دنبال یک نرم افزار بلوتوث می گردم پیداش نمی کنم

mohammad

کاربر فعال بازارچه
پسندها
13
سابقه بازارچه
27
درود به همه

چند سال پیش یک All in one و ویندوز 7 مارک لنوو اینتل نسل 4 استفاده می کردم، بلوتوثش یک نرم افزار داشت، می شد بدون اینکه روی آیکون بلوتوث کلیک راست کنی و Receive a file رو انتخاب کنی تا بشه بلوتوث رو دریافت کرد، خودت مستقیم بهش آدرس پوشه می دادی و همیشه به صورت خودکار فایل بلوتوث های هماهنگ شده از دستگاه های شناسایی شده رو انتقال می داد و فقط کافی بود فرستنده فایل رو به صورت بلوتوث ارسال کنه.

کسی اسم اون نرم افزار رو می دونه؟
و سوال بعدیم اینه که کلا دیوایس سخت افزاریش اونجوری بود و اون نرم افزار فقط مربوط به اون دیوایس خاص هست یا میشه همون نرم افزار رو روی بقیه دسکتاپ ها نصب کرد؟

memolina

کاربر عضو
پسندها
569
سلام
احتمالا csr blutooth نبوده؟

mohammad

کاربر فعال بازارچه
پسندها
13
سابقه بازارچه
27
سلام

خیر

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
درود به همه

چند سال پیش یک All in one و ویندوز 7 مارک لنوو اینتل نسل 4 استفاده می کردم، بلوتوثش یک نرم افزار داشت، می شد بدون اینکه روی آیکون بلوتوث کلیک راست کنی و Receive a file رو انتخاب کنی تا بشه بلوتوث رو دریافت کرد، خودت مستقیم بهش آدرس پوشه می دادی و همیشه به صورت خودکار فایل بلوتوث های هماهنگ شده از دستگاه های شناسایی شده رو انتقال می داد و فقط کافی بود فرستنده فایل رو به صورت بلوتوث ارسال کنه.

کسی اسم اون نرم افزار رو می دونه؟
و سوال بعدیم اینه که کلا دیوایس سخت افزاریش اونجوری بود و اون نرم افزار فقط مربوط به اون دیوایس خاص هست یا میشه همون نرم افزار رو روی بقیه دسکتاپ ها نصب کرد؟
عرض ادب و احترام..
اگر تا حدودی مدل و مشخصات دستگاهی که داشتین رو بخاطر دارین شاید بشه از قسمت ساپورت سایت لنوو نرم افزاری رو که میخواین پیدا کرد..
فکر نمیکنین راحتتر بشه به نتیجه رسید اینطوری..؟مثلا بین مدلهایی که شباهت ظاهری و کانفیگ دستگاه خودتون رو داره یه بررسی کنین شاید پیدا شد..🤞👌

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohammad

mohammad

کاربر فعال بازارچه
پسندها
13
سابقه بازارچه
27
عرض ادب و احترام..
اگر تا حدودی مدل و مشخصات دستگاهی که داشتین رو بخاطر دارین شاید بشه از قسمت ساپورت سایت لنوو نرم افزاری رو که میخواین پیدا کرد..
فکر نمیکنین راحتتر بشه به نتیجه رسید اینطوری..؟مثلا بین مدلهایی که شباهت ظاهری و کانفیگ دستگاه خودتون رو داره یه بررسی کنین شاید پیدا شد..🤞👌

بلوتوث کامپیوتر که استفاده می کنم از این فله ای های چینی هستش و 12 ساله که داره کار می کنه
ممنون، تو سایت لنوو چک می کنم اگر نتیجه ای داشت برای عموم به اشتراک می زارم

mohammad

کاربر فعال بازارچه
پسندها
13
سابقه بازارچه
27

با تشکر از Black HAF

بنده نرم افزار بلوتوث لنوو (اینتل) از لینک زیر دانلود کردم:

بعد از نصب همون طوری شد که می خواستم، اما کار نکرد!

قبل از نصب با کلیک راست روی آیکون این منو بالا میومد:

0.png

بعد از نصب این طوری شد:

1.png

و در تنظیمات بلوتوث می شد مسیر دریافت از دستگاه های متصل رو انتخاب گذینه Receive a File رو داد:

2.png

فکر می کنم سخت افزار های جدید تر بلوتوث همچین موردی رو پشتیبانی کنند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63

با تشکر از Black HAF

بنده نرم افزار بلوتوث لنوو (اینتل) از لینک زیر دانلود کردم:

بعد از نصب همون طوری شد که می خواستم، اما کار نکرد!

قبل از نصب با کلیک راست روی آیکون این منو بالا میومد:

مشاهده فایل‌پیوست 1256

بعد از نصب این طوری شد:

مشاهده فایل‌پیوست 1257

و در تنظیمات بلوتوث می شد مسیر دریافت از دستگاه های متصل رو انتخاب گذینه Receive a File رو داد:

مشاهده فایل‌پیوست 1258

فکر می کنم سخت افزار های جدید تر بلوتوث همچین موردی رو پشتیبانی کنند.
با توجه به اینکه گفتین اون دستگاه لنوو مربوط به چند نسل قبل بوده شاید ورژن بلوتوث یا پروتکشنی که داشته متفاوت بوده ( البته شاید )..
ولی در هر حال شما تلاشتون رو کردین و همین هم جای تشکر داره🙏🙏

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohammad
بالا