خرید لپ تاب

abiabiabi

کاربر فعال بازارچه
پسندها
91
سابقه بازارچه
30
دوستان برای خرید یه لپ تاب به روز چقدر باید هزینه کنیم (برای بازی نمی خوام ولی برای وبگردی و فیلم و کلا" ثبت نام اینترنتی و اینا عالی باشه)اصولا" خرید لپ تاب بهتره یا سیستم در شرایط امروز؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: data4u

ariaieboy

کاربر عضو
پسندها
50
سابقه بازارچه
17
دوتا تاپیک زدید بابت خرید لپ تاپ و سیستم این مسئله کاملا بستگی به خودتان داره و اینکه بودجه چقدر دارید.
اگر جابه جایی براتون مسئله ای نداره به نظرم سیستم میتونه گزینه خیلی بهتری باشه نسبت به لپ تاپ چون قابلیت ارتقا بیشتری داره به نسبت لپ تاپ.
و خب لپ تاپ قطعاتش هم به طبع گرونتر هست یک خرابی صفحه نمایش یا کیبورد و یا تاچ پد کلی هزینه داره ولی سیستم شما میتونید ماوس ۱۰۰ هزارتومنی بخرید یا چند میلیونی.

اگر بودجه خیلی زیادی ندارید من پیشنهاد میکنم مینی کیس بخرید. هم جمع و جور هست هم به نسبت کیس معمولی قیمت پایین تری داره. ما خودمون اکثرا برای حسابداری مغازه ها و برای کار های آفیسی و حتی مهندسی شرکت ها براشون مینی کیس میذاریم و همگی راضی هستند.

مینی کیس هم از نسل سه من خودم به شخصه دارم تا نسل ۷ سری های نسل ۹ هم جدیدا توی بازار دیدم اومده ولی برای فقط کار وبگردی و فیلم و... فکر میکنم یک نسل چهار اضافه هم باشه.

لپ تاپ هم دیگه همینطوری داره قیمت های مختلف از پایه ۵ تومن تقریبا شروع میشه.

ولی خب توی کیس دست خیلی بازتر هست مثلا شما میتونید مانیتور یک مورد معمولی تر بردارید ۲۲ اینچ باشه و پنل معمولی یا مثلا ۲۷ یا حتی ۳۲ بخرید با پنل های با کیفیت بالا و قیمت های مختلف ولی توی لپتاپ حق انتخاب این شکلی ندارید.

بازم اگر خواستید بودجتون مشخص کنید تا من براتون لیست بذارم.

آخرین ویرایش:

abiabiabi

کاربر فعال بازارچه
پسندها
91
سابقه بازارچه
30
دوتا تاپیک زدید بابت خرید لپ تاپ و سیستم این مسئله کاملا بستگی به خودتان داره و اینکه بودجه چقدر دارید.
اگر جابه جایی براتون مسئله ای نداره به نظرم سیستم میتونه گزینه خیلی بهتری باشه نسبت به لپ تاپ چون قابلیت ارتقا بیشتری داره به نسبت لپ تاپ.
و خب لپ تاپ قطعاتش هم به طبع گرونتر هست یک خرابی صفحه نمایش یا کیبورد و یا تاچ پد کلی هزینه داره ولی سیستم شما میتونید ماوس ۱۰۰ هزارتومنی بخرید یا چند میلیونی.

اگر بودجه خیلی زیادی ندارید من پیشنهاد میکنم مینی کیس بخرید. هم جمع و جور هست هم به نسبت کیس معمولی قیمت پایین تری داره. ما خودمون اکثرا برای حسابداری مغازه ها و برای کار های آفیسی و حتی مهندسی شرکت ها براشون مینی کیس میذاریم و همگی راضی هستند.

مینی کیس هم از نسل سه من خودم به شخصه دارم تا نسل ۷ سری های نسل ۹ هم جدیدا توی بازار دیدم اومده ولی برای فقط کار وبگردی و فیلم و... فکر میکنم یک نسل چهار اضافه هم باشه.

لپ تاپ هم دیگه همینطوری داره قیمت های مختلف از پایه ۵ تومن تقریبا شروع میشه.

ولی خب توی کیس دست خیلی بازتر هست مثلا شما میتونید مانیتور یک مورد معمولی تر بردارید ۲۲ اینچ باشه و پنل معمولی یا مثلا ۲۷ یا حتی ۳۲ بخرید با پنل های با کیفیت بالا و قیمت های مختلف ولی توی لپتاپ حق انتخاب این شکلی ندارید.

بازم اگر خواستید بودجتون مشخص کنید تا من براتون لیست بذارم.
دوست عزیز بسیار بسیار سپاسگذارم که زحمت کشیدید و این جواب مفصل و کامل رو دادید راستش بودجه ام که خیلی زیاد نیست ولی می خوام یه سیستم یا لپ تاپ باشه که تا سالها به روز باشه فقط و فقط هم برای وبگردی و فیلم و ثبت نام های اینترنتی....ولی از نظر سرعت برای این موارد عالی باشه ( حالا چه سیستم چه لپ تاپ) تا ۳۰ تومن چنین چیزی می تونم پیدا کنم یا بودجه رو باید ببرم بالاتر؟؟؟

ariaieboy

کاربر عضو
پسندها
50
سابقه بازارچه
17
دوست عزیز بسیار بسیار سپاسگذارم که زحمت کشیدید و این جواب مفصل و کامل رو دادید راستش بودجه ام که خیلی زیاد نیست ولی می خوام یه سیستم یا لپ تاپ باشه که تا سالها به روز باشه فقط و فقط هم برای وبگردی و فیلم و ثبت نام های اینترنتی....ولی از نظر سرعت برای این موارد عالی باشه ( حالا چه سیستم چه لپ تاپ) تا ۳۰ تومن چنین چیزی می تونم پیدا کنم یا بودجه رو باید ببرم بالاتر؟؟؟
میگم با بودجه خیلی پایینتر هم میشه اینکار انجام داد.
شما اول باید مشخص کنید که لپ تاپ میخواهید یا سیستم
و بعد اینکه میخواهید قطعات نو استفاده بشه یا استوک ؟
به نظر من مینی کیس میتونید بخرید ارتقا بدید. الان اوکی هست هر موقع خواستید هم میتونید مینی کیس بفروشید و باز سیستم یا مینی کیس بالاتر بخرید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abiabiabi

abiabiabi

کاربر فعال بازارچه
پسندها
91
سابقه بازارچه
30
میگم با بودجه خیلی پایینتر هم میشه اینکار انجام داد.
شما اول باید مشخص کنید که لپ تاپ میخواهید یا سیستم
و بعد اینکه میخواهید قطعات نو استفاده بشه یا استوک ؟
به نظر من مینی کیس میتونید بخرید ارتقا بدید. الان اوکی هست هر موقع خواستید هم میتونید مینی کیس بفروشید و باز سیستم یا مینی کیس بالاتر بخرید.
مینی کیس هم مثل سیستم باید جمع کرد یا کلا" جمع شده شرکتی هست؟ قیمت در چه حدودیه که بتونم تجربه عالی وبگردی و فیلم باهاش داشته باشم ( از نظر سرعت و ....)

Fido

کاربر فعال بازارچه
پسندها
120
سابقه بازارچه
34
با سلام.
مینی کیسها قیمتشون مناسب هستن و اسمبل شده شرکتی هستن و نیازی نیست شما جمعش کنید. اگه خیلی مناسب میخواید هزینه کنید مینی کیسهای نسل 6 فکر کنم حدودای 6 تومن باشه، نسل 7 هم حدودای 7 تومن. نهایتا دوسداشتی یه SSD بهش اضافه میکنی و تمام.
میتونی لپ تاپ های استوک نسل 6 و ... بگیری، فکر کنم با حدودای 10 الی 11 بتونی لپتاپ با SSD گیر بیاری.
اگه بودجه بالاتره میتونی لپ تاپ آک بگیری، با حدودای 25 تومن میتونی یه لپ تاپ آی3 یا شایدم آی5 نسل 10 یا حتی 11 بگیری و با گرافیک MX که برای کاربری عمومی عالین.
اگه در آینده هدف گیم زدن هم داری، میتونی با 25 تومن یه سیستم خوب گیمینگ نسل جدید جمع کنی.
در کل اگه میخوای یه چیزی بگیری که نیاز به جمع کردن نداشته باشه مینی کیس و لپ تاپ بهترین گزینه هستن.

EHSAN™

کاربر عضو
پسندها
2
سابقه بازارچه
15
سلام و عرض ادب
برای استفاده روزمره مثل وبگردی و آفیس و تماشای فیلم و... پیشنهاد میکنم لپتاپ بگیرید
هم از لحاظ قیمت مناسبه و هم اینکه قابلیت حمل و نقل اون خیلی به کارتون میاد
از لحاظ ارتقای حافظه رم و هارد هم مشکلی ندارید
فقط اینکه هر لپ‌تاپی خواستید انتخاب کنید، به کیفیت صفحه خیلی دقت کنید و کیفیت صفحه رو مهم‌ترین معیار قرار بدید،
مگه اینکه بخواهید بهش مانیتور وصل کنید.

اگه قصد دارید از کامپیوتر استفاده حرفه‌ای کنید نظرم این هست که کیس جمع کنید،
از لحاظ ارتقای قطعات اصلی مثل سی‌پی‌یو و گرافیک کاملا دستتون باز هست،
ضمن اینکه از حالت کولینگ و خنک کنندگی قطعات بهتر از لپتاپ خواهد بود (=طول عمر بیشتر)

punk

کاربر عضو
پسندها
366
دوستان برای خرید یه لپ تاب به روز چقدر باید هزینه کنیم (برای بازی نمی خوام ولی برای وبگردی و فیلم و کلا" ثبت نام اینترنتی و اینا عالی باشه)اصولا" خرید لپ تاب بهتره یا سیستم در شرایط امروز؟
درود خدمت شما
بستگی به خودتون داره که سیستم یا لپتاپ جمع کنید ولی جواب علمی برای سیستم های رندر و بازی و پردازش محور فقط سیستم رو میزی هست
برای لپتاپ هم 25 الی 30 ملیون حداقل استارت میخوره

Refigh687

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
0
سابقه بازارچه
110
دوست عزیزم حرف های دوستان رو بدقت بخونید تا ازخریدتون مطمین بشید
با توجه به اینکه کاربری شما وبگردی و تماشای فیلم هست میتونید از لپ تاپ های به روز در محدوده ی قیمتی خودتون استفاده کنید
گزینه ی دیگه هم اسمبل سیستم همراه با مانیتور با کیفیت هست که مطمینا در صورت خرید قطعات به روز تا سالها جواب کار شما رو خواهد داد
اگر جا به جایی برای شما مهمه حتما سراغ لپ تاپ برید در غیر اینصورت دسکتاپ گزینه بهتر . قابل ارتقا و کم دردسرتر هست

بالا