از ایسام لپ تاپ بخرم ریسک نیست ؟؟ نزدیک 50 میلیون

soheyl

کاربر عضو
پسندها
9
سلام من دنبال مک بوک پرو 2019 16 اینچی هستم تو ایسام امروز دیدم یک نفر گذاشته 47 میلیون
به نظرتون میشه اعتماد کرد از فروشنده های این سایت چیزی خرید ؟؟
مثلا من رو صفحه نمایش ب شدت حساسم چون ارتباط مستقیم با چشمم داره اگه پیکسل سوخته یا هاله داشته باشه اون لپ تاپ برام کلا کنسله
با توجه ب اینا نظر شما چیه از ایسام بخرم یا نه ؟ ( تو دیوار باشه میتونم برم چک کنم و دست دو زیاد خریدم ) اما ایسام اولین تجربه م هستش

navid

کاربر فعال بازارچه
پسندها
225
سابقه بازارچه
(1-)187
نه 47 میلیون خیلی پول زیادیه از ایسام نخر چون ممکنه ایراداتی داشته باشه و بعد باید شکایت کنی و ممکنه حق به فروشنده بدن و برات داستان میشه من دیوار رو هم پیشنهاد نمی کنم چون کلاهبرداری توش زیاد میشه باز خودتون می دونید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soheyl

H@/\/\ID

کاربر طلایی بازارچه
پسندها
7
سابقه بازارچه
360
ایسام خودش بشدت مشکل داره

• Like

invoker

کاربر فعال بازارچه
پسندها
277
سابقه بازارچه
46
درود

این مورد به کارت نمی یاد؟

• Like

bestmovie

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
39
سابقه بازارچه
127
اگه میخوای خرید کنی هر تستی رو میخوای از فروشنده سوال کن و بعد اگه اوکی داد خرید کن
اگه مشکلی داشته باشه میتونی از طریق شکایت و با استناد به پرسش و پاسخ های فروشنده پولت رو پس بگیری
ضمن اینکه سابقه فرد رو هم چک کن حتما قدیمی و بدون منفی باشه

• Like

soheyl

کاربر عضو
پسندها
9
درود

این مورد به کارت نمی یاد؟

نه ممنون
فقط دنبال مک بوک پرو هستن فعلا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: invoker

Fido

کاربر فعال بازارچه
پسندها
120
سابقه بازارچه
34
سلام، میشه از ایسام خرید کرد اما گیر و دار زیاد داره. اگه قصد خریدت قطعی شد، به شدت باید محکم کاری کنی. هر تستی که تو ذهنت هست رو باید به فروشنده بگی که مو به مو اجرا کنه و فیلمش رو برات بفرسته. باید ریزترین سوالی هم که تو ذهنت هست رو ازش بپرسی و مستند کنی. خرید هم کردی، باید از لحظه جعبه گشایی تا تست فیلم بگیری و همه چیز رو مستند کنی. فردا روز کار به شکایت از فروشنده و... فقط مستندات دقیق میتونه حرفت رو به کرسی بنشونه.
به نظر من یه درخواست خرید تو همین سایت بزن، ممکنه دوستان موارد خوبی داشته باشند و بعدش با واسطه ازشون خرید کن.

soheyl

کاربر عضو
پسندها
9
سلام، میشه از ایسام خرید کرد اما گیر و دار زیاد داره. اگه قصد خریدت قطعی شد، به شدت باید محکم کاری کنی. هر تستی که تو ذهنت هست رو باید به فروشنده بگی که مو به مو اجرا کنه و فیلمش رو برات بفرسته. باید ریزترین سوالی هم که تو ذهنت هست رو ازش بپرسی و مستند کنی. خرید هم کردی، باید از لحظه جعبه گشایی تا تست فیلم بگیری و همه چیز رو مستند کنی. فردا روز کار به شکایت از فروشنده و... فقط مستندات دقیق میتونه حرفت رو به کرسی بنشونه.
به نظر من یه درخواست خرید تو همین سایت بزن، ممکنه دوستان موارد خوبی داشته باشند و بعدش با واسطه ازشون خرید کن.

از کس دیگه ک قرار بود تو ایسام بخرم ازش پرسیدم تا الان قطعه ای ازش عوض شده میگه اطلاعی ندارم اما الان کاملا سالمه
حتی سوال هارو ب درستی جواب نمیدن معمولا . شاید ب این دلیله ک چیزی شد بتونن شونه خالی کنن

Fido

کاربر فعال بازارچه
پسندها
120
سابقه بازارچه
34
از کس دیگه ک قرار بود تو ایسام بخرم ازش پرسیدم تا الان قطعه ای ازش عوض شده میگه اطلاعی ندارم اما الان کاملا سالمه
حتی سوال هارو ب درستی جواب نمیدن معمولا . شاید ب این دلیله ک چیزی شد بتونن شونه خالی کنن
این آدم صداقت کافی نداره و کارش مشکل داره. فروشنده باید بدونه کالاش پلمپه یا نه؟ اگر پلمپ نیست دلیل باز شدنش چی بوده؟
تو ایسام اگه کسی کاملا صادق بود و شفاف و تمامی سوالات رو درست حسابی جواب داد و خو بتست گرفت خرید کنید، وگرنه خرید نزنید.
فردا روز کالا دستتون رسید و متوجه شدید که این تعمیریه، یا فلان مشکل رو داره، این طرف میتونه بزنه زیرش و بگه که من توصیف از حال کالا دادم و چیزی گردن نگیره.

بالا