نتایح جستجو

1. mohammad

نظرسنجی برای دسته بندی بخش بازارچه کامپیوتر

بعضی فروم ها این قابلیت رو دارند که زیر فروم اضافه کنند و فروم پدر نشه توش چیزی اضافه کرد و فقط مطالب تمامی زیر فروم ها رو یکجا نمایش بده این جوری هم تاپیک ها جدا میشن و هم میشه همشون رو یکجا دید مثلا فروم سخت افزار زیر فروم های گرافیک و پردازنده و مانیتور و ... داشته باشه یک موضوع دیگه که...
  2. mohammad

مناسب ترین کامپیوتر گیم FHD در بهار 1402

3770K گرون تموم میشه 3570 قیمتش شده در حد 600 الی 700 تومن
  3. mohammad

انتقادات ، پیشنهادات کاربران نسبت به فروم پی سی پین

درود علاوه بر موضوع واسطه گری کار گارانتی هم می تونید انجام بدید و محصولات رو با دریافت هزینه گارانتی کنید (حدود 6 ماه برای کالای دسته دوم) همین طور فروشندگان بتونن کالا رو در اختیار شما قرار بدن و شما وقت بزارید تست محصولات رو با دریافت هزینه انجام بدید و ارسال مجدد برای خریدار داشته باشید...
  4. mohammad

دیوایس و سرویس اینترنت مورد استفاده کاربران

سرعت فوق العاده ای هست دوستان محترم، لطفا اگر ADSL استفاده می کنید یک تست سرعت به اشتراک بزارید ممنون
  5. mohammad

نه داداش برای موبایل که میگیرم واقعا ایرانسل سرعت بسیار بهتری داره سرویس دائمی اینترنت 16 مگابیت مخابرات گرفتم تو رو خدا ببین وضعیت افتضاحش رو
  6. mohammad

همراه اول سرعت اینترنتش پایینه و ایرانسل سرعت خیلی بهتری داره فکر می کنم ایرانسل تا 60 مگابیت هم میره
  7. mohammad

یک سیستم کامل شامل کیس و مانیتور FHD کلا با هم حدود 10000 تومن
  8. mohammad

درود به همگی به نظر من در حال حاضر خرید یک سیستم با ترکیب i5-3570 و RX-580 (مشخصه که به صورت دسته دوم) ارزان ترین سخت افزار برای اجرای اکثر بازی ها روی FHD با فریم مناسب هست. هم پردازنده و هم گرافیک، قیمتهاشون افت شدید کرده به نظرتون سیستم بهتری با این قیمت ها میشه جمع کرد؟
  9. mohammad

من adsl مخابرات 16 مگ گرفتم سرعتش 3 مگابیت هم نیست قبلا 12 مگ رو می داد، یک 6 ماهی میشه وضعیت خراب شده
  10. mohammad

دنبال یک نرم افزار بلوتوث می گردم پیداش نمی کنم

با تشکر از Black HAF بنده نرم افزار بلوتوث لنوو (اینتل) از لینک زیر دانلود کردم: https://support.lenovo.com/us/en/downloads/ds031784-intel-bluetooth-device-software-for-windows-10-64-bit-81-32-bit-64-bit-8-32-bit-64-bit-lenovo-v490u-thinkpad-edge-e130-x131e-t430u بعد از نصب همون طوری شد که می...
  11. mohammad

بلوتوث کامپیوتر که استفاده می کنم از این فله ای های چینی هستش و 12 ساله که داره کار می کنه ممنون، تو سایت لنوو چک می کنم اگر نتیجه ای داشت برای عموم به اشتراک می زارم
  12. mohammad

درود به همه چند سال پیش یک All in one و ویندوز 7 مارک لنوو اینتل نسل 4 استفاده می کردم، بلوتوثش یک نرم افزار داشت، می شد بدون اینکه روی آیکون بلوتوث کلیک راست کنی و Receive a file رو انتخاب کنی تا بشه بلوتوث رو دریافت کرد، خودت مستقیم بهش آدرس پوشه می دادی و همیشه به صورت خودکار فایل بلوتوث های...
بالا