انتقادات ، پیشنهادات کاربران نسبت به فروم پی سی پین

zalman

مدیر ارشد
کاربر طلایی بازارچه
پسندها
264
سابقه بازارچه
629
با سلام خدمت دوستان عزیز و همراهان فروم پی سی پین ،

در صورتیکه دوستان انتقاد و یا پیشنهادی راجب بهبود فروم داشته باشند میتوانند در این تاپیک نظراتشان را اعلام کنند تا جایی که امکان دارد بتوانیم از پیشنهادات استفاده و انتقادات را به حداقل برسانیم.

به هر حال هیچ فرومی بدون اشکال و بدون خطا نیست و اگر انتقاد تند و تیزی نسبت به فروم داشتید بفرمایید.

OMiD

کاربر ویژه
کاربر فعال بازارچه
پسندها
377
سابقه بازارچه
39
سلام
تو تاپیک دیگه هم گفتم
در خصوص افزودن تگ موقع ایجاد تاپیک جدید

zalman

مدیر ارشد
کاربر طلایی بازارچه
پسندها
264
سابقه بازارچه
629
سلام
تو تاپیک دیگه هم گفتم
در خصوص افزودن تگ موقع ایجاد تاپیک جدید

سلام خدمت شما ،
بله چشم حتما پیگیری میکنم .

-------------------------------------------------------------------

درخواستتون پیگیری و موضوع حل شد لطفا چک بفرمایید.🙏

آخرین ویرایش:

zalman

مدیر ارشد
کاربر طلایی بازارچه
پسندها
264
سابقه بازارچه
629
نه متاسفانه هنوز اضافه نشده
اگر منظورتان از تگ همان تگ های رنگی خرید ، فروش و... هست در بخش بازارچه ها انجام شده و الان خودم هم تست کردم و اکی شده است.

OMiD

کاربر ویژه
کاربر فعال بازارچه
پسندها
377
سابقه بازارچه
39
تگ هایی که واسه سرچ کردن کلمات اصلی تاپیک در موقع ایجاد به کار میره .

0.jpg

aytayweb

کاربر عضو
پسندها
5
حجی من کاربر ۱۲ ساله پی تی هستم چه لگبی میدین بمون ؟

zalman

مدیر ارشد
کاربر طلایی بازارچه
پسندها
264
سابقه بازارچه
629
تگ هایی که واسه سرچ کردن کلمات اصلی تاپیک در موقع ایجاد به کار میره .

مشاهده فایل‌پیوست 254
این مورد هم فعال شد چک بفرمایید .
حجی من کاربر ۱۲ ساله پی تی هستم چه لگبی میدین بمون ؟
در مورد این موضوع در فروم پرشین تولز @AnSaWR پیغام ارسال کنید تا کارهاتون رو براتون اکی کنند.

Mehdi_Full

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
17
سابقه بازارچه
114
سلام
دوستان پیشنهادم اینه شبیه لیون تو قسمت بازارچه سخت افزار رو بیایین زیر گروه بزنید و تمام قطعات رو تفکیک کنید تا هر کسی خواست قطعه ای رو بفروشه تو زیر گروه خودش پست کنه
مثلا زیر گروه "سی پی یو" "مادربرد" "رم" "هارد" و .... یه زیرگروه هم باشه مثلا فقط باندل یکی هم باشه مثلا سیستم کامل و ... همه بصورت جداگانه
به نظر بهتر جواب بده مخصوصا که بصورت سورت شده میشه و پیدا کردن قطعه هم خیلی آسون میشه تو سرچ هم سریع پیدا میشه

zalman

مدیر ارشد
کاربر طلایی بازارچه
پسندها
264
سابقه بازارچه
629
سلام
دوستان پیشنهادم اینه شبیه لیون تو قسمت بازارچه سخت افزار رو بیایین زیر گروه بزنید و تمام قطعات رو تفکیک کنید تا هر کسی خواست قطعه ای رو بفروشه تو زیر گروه خودش پست کنه
مثلا زیر گروه "سی پی یو" "مادربرد" "رم" "هارد" و .... یه زیرگروه هم باشه مثلا فقط باندل یکی هم باشه مثلا سیستم کامل و ... همه بصورت جداگانه
به نظر بهتر جواب بده مخصوصا که بصورت سورت شده میشه و پیدا کردن قطعه هم خیلی آسون میشه تو سرچ هم سریع پیدا میشه
سلام ،
حتما این موضوع پیگیری خواهد شد و در صورتیکه اکثر کابران با این نظر هم عقیده باشند اعمال میشود.

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
135
سابقه بازارچه
2
سلام.
اگه میشه این دوتا قانون زیر رو برای قسمت خرید و فروش قرار بدید.

قوانین مربوط به کارت گرافیک
قرار گرفتن عکس از پورت های برق، تصویر و یکی از تست های مربوط به کارت گرافیک مانند: فورمارک، سینه بنچ، تری دی مکس و...، بدون هیچ گونه تغییر در پارامتر های پیش فرض کارت گرافیک به منظور نشان دادن کارایی بهتر و یا بالاتر کارت گرافیک، الزامی است.

قوانین مربوط به ssd و hdd
قرار گرفتن حداقل یک عکس از برنامه hd tune یا Hard Disk Sentinel که در آن مشخصات، عمر، میزان کارکرد و... مشخص شده است الزامی است.
قرار گرفتن عکس از پورت های ساتا و برق hdd و ssd نوع ساتا الزامی است.

zalman

مدیر ارشد
کاربر طلایی بازارچه
پسندها
264
سابقه بازارچه
629
سلام.
اگه میشه این دوتا قانون زیر رو برای قسمت خرید و فروش قرار بدید.

قوانین مربوط به کارت گرافیک
قرار گرفتن عکس از پورت های برق، تصویر و یکی از تست های مربوط به کارت گرافیک مانند: فورمارک، سینه بنچ، تری دی مکس و...، بدون هیچ گونه تغییر در پارامتر های پیش فرض کارت گرافیک به منظور نشان دادن کارایی بهتر و یا بالاتر کارت گرافیک، الزامی است.

قوانین مربوط به ssd و hdd
قرار گرفتن حداقل یک عکس از برنامه hd tune یا Hard Disk Sentinel که در آن مشخصات، عمر، میزان کارکرد و... مشخص شده است الزامی است.
قرار گرفتن عکس از پورت های ساتا و برق hdd و ssd نوع ساتا الزامی است.
سلام مجدد ،
بله حتما بخش قوانین فروم هنوز انجام نشده و قوانین حتما قرار داده میشوند .

برای تکمیل قوانین فروم مقداری زمان لازم خواهد بود.

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
578
سابقه بازارچه
245
میگم یه چیزی

وقتی میشه پست رو ویرایش کرد پس چرا امکان حذفش نباشه ؟ بهتر نیست داخل بازارچه تا یک ساعت و خارج بازارچه تا 24 ساعت امکان حذف و ویرایش پست بصورت همزمان وجود داشته باشه . یا حداقل تو بازارچه از کاربرا نطر سنجی بشه ولی بیرون بازارچه تا 24 ساعت امکان ویرایش و حذف باشه .

توی بازارچه وقتی امکان ویرایش هست چرا حذف نباشه . طرف اگر روی ویراش بزنه و نوشتشو پاک کنه این چه فرقی با پاک کردن پستش داره ؟

RezaMahdavian

کاربر فعال بازارچه
پسندها
13
سابقه بازارچه
46
با سلام
یه پیشنهاد واسه دوستانی دارم که نام کاربریشم در انجمن pcpin با نام کاربری پرشین تولز متفاوته. در قسمت امضاء نام کاربری قبلی رو یادداشت کنین تا سایر دوستان متوجه بشن که قبلاً نام کاربریتون چی بود.
منم همینکارو کردم. در امضاء پستم میتونین توضیحات مربوط به نام کاربری قبلیم رو ببینین.

omidsmart

کاربر عضو
پسندها
8
سابقه بازارچه
23
این امکان که توی هر تاپیک پاسخ میدیم خودکار مشترک میشیم رو غیرفعال کنید ممکنه باعث فشار اضافه روی منابع بشه
مگر کاربر خودش بخاد مشترک بشه
درباره زنفورو هم من یک سالی میشه دارم هر روز باهاش کار میکنم اگر لازم بود میتونم کمک کنم

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
578
سابقه بازارچه
245
این امکان که توی هر تاپیک پاسخ میدیم خودکار مشترک میشیم رو غیرفعال کنید ممکنه باعث فشار اضافه روی منابع بشه
مگر کاربر خودش بخاد مشترک بشه
درباره زنفورو هم من یک سالی میشه دارم هر روز باهاش کار میکنم اگر لازم بود میتونم کمک کنم

فکر کنم بچه ها بهش عادت کردن باشه بهتره . شما تو پرشین پست میدادی بعد غیر فعالش میکردی ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: omidsmart

omidsmart

کاربر عضو
پسندها
8
سابقه بازارچه
23
فکر کنم بچه ها بهش عادت کردن باشه بهتره . شما تو پرشین پست میدادی بعد غیر فعالش میکردی ؟
من پست میدادم مشترک نمیشدم ولی تاپیک میدادم میشدم
شاید خودم غیرفعال کرده بودم این قضیه رو

بالا