نتایح جستجو

1. N

درخواست خرید حافظه nvme 512

سلام دوستان خریدارم لطف کنید اگه تاپیکی دارید یا موردی دارید واسم ارسال کنید اینجا یا در پیام خصوصی لطفا در قیمت دادن قیمت های ایمالز رو مد نظر داشته باشید.سپاس
  2. N

مشاوره برای خرید گوشی داریا باند

به طور کلی خیلی از شرکت های تولید کننده دیجیتالی در دنیا دیگه به صورت انحصاری کار نمیکنن و زیاد هم حساس به کیفیت محصولات نیستن و امروز شما حتی میتونی به اسم خودت هم محصول دیجیتالی سفارش بدی واست تولید کنن. برای همین مثلا وقتی شما تلویزیون برند داخلی میخری و سرچ میکنی میبینی یک شرکت چینی بردی زده...
  3. N

مشاوره برای خرید گوشی داریا باند

این شرکت یه جورایی زیر یک شرکت هندی قرار داره که خود اون شرکت هندی هم زیر یک شرکت چینی هست (عجب آش شله قلم کاری) خودشون هم ادعایی ندارن و به صراحت گفتن که خط تولید ندارن چون خط تولید داشتن نیاز به میلیون ها دلار سرمایه داره که کشور ایران قادر به بازگشت سرمایه در این سطح نیست که خط تولید گوشی راه...
  4. N

حل شد مشکل با آپدیت ویندوز

معمولا یه همچین خطاهایی وقتی نشون داده میشه که سخت افزار با فایل همخونی نداشته باشه یعنی روی این سخت افزاری که عکسشو فرستادی ویندوز یازده با دور زدن سخت افزار نصب شده و وقتی شما میخوایی آپدیت بزنی ویندوز متوجه میشه که روی این سخت افزار نمیشه آپدیت کنید. فرقی هم نداره چه آفلاین بزنید چه آنلاین...
  5. N

کیبرد باسیم و بی سیم همزمان در بازار معرفی میکنید؟

سلام دوستان من قبلا چند تا مدل موس دیده بودم که میتونستید همزمان به صورت بی سیم ازش استفاده کنید و هم درگاه یو اس بی داشت که میشد باسیم هم استفاده کرد. من الان دنبال کیبردی با همچین حالتی میگردم ولی وبسایتها فیلتری ندارن که بر اساس این حالت یعنی مولتی بشه فیلتر کرده و گزینه ها رو پیدا کرد ممنون...
  6. N

برای گیم کدوم بهتره ps5 یا ps4 یا pc یا xbox ??

این موضوع به چند دلیل بستگی داره و باید بنا به دانش فرد تصمیم گیری کرد من هردوش رو داشتم و در نهایت انتخابم پی سی شد ولی برای کسی که حتی در نصب ویندوز هم دچار مشکل هست یا نمیتونه ارورهای ساده یا پیچیده ویندوز در گیم ها رو رفع کنه یا دنبال رابط کاربری هست که ساده با یه پاور زدن به سرعت و مستقیم...
  7. N

کراس فایر rx580

بستگی به گیم داره. توی یوتیوب کلیپ داره روی بعضی گیم ها ده درصد فرق میکه و روی بعضی 30درصد و روی بعضی کاملا دوبرابر فریم بیشتری میده. ربط به بازی داره بعضی بازی ها پردازنده محورن یعنی پردازنده هم نقش اساسی داره بعضی بازی ها گرافیک محورن و سی پی یو نقش اساسی نداره. لینک کلیپ:
  8. N

کسی این آهنگ زیبا رو تا حالا شنیده؟

آهنگ روسی هم که میلیون گل رز https://ts2.tarafdari.com/contents/user398626/content-sound/alla-pugacheva-million-alyh-roz.mp3 جالبه که به زبان فارسی هم برگردونده و خوندنش: https://dl.artmusics.top/srv/music1/3/[LinkMusic](25357).mp3
  9. N

کسی این آهنگ زیبا رو تا حالا شنیده؟

راسپوتین هم از این گروهه: https://ts14.tarafdari.com/contents/user791178/content-sound/boney_m_-_rasputin_128.mp3
  10. N

این گرافیک رو این مین سوار میشه؟(فقط عوض کردن سی پی یو)

روی این رزولیشن همین 12100 حتی روی الترا هم نباید هیچ گونه درگیری در گیم ها داشته باشه مگه پردازنده شما در گیمی دیدید که کم بیاره؟ بازم یوتیوب رو چک کنم و ایمالز رو بیام پیشنهاد بدم.
  11. N

من خیلی وقته روی amd سوئیچ کردم البته من همین 12100 رو داشتم و قدرت عالی داشت بعد از اون دیگه رفتم روی amd بنا به دلایل خاص. شما کاربردتون چیه؟ نسل بعدی پردازنده های هر دو شرکت ای ام دی و اینتل تمرکز روی هوش مصنوعی داره و نظرم اینه که بین نسل های سوکت 1700 یعنی نسل 12 و 13 و 14 از لحاظ ویفر...
  12. N

مشاوره خرید گوشی 5G اقتصادی

2 تا 3 توی دیوار آگهی کردن حالا نمیخوام نگهش دارم وگرنه میدونم مبلغ چندانی نمیشه. توی دیجی کالا همینجوری فایو جی گشتم مثلا ردمی 10 فایو جی رو نوش رو حدود 5 تومن زدن. دیجی هم که گرون تر از بقیه فروشگاه هاست. منم دنبال کارکرده هستم که یکم مشخصاتش بهتر باشه وگرنه بنده انتظار بالایی مثل دوستان...
  13. N

راهنمایی در مورد خرید تلویزیون

با یه تعمیرکار مشهور تلویزیون مشاوره کردم گفت فقط ال جی و سونی خرابی کمتری میدن بقیه هر چی بود گفت بریز دور🤔
  14. N

این مین تا 64 گیگ ساپورت رم داره بنابراین میشه و به خاطر دو اسلاته بودن مادربرد دو تا 16 میشه انداخت که از دوال چنل بهره ببره. رم کنونی سیستم هم به نظر میرسه دو تا هشت هست که باید فروخته بشه. با توجه به لیست ساپورت پردازنده در سایت ایسوس و ورژن بایوس مادربرد این مادربرد تا نسل 14 هم ساپورت...
  15. N

مشاوره خرید گوشی 5G اقتصادی

سلام دوستان من یه گوشی j6 samsung دارم میخواستم اینو بدم و حدود 3 تا 4 تومن حالا یکم بیشتر یا کمتر بزارم روش یه گوشی کارکرده با ساپورت 5G بردارم میخواستم ببینم الان گزینه ای دارم یا نه؟ عجله ندارم و من زیاد وقت جستجو ندارم و برند گوشی هم واسم مهم نیست چی باشه مگر اینکه مدل یا برندی خرابی زیادی...
  16. N

ویندوز 10 یا ویندوز 11

من خودم البته همیشه از آخرین نسخه ویندوز یعنی 11 و آخرین آپدیت استفاده میکنم. از نظر امنیتی بهتره که همیشه به روز باشید. توجه کنید که هنگام به روز کردن فقط نباید به نرم افزار و سیستم عامل اکتفا کنید بلکه سخت افزار هم نقش اساسی داره و اگر سخت افزارتون رو هم آپدیت نکنید در معرض خطرات امنیتی هستید...
  17. N

ویندوز 10 یا ویندوز 11

ویندوز 10 تا 8 سال آینده آپدیت امنیتی میگیره بنابراین میتونید روش حساب برید و پشتیبانی داره.ممکنه به علت محبوبیت تا 10 سال هم آپدیت امنیتی بگیره. ویندوز ده حالا حالا ها ویندوز مطمئنی برای گیم و ... هست جای نگرانی نداره. آپدیت مایکروسافت ادج بنده توسط مرورگر انجام میشه ولی اگه منظورت اینه که در...
  18. N

حل شد آپدیت بایوس مادربرد B350msi به نسخهBeta

نسخه های بتا همونجور که از اسمش مشخصه آزمایشی هستن. مثلا در یک مورد که دیدم مادربرد بایوس بتا داشت فرکانس رم به درستی ست نمیشد. نسخه های استیبل استفاده کن.
بالا