تجربه من از فریم جنریشن FSR3

sajad564

کاربر عضو
پسندها
222
سابقه بازارچه
15
درود دوستان
مدتی پیش ای ام دی درایور جدید 24.1.1 رو به صورت رسمی منتشر کرد
قرار بود توی این درایور fluid motion اضافه بشه ( که شد)
ولی اما..به شدت داغون بود و عملا فقط عدد اعلام شده توسط overlay ای ام دی مقدار فریم رو دو برابر گزارش میداد ولی در عمل تجربه ای مشابه با اون فریم گزارش شده نبود
مدتی بود که ماد های مربوط به فریم جنریشن رو اینور اونور حالا چه در قالب ویدیو چه در قالب گفتگویی که بین کاربر ها رد و بدل میشد میدیدم
امروز به صورت اتفاقی وقتی دیدم کاربری اصرار میکنه که تجربه خیلی روونی داشته و یه کانالی رو بهم معرفی کرد رفتم و یکی از ماد هارو(ماد مربوط به cyberpunk )رو دانلود کردم
و انگار که معجزه ای اتفاق افتاده باشه!!!!!!!!!!!!!فریم دو برابر شد و این دفعه دیگه فیک نبود(به مانند fluid motion) و واقعا تجربه روونی بود,اینجا بود که برای اولین بار به این تکنولوژی های فریم جنریشن ایمان آوردم
تجربه هیجان انگیزی بود در نوع خودش که خب چون خیلی ها اینجا گیمر هستن و این ماد ها هم عموما هم با کارت های ای ام دی و هم انویدیا سازگار هستش گفتم با شما دوستان هم به اشتراک بزارم
یه کانالی هم هست که امروز خودم درش عضو شدم و ماد های پولی رو قرار میده به همراه توضیحات نصب(که عموما بسیار ساده هستن) لینکش رو پایین تر میزارم(گروه هم دارن که اگر سوالی بود یا به ماد خاصی نیاز داشتید بپرسید) :

sajad564

کاربر عضو
پسندها
222
سابقه بازارچه
15
طبق چیزی که شنیدم با آپدیت بعدی starfield فریم جنریشن به این بازی اضافه میشه
البته همین الان هم مودش هست و واقعا جوابه
دوستان امتحان کنید و نظرتون رو بگید

بالا