مشاوره خرید گوشی 5G اقتصادی

NI2030

کاربر فعال بازارچه
پسندها
73
سابقه بازارچه
28
سلام دوستان
من یه گوشی j6 samsung دارم میخواستم اینو بدم و حدود 3 تا 4 تومن حالا یکم بیشتر یا کمتر بزارم روش یه گوشی کارکرده با ساپورت 5G بردارم میخواستم ببینم الان گزینه ای دارم یا نه؟
عجله ندارم و من زیاد وقت جستجو ندارم و برند گوشی هم واسم مهم نیست چی باشه مگر اینکه مدل یا برندی خرابی زیادی داشته باشه.به نظرتون گزینه هایی هم هست برای محصولات آینده شرکت ها که بشه روش حساب رفت؟
گزینه بنده خرید کارکرده هست بنابراین اگه پیشنهاد نو با بودجه بالاتر هم داشتید بدید شاید بشه با کسر 20 تا 30 درصد قیمت بازار چیزی پیدا کرد.

bestmovie

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
39
سابقه بازارچه
127
سلام دوستان
من یه گوشی j6 samsung دارم میخواستم اینو بدم و حدود 3 تا 4 تومن حالا یکم بیشتر یا کمتر بزارم روش یه گوشی کارکرده با ساپورت 5G بردارم میخواستم ببینم الان گزینه ای دارم یا نه؟
عجله ندارم و من زیاد وقت جستجو ندارم و برند گوشی هم واسم مهم نیست چی باشه مگر اینکه مدل یا برندی خرابی زیادی داشته باشه.به نظرتون گزینه هایی هم هست برای محصولات آینده شرکت ها که بشه روش حساب رفت؟
گزینه بنده خرید کارکرده هست بنابراین اگه پیشنهاد نو با بودجه بالاتر هم داشتید بدید شاید بشه با کسر 20 تا 30 درصد قیمت بازار چیزی پیدا کرد.
با این بودجه چند مورد شیائومی هست که میتونید کارکرده تهیه کنید ولی به هیچ عنوان به عنوان گوشی که بشه 4-5 سال ازش استفاده کرد روشون حساب نکنید
نهایت یکی دوسال بعد دوباره مجبورید دنبال گوشی بهتر باشید ، بودجه رو به 8-9 تومن ارتقا بدید که حداقل اگر چیزی تهیه میکنید تا چند سال استفاده کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NI2030

esteghlal[Banned]

اخراج شده
پسندها
23
سلام گوشیj6 رو مگه چند میخرن ازت که میخای ۴ تومن بزاری روش گوشی 5g بخری ؟

NI2030

کاربر فعال بازارچه
پسندها
73
سابقه بازارچه
28
سلام گوشیj6 رو مگه چند میخرن ازت که میخای ۴ تومن بزاری روش گوشی 5g بخری ؟
2 تا 3 توی دیوار آگهی کردن حالا نمیخوام نگهش دارم وگرنه میدونم مبلغ چندانی نمیشه. توی دیجی کالا همینجوری فایو جی گشتم مثلا ردمی 10 فایو جی رو نوش رو حدود 5 تومن زدن. دیجی هم که گرون تر از بقیه فروشگاه هاست. منم دنبال کارکرده هستم که یکم مشخصاتش بهتر باشه وگرنه بنده انتظار بالایی مثل دوستان ندارم که دنبال دوربین عالی یا پردازنده قوی باشم. کاربرد بنده در حد همینه که با سرعت فایو جی گیم دانلود کنم. منطقه ما هم فایو جی پوشش داره.
خرج بالا نمیخوام بکنم چون نوشته بودن دارن 6g رو میارن برای همین حداکثر میخوام همین دو سه سال استفاده کنم.
https://www.digikala.com/product/dk...ارت-ظرفیت-64-گیگابایت-و-رم-4-گیگابایت-گلوبال/

zexer2020

کاربر عضو
پسندها
28
سلام دوستان
سلام عزیز 5G تازه بزور تو ابر شهر های امریکا اومده تا بخواد تو ایران عملی پیاده بشه خیلی طول میکشه، هر چند متر باید دکل بزنن مثل 4G نیست. چون دست دوم میخوای تو 4G ها آپشنات خیلی بیشترن. شخصا REDMI Note 10 pro دارم خیلی راضیم. تو بازار نو هم note 12 pro plus و a54 خوبن.

بالا