انتقادات ، پیشنهادات کاربران نسبت به فروم پی سی پین

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
578
سابقه بازارچه
245
سلام
تمهیدی در نظر گرفته شده که حساب ها هایجک نشه؟
مثلا من بیام خودم رو جای یه کاربر خیلی قدیمی‌تر با امتیاز خیلی بالا معرفی کنم که امتیازات اون رو صاحب بشم.

بله . داخل همون پیغام خصوصی پرشین تولز براتون ارسال کردم نحوه انجامشو .
فقط کاش مدیریت حداقل تو یکی دو ماه آینده اجازه تغییر نام کاربری نمیداد بعد که همه منتقل شدن هرکی خواست میتونست نام کاربریشو عوض کنه . یا اینکه اگر کسی نام کاربریشو عوض میکرد اون نام کاربریشم رزرو میشد تا دیگه کسی نتونه با اون نام اکانت بسازه .
دوستانی که نام کاربری عوض میکینن خواهشا داخل امضاشون بنویسن نام کاربری قبلیشون تو پرشین تولز چی بوده .

راستی ادمین میگم میتونی یه قسمت سرچ درست کنی که تاپیکارو بر اساس تگهاشون جستشجو کنه . من خودم برای همه تاپیکا تگ میزارم . شما فقط اگر بتونی یه سیستم سرچ بر اساس تگ درست کنی عالی میشه .

من تاپیکایی که هر روز زده میشه رو تگ گذاری میکنم .
مثلا سوکت و مدل سی پی یویی که داخل تاپیک هست .
سوکت 1200
i7 10700F
برای سی پی یو مدل بالا حتما این دوتال تگ اضافه بشه که اگر طرف دقیقا دنبال این مدل سی پی یو بود پیداش کنه اگرم دنبال سوکت 1200 بود بتونه همه پردازنده های اون سوکت رو ببینه .

برای پاور هم مثلا کولرمستر 750 Gold باید تگهای زیر اضافه بشه . البته تگهارو من اضافه میکنم خودم فقط یه سیستمی باشه که بتونه این تگهارو سرچ کنه مشکل سرچ هم اوکی میشه .
Gold
گلد
CoolerMaster
کولرمستر
Power
پاور
750W
750وات

آخرین ویرایش:

Xadra

کاربر عضو
پسندها
7
این همه بحث شد واسه تستای گرافیک، اونجا که عمرش قد نداد؛ اینجا برنامه چیه؟

تاپیک‌های خرید یا فروشی که تموم میشن، یه علامتی بیاد کنارشون که مشخص باشه (مشابه لیون که تاپیک رو می‌بنده، یه قفل هم میزنه سردرش)

بهتر نیست کاربری که محروم میشه، روی پروفایلش هم مشخص بشه؟

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
578
سابقه بازارچه
245
این همه بحث شد واسه تستای گرافیک، اونجا که عمرش قد نداد؛ اینجا برنامه چیه؟

تاپیک‌های خرید یا فروشی که تموم میشن، یه علامتی بیاد کنارشون که مشخص باشه (مشابه لیون که تاپیک رو می‌بنده، یه قفل هم میزنه سردرش)

بهتر نیست کاربری که محروم میشه، روی پروفایلش هم مشخص بشه؟

ادمین مورد دوم و سوم بنظرم خوبه

مورد اول هم یکی دو هفته دیگه در موردش تاپیک بزن ببین اکثریت می‌خوان اجباری بشه یا اینکه ترجیح میدن هرکس تست نداد ازش خرید نکنن

aligolshani66

کاربر فعال بازارچه
پسندها
18
سابقه بازارچه
82
سلام.قبلا تو پرشین هم گفتم.
بهترین راه ساخت یوزر به صورت اجباری با مشخصات کاربر مثل شماره موبایل،شماره ملی، شناسنامه و کارت بانکی کاربر هست.
یه سری سایتها مثل ایسام شماره ملی فیک بزنی اصلا قبول نمیکنه و خطا میده (احتمالا به دیتا بیس مربوطه دسترسی دارند)
اینجا فکر نکنم بشه، بهترین کار ساخت با شماره موبایل و ارسال کد تائید و ارسال اسکن پشت و روی کارت ملی و شناسنامه و کارت بانکی در تنظیمات کاربری هست (که فقط قابل رویت توسط کاربر و ادمین مربوطه باشه)
این جوری مشکلات مولتی یوزر و کلاهبرداری و ... خیلی کمتر میشه و کاربرا تو محیط امن تری خرید و فروش می‌کنند.
شاید بگید سخت گیری و ‌..‌ اما خشت اول مهمتر هست‌ و کم کم به خاطر امنیت بالاتر افرادی بیشتری جذب میشند‌.

Xadra

کاربر عضو
پسندها
7
ارسال اسکن پشت و روی کارت ملی و شناسنامه
فردا روز اگه فروم هک شد و از اینا سواستفاده شد، تو گردن میگیری؟

-------------------------------------

دیسلایک چرا نداریم؟

aligolshani66

کاربر فعال بازارچه
پسندها
18
سابقه بازارچه
82
فردا روز اگه فروم هک شد و از اینا سواستفاده شد، تو گردن میگیری؟

-------------------------------------

دیسلایک چرا نداریم؟
اول مودبانه صحبت کردن رو برید یاد بگیرید بعد دنبال دیس لایک و ... باش. تو نه و شما.
دوم ، تو این همه سایت مثل ایسام و دیجی کالا و ... حتی فروم لیون برای واسطه این عکس ها رو میخواد و مشخصات ریز و درشت کاربرها رو دارند ، اشکالی نداره ، بعد اینجا مشکل داره؟!
سوم این یک پیشنهاد بود، نه قانون و ... و به نظرم مشکل شما چیز دیگری باشه ...

zaminz

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
75
سابقه بازارچه
240
ماشالا اینطور پیش بره اینجا میشه نسخه پاک نویس پرشین تولز🌹🌹

ARMIN

کاربر فعال بازارچه
پسندها
108
سابقه بازارچه
68
با عرض سلام خدمت مدیران و گردانندگان فروم PCPIN

چند مورد پیشنهاد دارم:

گزینه جنسیت Gender و همچنین شغل Occupation در بخش "تنظیمات - جزئیات اکانت" در پروفایل ها اضافه شود.

همچنین در بخش شبکه های اجتماعی در پروفایل ها:

آی دی اینستاگرام جایگزین فیسبوک و آی دی تلگرام جایگزین توییتر شود. البته اگر امکانش باشه اینستاگرام و تلگرام به جمع موارد اضافه شوند هم خوبه.

zaminz

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
75
سابقه بازارچه
240
سلام

لطفاً قسمت فروش دوربین عکاسی قرار بگیره
ممنون

PiN

مدیر کل سایت
کاربر برنزی بازارچه
پسندها
1,062
سابقه بازارچه
98

چند مورد پیشنهاد دارم:

گزینه جنسیت Gender و همچنین شغل Occupation در بخش "تنظیمات - جزئیات اکانت" در پروفایل ها اضافه شود.

آی دی اینستاگرام جایگزین فیسبوک و آی دی تلگرام جایگزین توییتر شود. البته اگر امکانش باشه اینستاگرام و تلگرام به جمع موارد اضافه شوند هم خوبه.
سلام

لطفاً قسمت فروش دوربین عکاسی قرار بگیره
ممنون
سلام
حال حاضر موارد گفته شده به جز Gender و Occupation انجام شدن.

آخرین ویرایش:

RezaMahdavian

کاربر فعال بازارچه
پسندها
13
سابقه بازارچه
46
با سلام
گزینه "نام (اسم)" در بخش "تنظیمات - جزئیات اکانت" در پروفایل ها اضافه شود.

PiN

مدیر کل سایت
کاربر برنزی بازارچه
پسندها
1,062
سابقه بازارچه
98

چند مورد پیشنهاد دارم:

شغل و جنسیت به موارد اختیاری , در جزئیات حساب کاربری اضافه شدند.

آخرین ویرایش:

babak1388

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
39
سابقه بازارچه
121
سلام.قبلا تو پرشین هم گفتم.
بهترین راه ساخت یوزر به صورت اجباری با مشخصات کاربر مثل شماره موبایل،شماره ملی، شناسنامه و کارت بانکی کاربر هست.
یه سری سایتها مثل ایسام شماره ملی فیک بزنی اصلا قبول نمیکنه و خطا میده (احتمالا به دیتا بیس مربوطه دسترسی دارند)
اینجا فکر نکنم بشه، بهترین کار ساخت با شماره موبایل و ارسال کد تائید و ارسال اسکن پشت و روی کارت ملی و شناسنامه و کارت بانکی در تنظیمات کاربری هست (که فقط قابل رویت توسط کاربر و ادمین مربوطه باشه)
این جوری مشکلات مولتی یوزر و کلاهبرداری و ... خیلی کمتر میشه و کاربرا تو محیط امن تری خرید و فروش می‌کنند.
شاید بگید سخت گیری و ‌..‌ اما خشت اول مهمتر هست‌ و کم کم به خاطر امنیت بالاتر افرادی بیشتری جذب میشند‌.
موضوع تایید کد ملی چیز ساده ای هست! یک فرمول داره که با استفاده از اون حتی میتونید کد ملی فیک‌بسازید و ایسام هم از همین استفاده میکنه( بجز سایت های مربوط به دولت‌و پلیس و …)

ولی حداقل یک تایید شماره تلفن باشه، بد نیست.

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
578
سابقه بازارچه
245
انصار یوزر کیانا یه پیشنهاد خیلی خوب داد نمیدونم خوندی یا نه

گفت یه قسمت درست کن برای تائید شماره موبایل که وقتی طرف شماره رو وارد کرد اوکی رو زد خودت بصورت دستی یه کد تایید براش توی یکی از پیام رسانها ارسال کنی یا اگر بلدی کدنویسی کن بوسیله روبات تلگرام یا هرچیزی که کد براش ارسال بشه . اگر میخوای بصورت دستی انجام بدی نیازی نباشه که حتما 60 ثانیه بعد تایید بشه کد تا یوزر بتونه تو انجمن ادامه بده . چند ساعت فرصت داشته باشه که اگر پای سیستم نبودی مشکلی پیش نیاد و اینکه حتما با شماره همراه اول دائمی باشه . البته نمیدونم چرا کیانا گفت حتما همراه اول دائمی ولی حتما یه دلیلی داشت بپرس ازش .

فقط یه فرصت بده به همه که تا دو هفته آینده اینکارو انجام بدن بعدش اجباری کن موقع ثبت نام .

نظرت چیه عسلم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

PiN

مدیر کل سایت
کاربر برنزی بازارچه
پسندها
1,062
سابقه بازارچه
98

گفت یه قسمت درست کن برای تائید شماره موبایل که وقتی طرف شماره رو وارد کرد اوکی رو زد خودت بصورت دستی یه کد تایید براش توی یکی از پیام رسانها ارسال کنی یا اگر بلدی کدنویسی کن بوسیله روبات تلگرام یا هرچیزی که کد براش ارسال بشه . اگر میخوای بصورت دستی انجام بدی نیازی نباشه که حتما 60 ثانیه بعد تایید بشه کد تا یوزر بتونه تو انجمن ادامه بده . چند ساعت فرصت داشته باشه که اگر پای سیستم نبودی مشکلی پیش نیاد و اینکه حتما با شماره همراه اول دائمی باشه . البته نمیدونم چرا کیانا گفت حتما همراه اول دائمی ولی حتما یه دلیلی داشت بپرس ازش .

فقط یه فرصت بده به همه که تا دو هفته آینده اینکارو انجام بدن بعدش اجباری کن موقع ثبت نام .

نظرت چیه عسلم
بله خوندم ، دستی لازم نیس و احتمال زیاد میشه سامانه پیامکی رو به انجمن متصل کرد ولی فعلا راه اندازیش ضرورتی نداره.
انجمنایی هم که عضو شدم تایید پیامکی نداشتن ، لابد معایب خودشو داره D:

babak1388

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
39
سابقه بازارچه
121

نظرت چیه عسلم

اینطوری دیگه داستان میشه، خیلی ها هستند سالیان ساله که از ایرانسل استفاده میکنن
خود من دو تا خط دارم که یکی نزدیک ۱۰ سال و اون یکی بیشتر از ۱۵ ساله دستمه و هر ۲ اعتباری هستند.

طبیعتا من و امثال من نمیایم شماره خودمونو تعییر بدیم…

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
578
سابقه بازارچه
245
اینطوری دیگه داستان میشه، خیلی ها هستند سالیان ساله که از ایرانسل استفاده میکنن
خود من دو تا خط دارم که یکی نزدیک ۱۰ سال و اون یکی بیشتر از ۱۵ ساله دستمه و هر ۲ اعتباری هستند.

طبیعتا من و امثال من نمیایم شماره خودمونو تعییر بدیم…

نمیدونم والا این بخششو کیانا گفت منم دلیلشو نمیدونم

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,403
سابقه بازارچه
63
عرض ادب و احترام..
جسارتا امکان ویرایش موضوع تاپیک گویا وجود نداره درسته؟

بالا