازی رو پارسی‌گیم رایگان منتشر کرده میتونید دانلودش کنید بدون هزینه
معرفی میکنم..یک عدد اسپویلر🤣🤣😜

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sanaka

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
519
سابقه بازارچه
110
معرفی میکنم..یک عدد اسپویلر🤣🤣😜
نه آقا کدوم اسپویل منکه بازیو تموم نکردم حتی نمیدونم قراره آخرش چی بشه تازه اواسط بازی ام😁
گوشه ای از داستانش رو گفتم قبلش فکر میکردم داستان عمق نداره یه داستان سطحیه که میره اون دنیا و برمیگرده و میتونه همزمان بُعد بعدی دنیا رو ببینه ولی این فقط یه بخش کوچیکیش بود و اصلا بازی درباره‌ی یه چیز دیگه ست😁🌷

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
نه آقا کدوم اسپویل منکه بازیو تموم نکردم حتی نمیدونم قراره آخرش چی بشه تازه اواسط بازی ام😁
گوشه ای از داستانش رو گفتم قبلش فکر میکردم داستان عمق نداره یه داستان سطحیه که میره اون دنیا و برمیگرده و میتونه همزمان بُعد بعدی دنیا رو ببینه ولی این فقط یه بخش کوچیکیش بود و اصلا بازی درباره‌ی یه چیز دیگه ست😁🌷
بیا...کل سناریو بازی رو ریختی وسط برادر..اصلا بیا و مردونگی کن و یه Walk through از بازی درست کن مام دعات کنیم:love::love::love:

zexer2020

کاربر عضو
پسندها
30
Control رو یه مدته شروع کردم. مپ‌ بازی افتضاحه. قشنگ گم می‌شی تو اون ساختمون رو مخی. حس می‌کنم داستان‌اش تلاش می‌کنه الکی گنگ و پیچیده باشه. البته بد نیست.
از لحاظ فنی و گرافیکی بازی نابیه. فعلا 8/10

2f6c992b080b454db6f931661310fcfe_e8d7ba89e674dc072b24cee4e2517ab7.jpg

تمومش کردی؟ چطور بود؟ ی مدت مونده بودم برم سمتش یا نه که پشیمون شدم

zexer2020

کاربر عضو
پسندها
30
بطور وحشیانه موافقم...
گفتنش شاید درست نباشه یا غیر معمول باشه ولی با اینکه میدونستم آخرین سکانس قرار هست چه اتفاقی بیفته ولی بخاطرش گریه کردم..بابت این گفتم گفتنش درست نیست چون برای اتفاقات بدتری که توی دنیای حقیقی برام افتاد اینطوری تحت تاثیر قرار نگرفتم...
من الان نصبش دارم ولی سر همین که اسپویل شدم تو یوتیوب مقاومت میکنم برم سمتش (
آرتور میمیره آخرش
) میارزه بنظرت هنوز پلی بدم؟

بالا