نتایح جستجو

1. N

درخواست خرید حافظه nvme 512

سلام دوستان خریدارم لطف کنید اگه تاپیکی دارید یا موردی دارید واسم ارسال کنید اینجا یا در پیام خصوصی لطفا در قیمت دادن قیمت های ایمالز رو مد نظر داشته باشید.سپاس
  2. N

کیبرد باسیم و بی سیم همزمان در بازار معرفی میکنید؟

سلام دوستان من قبلا چند تا مدل موس دیده بودم که میتونستید همزمان به صورت بی سیم ازش استفاده کنید و هم درگاه یو اس بی داشت که میشد باسیم هم استفاده کرد. من الان دنبال کیبردی با همچین حالتی میگردم ولی وبسایتها فیلتری ندارن که بر اساس این حالت یعنی مولتی بشه فیلتر کرده و گزینه ها رو پیدا کرد ممنون...
  3. N

مشاوره خرید گوشی 5G اقتصادی

سلام دوستان من یه گوشی j6 samsung دارم میخواستم اینو بدم و حدود 3 تا 4 تومن حالا یکم بیشتر یا کمتر بزارم روش یه گوشی کارکرده با ساپورت 5G بردارم میخواستم ببینم الان گزینه ای دارم یا نه؟ عجله ندارم و من زیاد وقت جستجو ندارم و برند گوشی هم واسم مهم نیست چی باشه مگر اینکه مدل یا برندی خرابی زیادی...
  4. N

درخواست خرید هدفون سونی تا 4 تومن

سلام خریدار هدفون سونی تا 4 تومن هستم
  5. N

خریدار فوری اپل واچ فقط رنگ رزگلد تا 6 تومن

سلام خریدار فوری اپل واچ فقط رنگ رزگلد تا 6 تومن هستم. تاپیک دوستان رو دیدم ولی فقط و فقط همین رنگ رو میخوام.
  6. N

درخواست خرید نیاز به مستر یا ویزاکارت مجازی دلار کانادا

سلام برای پرداخت یک یا دو هزینه نیاز به مستر یا ویزاکارت مجازی به دلار کانادا داشتم. لطفا بهم پیام خصوصی بدید صحبت کنیم.
  7. N

فروش فروش پردازنده 2200g. قیمت 2

سلام این پردازنده به صورت try (بدون فن) به فروش میرسه.بدون جعبه بدون گارانتی. الان روی سیستم هست. تضمین سلامت. برای دوستان با سابقه ابتدا ارسال هم دارم قیمت 2000 قیمت مشابه همین آفر در ایمالز:2790 گرافیک داخلی پردازنده در حد 1030 هست. یک فن پردازنده مدل دقیقش رو چک میکنم اعلام میکنم اگه اشتباه...
  8. N

انتشار اندروید 14

سلام دوستان تیتر زده شده که اندروید 14 منتشر شده. میتونید بگید دقیقا چه قابلیت ها و امکاناتی اضافه شده و آیا مثلا چیز بزرگی داره که به درد بخور باشه؟
  9. N

...

سلام دوستان دنبال یک گوشی معیوب هستم ولی ارزون در بیاد که فقط بخش دوربین و عکاسیش خوب و قابل استفاده باشه و کیفیت عکسهاش خوب باشه و جزئیات رو ثبت کنه برای همین کار عکاسی قطعات و غیره که توی همین انجمن عکس میگیریم و قرار میدیم میخواستم. بقیه چیزاش اصلا مهم نیست یعنی انتن دهی و باتری و ... مهم...
  10. N

درخواست خرید مانیتور فول اچ دی بین 2 تا 2.5 پورت hdmi دار

سلام دوستان دنبال مانیتور فول اچ دی استوک یا کارکرده بین 2 تا 2.5 هستم.پورت hdmi داشته باشه. حالا اگه ویژگی خاصی داشته باشه دویست اینور اونور هم جور میکنم. یک هفته میگردم بعد خرید میزنم. لطفا پیشنهادی داشتید ارائه بدید. توجه کنید به علت مشغله کاری اگر دوستان تاپیک زده باشن ممکنه نتونم چک کنم پس...
  11. N

فروخته شد! فروش رم ddr4 adata باس 4133 2x8

سلام دو ماژول رم خریداری شده بود ای دیتا باس ۴۱۳۳ spectrix d80 مایع خنک کننده و rgb هست. به علت اینکه مادربرد بنده ساپورت محدود داره عملا قدرت این رم استفاده نمیشد. من در سایتها رم ۴۱۳۳ صرفا rgb پنج تومن دیدم این رم رو 3300 در نظر دارم.گارانتی مادام آونگ و جعبه و تضمین سلامت. برای دوستان باسابقه...
  12. N

مودم مبین نت b612 بدون سیم کارت انلاک نشده پلمپ باز

سلام یه مودم مبین نت هست سیم کارت نداره برای انلاک شدن پلمپ باز شده بود ولی موفقیت امیز نبود رام مودم ورژن بالا بود. عکس تا ساعاتی دیگه اضافه میشه
  13. N

فروخته شد! فروش معاوضه کیس 775*e5700*2gb ddr2*پاور کارکرده*گرافیک HD5450 2gb *هارد160 سالم*قاب کیس معمولی*م.ب گیگابایت*فروش یکجا*قیمت 900

سلام دوستان یک کیس با مشخصات عنوانی به دستم رسیده برای فروش. همه قطعات سالم هست.فروش یکجا هست چون زمان برای تک فروشی ندارم. به دوستان با سابقه ابتدا ارسال دارم. ویندوز یازده لایت زدم با مصرف یک گیگ در حالت idle. تا وقتی رم پر نشده باشه ویندوز عملکرد داره ولی اگر مثلا در وب گردی تعداد صفحات بالا...
  14. N

درخواست خرید خریدار باندل AM5 7600/7600x

سلام دوستان اگر کسی هست که باندل AM5 7600/7600x برای فروش داشت با مادربرد ترجیحا A620 یا مادربرد قیمت پایین b650 همراه رم ddr5 بهم پیام خصوصی بدید. دوستان بودجه برای همچین باندلی دارم و از پیشنهاد بالای 7600 مثل 7700 و مادربردهای حرفه ای اجتناب کنید.
  15. N

درخواست خرید خریدار هارد 8 یا 10 یا 12 ترا

سلام دوستان دنبال هارد با ظرفیت 8 یا 10 یا 12 هستم ترجیحا گارانتی مونده باشه و معتبر مثل اواژنگ سازگار و... داشته باشه. گارانتی هم نداشته باشه لطفا سلامتش کامل باشه و استفاده آرشیوی داشته باشه.اگر موردی داشتید لطفا خبرم کنید. اگر دیر جواب دادم به بزرگی خودتون ببخشید مشغله کاری دارم.
بالا