تجربه استفاده از برند Winca

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
23   0   0
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
عرض ادب و عصر بخیر...

چند وقتی هست که میخوام برای ماشین یه مانیتور که امکان نصب نرم افزارهای مسیریابی یا پیام رسان رو داشته باشه بخرم...
مدلای مختلفی هم توی بازار با قیمتهای مختلف هست ولی از اونجایی که الان روی ماشین یه سیستم نصبتا کامل ( استیج عقب ، استیج جلو و ساب ) هست نمیخواستم کیفیت صدای مزخرفی داشته باشه ( الان کنوود روی ماشین هست به عنوان پخش ) و بطور اتفاقی چشمم خورد به این برند و دیدم مشخصات خوبی داره ( و خوب قیمت خوبی هم )..
مدلی که مد نظرم هست سری +S500 مدل H855 هست..البته مدل زیاد داره..
میخواستم بپرسم از دوستان و بزرگواران کسی تجربه استفاده از این برند رو داره یا میدونه کیفیتش چطوریه.؟؟🙏🙏

Advantage

کاربر عضو
امتیاز - 100%
3   0   0
پسندها
51
سابقه بازارچه
15
عرض ادب و عصر بخیر...

چند وقتی هست که میخوام برای ماشین یه مانیتور که امکان نصب نرم افزارهای مسیریابی یا پیام رسان رو داشته باشه بخرم...
مدلای مختلفی هم توی بازار با قیمتهای مختلف هست ولی از اونجایی که الان روی ماشین یه سیستم نصبتا کامل ( استیج عقب ، استیج جلو و ساب ) هست نمیخواستم کیفیت صدای مزخرفی داشته باشه ( الان کنوود روی ماشین هست به عنوان پخش ) و بطور اتفاقی چشمم خورد به این برند و دیدم مشخصات خوبی داره ( و خوب قیمت خوبی هم )..
مدلی که مد نظرم هست سری +S500 مدل H855 هست..البته مدل زیاد داره..
میخواستم بپرسم از دوستان و بزرگواران کسی تجربه استفاده از این برند رو داره یا میدونه کیفیتش چطوریه.؟؟🙏🙏

من از این برند داشتم
کیفیت صدای خروجی خوب و حرفه ای کلا انتظار نداشته باش از این برندهای چینی
شاید با یک پروسسور در خروجی بتونی صدای تفکیک شده بهتری بگیری اما از خود درایو انتظار زیادی نداشته باش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
23   0   0
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
من از این برند داشتم
کیفیت صدای خروجی خوب و حرفه ای کلا انتظار نداشته باش از این برندهای چینی
شاید با یک پروسسور در خروجی بتونی صدای تفکیک شده بهتری بگیری اما از خود درایو انتظار زیادی نداشته باش
سلام...
انتظار که نمیشه داشت البته تا وقتی که به کل سناریو بطور حرفه ای نگاه نکنیم که البته یه ستاپ حرفه ای مبلغ خیلی بالایی رو طلب میکنه...
مدل دقیق پخشی که الان دارم استفاده میکنم خاطرم نیست ( بعدا مدلش رو میگم ) ولی از صداش راضی هستم..اینکه گفتم وینکا چون به نسبت بقیه موارد شبیهش باز یه حداقل هایی داره ..اگر یه دیوایسی بود که جداگونه میشد نصب کرد و باهاش اون موردی که گفتم رو انجام داد خوب بود ..ولی چیز به درد بخوری به چشمم نیومد متاسفانه..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Advantage

Advantage

کاربر عضو
امتیاز - 100%
3   0   0
پسندها
51
سابقه بازارچه
15
سلام...
انتظار که نمیشه داشت البته تا وقتی که به کل سناریو بطور حرفه ای نگاه نکنیم که البته یه ستاپ حرفه ای مبلغ خیلی بالایی رو طلب میکنه...
مدل دقیق پخشی که الان دارم استفاده میکنم خاطرم نیست ( بعدا مدلش رو میگم ) ولی از صداش راضی هستم..اینکه گفتم وینکا چون به نسبت بقیه موارد شبیهش باز یه حداقل هایی داره ..اگر یه دیوایسی بود که جداگونه میشد نصب کرد و باهاش اون موردی که گفتم رو انجام داد خوب بود ..ولی چیز به درد بخوری به چشمم نیومد متاسفانه..

آره باز وینکا یک لول بالاتر هست از بقیه برندها
پایونیر اندرویدی بگیری خیلی بهتره البته قیمتش هم خیلی بیشتره از وینکا

• Like

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
23   0   0
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
آره باز وینکا یک لول بالاتر هست از بقیه برندها
پایونیر اندرویدی بگیری خیلی بهتره البته قیمتش هم خیلی بیشتره از وینکا
آخه بخاطر 1Din بودن جای ضبط یا باید پخشی بگیرم که بطور آسانسوری مانیتور ازش میاد بیرون که خوب خیلی خوب از آب در نیومده در طول این سالها ( یا من خوبشو ندیدم ) یا مثل همین وینکا که پنلهای متعدد برای داشبورد انواع ماشین داره...
یه هدیونیت پایونیر که اون کار رو انجام بده و کار پلی داشته باشه حداقل 2 برابر وینکا قیمتشه..سرامدشونم که DMH - ZF9359bt هست:censored:

• Like

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
23   0   0
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
مدل هدیونیتی که الان دارم اینه

Kenwood U7056BTL​

• Like

Advantage

کاربر عضو
امتیاز - 100%
3   0   0
پسندها
51
سابقه بازارچه
15
آره دیگه پایونیر قیمتش بالاتره
ولی هیچ مدل وینکا هم کیفیتی که از این درایو کنوود خودت می گیری بهت نمیده قطعا.
مگر همین که از پروسسور استفاده کنی .
منم با این درایوهای in dash رابطه خوبی ندارم اصلا
تجربه من با وینکا اینطوری بود که مدل مخصوص ماشین خودم رو گرفتم که کامل هم بود از نظر امکانات و بعد از حدود یک سال گذاشتمش کنار و یک درایو پایونیر دو دین به جاش گرفتم که نه جی پی اس داره و نه کارپلی و حتی با یک قاب به ماشینم می خوره که اصلا اون زیبایی درایو وینکا رو نداره اما به جاش از کیفیت صداش لذت می برم همیشه .
کلا با توجه به اینکه اهل صدا هستی و صدای خوب رو می شناسی به نظرم قبل از خرید از کیفیت صدا مطمئن شو - البته اینم بگم که به احتمال زیاد توی سری های جدید از پروسسورهای صدای جدیدتر و بهتری استفاده کرده باشه وینکا که قابل قبول باشه - شاید بد نباشه اگر جایی هست بری و کیفیت صداش رو بشنوی

• Like

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
23   0   0
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
آره دیگه پایونیر قیمتش بالاتره
ولی هیچ مدل وینکا هم کیفیتی که از این درایو کنوود خودت می گیری بهت نمیده قطعا.
مگر همین که از پروسسور استفاده کنی .
منم با این درایوهای in dash رابطه خوبی ندارم اصلا
تجربه من با وینکا اینطوری بود که مدل مخصوص ماشین خودم رو گرفتم که کامل هم بود از نظر امکانات و بعد از حدود یک سال گذاشتمش کنار و یک درایو پایونیر دو دین به جاش گرفتم که نه جی پی اس داره و نه کارپلی و حتی با یک قاب به ماشینم می خوره که اصلا اون زیبایی درایو وینکا رو نداره اما به جاش از کیفیت صداش لذت می برم همیشه .
کلا با توجه به اینکه اهل صدا هستی و صدای خوب رو می شناسی به نظرم قبل از خرید از کیفیت صدا مطمئن شو - البته اینم بگم که به احتمال زیاد توی سری های جدید از پروسسورهای صدای جدیدتر و بهتری استفاده کرده باشه وینکا که قابل قبول باشه - شاید بد نباشه اگر جایی هست بری و کیفیت صداش رو بشنوی
والا یه بنده خدایی هست اینجا ک سیستمهای خیلی عجیب و گرون قیمت روی ماشینها میبنده..انصافا هم کارش خیلی تمیزه و با وسواس و دقت خوبی کارشو انجام میده..میگفت روی ۱ لندکروز بسته مدل S400+ رو و چون DTS داره کیفیت خوبی تونسته ازش بگیره..
بعد یه سری از مدلهاش هم هست ک سیمکارت میخوره ولی خوب گویا رجیستر نمیشه و عملا ب کار نمیاد..
همین کنوود هم انقدر تنظیمات و اکولایزر داره که واقعا گیج کنندس اگر بخوای دقیق تنظیمش کنی‌..
اینم یه نمای کلی از مدلی که صحبتش هست

آخرین ویرایش:
  • Like

Danitondar

کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
5   0   0
پسندها
32
سابقه بازارچه
25
والا یه بنده خدایی هست اینجا ک سیستمهای خیلی عجیب و گرون قیمت روی ماشینها میبنده..انصافا هم کارش خیلی تمیزه و با وسواس و دقت خوبی کارشو انجام میده..میگفت روی ۱ لندکروز بسته مدل S400+ رو و چون DTS داره کیفیت خوبی تونسته ازش بگیره..
بعد یه سری از مدلهاش هم هست ک سیمکارت میخوره ولی خوب گویا رجیستر نمیشه و عملا ب کار نمیاد..
همین کنوود هم انقدر تنظیمات و اکولایزر داره که واقعا گیج کنندس اگر بخوای دقیق تنظیمش کنی‌..
اینم یه نمای کلی از مدلی که صحبتش هست
جدای تنظیمات اکولایزر و غیره مشکل اصلی پروسسور داخلیه که تجزیه تحلیل فرکانس رو انجام میده. معمولا هیچکدوم از این چینی های کیفیت پروسسور داخلیشون خیلی جالب نیست منم با پیشنهاد دوستمون موافقم اگر حساس باشین میتونین از یه پروسسور دیجیتالی اکسترنال استفاده کنین که مشکل رو حل می‌کنه ولی خب خیلی هزینه میره بالا از پخش گرونترن پروسسور ها. بعضا هم پخش جداگانه توی داشبورد نصب میکنن.
حالا یه مسئله ای هم هست اخیرا دیدم این مدل های ۲۰۲۱ به بعد کیفیت پروسسور داخلیشون خیلی بهتر شده و فک کنم تو علی اکسپرس دیده بودم که نوشته بودن Preamp داخلی بعضیاشون پایونیر بود. حتی سیستم با کیفیت هم با همین وینکا ها بستن. بنظرم تا یه بار یه سیستم صوتی خوب که پلیر وینکاست رو تست نکنین مشخص نمیشه.

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
23   0   0
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
حتی سیستم با کیفیت هم با همین وینکا ها بستن. بنظرم تا یه بار یه سیستم صوتی خوب که پلیر وینکاست رو تست نکنین مشخص نمیشه.
موافقم و چون اون رفیقم که فروشگاه داره و کارش هم همین هست میگفت خوبه به نسبت منم بدم نیومد از این برند بگیرم..البته اون خودش خیلی سخت گیره تو اینجور چیزا و کلا سیستمهای حرفه ای خیلی نصب کرده..میتونم ازش بخوام یه هماهنگی کنه با اونی که براش نصب کرده که اگر بشه از نزدیک کیفیت صدا رو هم ببینم تصمیم گیری رو راحتتر میکنه..🙏

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
23   0   0
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
ظاهرا روی این سری وینکا DSP از برند توشیبا هست..
چون اطلاعات دقیقی از این بابت ندارم و صرفا دارم نقل قول میکنم از سایت اصلیش نمیتونم بگم در چه حدی هست..
به نظرتون قابل قبوله..؟؟

Danitondar

کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
5   0   0
پسندها
32
سابقه بازارچه
25
ظاهرا روی این سری وینکا DSP از برند توشیبا هست..
چون اطلاعات دقیقی از این بابت ندارم و صرفا دارم نقل قول میکنم از سایت اصلیش نمیتونم بگم در چه حدی هست..
به نظرتون قابل قبوله..؟؟
اگر شماره چیپش رو پیدا کنین سرچ کنین معمولا پخش هایی که ازش استفاده میکنن میاد بالا. فکر نکنم چیز بدی باشه احتمالا همین سری جدید هاست که افزایش کیفیت داشتن.

بالا