آخرین عکسی که گرفتم (دوربین عکاسی)

memolina

کاربر عضو
پسندها
609
الان قیمتارو دیدم پشیمون شدم از معرفی لنز ...
میخاستم بگم 70-300 لنز خوبیه که آخرین قیمتی که ازش داشتم تو 8-9 تومن بود الان شده 25 تومن .
یا 18-200 بد نیست
یا 18-135 اگر سبک عکاسی مد نظرتون رو بگید یا بدوجه رو بهتر میشه نظر داد الان فقط جیب مهمه ولاغیر علایق و سیلیقه مهم نیست...قیمتا وحشتناک بود ...
عکاسی طبیعت و مستند
البته منم تو دیجی کالا دیدم لنز ها خیلی گرون بودن تو ایسام لنز های دست دو اطمینانی هست خریدش؟

mehrdad486

کاربر فعال بازارچه
پسندها
100
سابقه بازارچه
29
عکاسی طبیعت و مستند
البته منم تو دیجی کالا دیدم لنز ها خیلی گرون بودن تو ایسام لنز های دست دو اطمینانی هست خریدش؟
چون برای شروع لازم دارید به نظرم با توجه به قیمت های فضایی 18-135 میتونه فعلا کارتون رو راه بندازه . واید هم هست تا حدودی خوبه . بله ایسام اوکی هست و تا تست نکنید و تایید نکنید پول برای فروشنده واریز نمیشه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: memolina

memolina

کاربر عضو
پسندها
609
چون برای شروع لازم دارید به نظرم با توجه به قیمت های فضایی 18-135 میتونه فعلا کارتون رو راه بندازه . واید هم هست تا حدودی خوبه . بله ایسام اوکی هست و تا تست نکنید و تایید نکنید پول برای فروشنده واریز نمیشه .

لنز کانن EF-S 18-135mm F/3.5-5.6 STM IS​

سلام این لنز رو نشون کردم اما خود دیجی کالا تو توضیحاتش نوشته کیفیت عکس توی لنز پرایم بالاتر از لنز زوم و وایده درسته؟

mehrdad486

کاربر فعال بازارچه
پسندها
100
سابقه بازارچه
29

لنز کانن EF-S 18-135mm F/3.5-5.6 STM IS​

سلام این لنز رو نشون کردم اما خود دیجی کالا تو توضیحاتش نوشته کیفیت عکس توی لنز پرایم بالاتر از لنز زوم و وایده درسته؟
درود بله قطعا لنز پرایم بسیار بهتره هم متریال استفاده شده هم عدسی ها هم کیفیت ساخت .قیمتش هم به طبع بسیار بالاتر هست . اگر فقط میخواید طبیعت کار بکنید بهتون لنز 11-16 توکینا رو پیشنهاد میکنم با دیافراگم 2.8 بسیار بسیار لنز خوبی هست و بشدت عکاسی باهاش لذت بخشه . 6-7 سالی خودم داشتم این لنز رو اگر هم میخواید یکم ورژن بهتر رو بگیرید 11-20 هم هست . اولترا واید حساب میشه و واقعا محشره برای طبیعت . فقط لنز 11-20 یک مشکل داره که فیلتر بخواید نصب بکنید روش باید تبدیل یا هولدر بگیرید که همون خودش چند میلیون قیمتش هست . ولی 11-16 بدون مشکل انواع فیلتر روش نصب میشه .18-135 یک لنز دم دستی و همه کاره هست ولی به دید حرفه ای نباید سمتش رفت .

• Like

memolina

کاربر عضو
پسندها
609
درود بله قطعا لنز پرایم بسیار بهتره هم متریال استفاده شده هم عدسی ها هم کیفیت ساخت .قیمتش هم به طبع بسیار بالاتر هست . اگر فقط میخواید طبیعت کار بکنید بهتون لنز 11-16 توکینا رو پیشنهاد میکنم با دیافراگم 2.8 بسیار بسیار لنز خوبی هست و بشدت عکاسی باهاش لذت بخشه . 6-7 سالی خودم داشتم این لنز رو اگر هم میخواید یکم ورژن بهتر رو بگیرید 11-20 هم هست . اولترا واید حساب میشه و واقعا محشره برای طبیعت . فقط لنز 11-20 یک مشکل داره که فیلتر بخواید نصب بکنید روش باید تبدیل یا هولدر بگیرید که همون خودش چند میلیون قیمتش هست . ولی 11-16 بدون مشکل انواع فیلتر روش نصب میشه .18-135 یک لنز دم دستی و همه کاره هست ولی به دید حرفه ای نباید سمتش رفت .
چرا قیمت لنزها اینقد بالاس؟؟؟؟؟؟
70 میلیون
90 میلیون
ی سوال دیگه
با چ نرم افزاری از رو عکس عمر شاتر رو ب دست بیارم؟

mehrdad486

کاربر فعال بازارچه
پسندها
100
سابقه بازارچه
29
چرا قیمت لنزها اینقد بالاس؟؟؟؟؟؟
70 میلیون
90 میلیون
ی سوال دیگه
با چ نرم افزاری از رو عکس عمر شاتر رو ب دست بیارم؟
این چرایی هست که هنوز هیچکسی جوابش رو نمیدونه ...
بهترین مورد برای عمر شاتر استفاده از سایت هست . این سایتها رو میتونید استفاده کنید .
یک عکس با فرمت jpeg بگیرید و داخل سایت اپلود کنید و بهتون میگه چقدر شاتر دوربین کار کرده .

• Like

memolina

کاربر عضو
پسندها
609
این چرایی هست که هنوز هیچکسی جوابش رو نمیدونه ...
بهترین مورد برای عمر شاتر استفاده از سایت هست . این سایتها رو میتونید استفاده کنید .
یک عکس با فرمت jpeg بگیرید و داخل سایت اپلود کنید و بهتون میگه چقدر شاتر دوربین کار کرده .

سلام گرامی رو کنن 2000 خطا میده

memolina

کاربر عضو
پسندها
609
فرصت تنظیمات دوربین نبود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

mehrdad486

کاربر فعال بازارچه
پسندها
100
سابقه بازارچه
29
درود دوستان عزیز . میدونم تاپیک عکاسی هست ولی من بیشتر کارم تصویر برداری حیات وحش هست کنارش عکس هم خیلی گرفتم . چندتایی ویدئو از تصاویری که ضبط کردم ساختم که یکی از اونها که به نظرم خوبه رو میزارم اینجا مایل بودید ببینید و حتما خوشحال میشم نظرتون رو بشنوم . تهیه این تصاویر نزدیک به 5 سال طول کشیده چون هر فواصل مختلف میزبان موجودات مختلفی هستیم در هر اکوسیستمی به همین علت تهیه شاید 1 دقیقه ویدئو چندین ماه یا سال زمان بر باشه اون هم تکنفره حالا تیم بودن باز اوضاع بهتره. یوتیوب هست و نیاز به /// شکن دارید برای دیدن . .امیدوارم که خوشتون بیاد .

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
درود دوستان عزیز . میدونم تاپیک عکاسی هست ولی من بیشتر کارم تصویر برداری حیات وحش هست کنارش عکس هم خیلی گرفتم . چندتایی ویدئو از تصاویری که ضبط کردم ساختم که یکی از اونها که به نظرم خوبه رو میزارم اینجا مایل بودید ببینید و حتما خوشحال میشم نظرتون رو بشنوم . تهیه این تصاویر نزدیک به 5 سال طول کشیده چون هر فواصل مختلف میزبان موجودات مختلفی هستیم در هر اکوسیستمی به همین علت تهیه شاید 1 دقیقه ویدئو چندین ماه یا سال زمان بر باشه اون هم تکنفره حالا تیم بودن باز اوضاع بهتره. یوتیوب هست و نیاز به /// شکن دارید برای دیدن . .امیدوارم که خوشتون بیاد .

خیلی ارادتمندم..
به عنوان یکی از علاقه مندان به مستندهای حیاط وحش و طبیعت و با توجه به شرایطی که گفتین باید بگم حرف نداشت..عاالی بود..کیف کردم..👌👌🤴
به عنوان تیزرِ فصل جدید مستند Planet Earth میشه ازش استفاده کرد 👌👌🤞

mehrdad486

کاربر فعال بازارچه
پسندها
100
سابقه بازارچه
29
خیلی ارادتمندم..
به عنوان یکی از علاقه مندان به مستندهای حیاط وحش و طبیعت و با توجه به شرایطی که گفتین باید بگم حرف نداشت..عاالی بود..کیف کردم..👌👌🤴
به عنوان تیزرِ فصل جدید مستند Planet Earth میشه ازش استفاده کرد 👌👌🤞
اردات .ممنونم. نه دیگه در حد planet earth .ولی خب در حد خودش خیلی زمان برده با تجهیزات ما و اکوسیستم داغونی که درست کردیم . پشت صحنه های حیات وحش bbc رو ببینید حیون خودش میاد سمت تصویربردار چون ندیده و ترسی نداره ولی کنجکاوه .اما اینجا ما باید 2سال بیوفتیم دنبال اون موجود تا ترسش بریزه و بتونیم بهش نزدیک بشیم با هزارتا ترفند کلا داستان داریم . همش هم برمیگرده به نبود آموزش صحیح در رابطه با اکوسیستم.طبیعت و حیات وحش .

memolina

کاربر عضو
پسندها
609

این کار خودتونه؟

بالا