راهنمایی جهت خرید گوشی اندرویدی به عنوان گوشی دوم

Advantage

کاربر عضو
پسندها
51
سابقه بازارچه
15
حقیقت چندتا ازدوستان خریدن. همه راضی ان.

شما هم راضی. 🙂

چه خوب
یه مشکل عجیب هست ولی
الان اومدم از دیجیکالا خرید بزنم دیدم گلس واسه ش نداره ؟
یه مدل گلس داره فقط که 900 تومن قمیتش هست
حالا قاب نداشته باشه مشکلی نیست ولی بدون گلس اصلا نمی شه

invoker

کاربر فعال بازارچه
پسندها
328
سابقه بازارچه
46
چه خوب
یه مشکل عجیب هست ولی
الان اومدم از دیجیکالا خرید بزنم دیدم گلس واسه ش نداره ؟
یه مدل گلس داره فقط که 900 تومن قمیتش هست
حالا قاب نداشته باشه مشکلی نیست ولی بدون گلس اصلا نمی شه

اگه طهرانی بازار گیرت میاد. بچه های خودمونم همینکارو میکنن. 🙂

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
ممنون رفیق
نه تعصب روی برند خاصی ندارم اصلا چون به عنوان گوشی دوم هست و سبکی و باریک بودن واسه م مهم تره
فقط نمی دونم یه وقتی اگر خراب بشه قابل تعمیر هست یا با توجه به اینکه کم هست دردسر می شه
پردازنده ش هم نمدونم چطوره و کندی و لگ و هنگ داره یا نه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Advantage

nima_00989166

کاربر فعال بازارچه
پسندها
86
سابقه بازارچه
40
آقا یه گوشی زیر ۶ تومن هم لطفا به ما معرفی کنید
عدم تحریم بودن گوگل
طول اندازه ۱۶۰ میل حداکثر.. (دراز تر از a20 نباشه)
دو سیمکارت..

پ ن : نظرتون راجب روت کردن و نصب یک رام‌سبک روی a20 چیه؟

Advantage

کاربر عضو
پسندها
51
سابقه بازارچه
15

ممنون رفیق
خوشبخنتانه اون سه دلیل ش برای نخریدن برای من مشکلی ایجاد نمی کنه و به نظر گوشی خوبی میاد
من یه دونه آبی سفارش دادم از دیجیکالا
با تشکر از شما و همه دوستانی که راهنمایی کردند .

invoker

کاربر فعال بازارچه
پسندها
328
سابقه بازارچه
46
ممنون رفیق
خوشبخنتانه اون سه دلیل ش برای نخریدن برای من مشکلی ایجاد نمی کنه و به نظر گوشی خوبی میاد
من یه دونه آبی سفارش دادم از دیجیکالا
با تشکر از شما و همه دوستانی که راهنمایی کردند .

مبارکه به خوبی و خوشی استفاده کنی

یه شیرینی حق الزحمه ما فراموش نشه . :)

• Like

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63

به نظرم شیرینیش این باشه که وقتی رسید و یکم باهاش کار کرد نتیجشو اطلاع بده که بقیه هم استفاده کنن ازش..
فقط امیدوارم الان مه شده 9.950 سفارش داده باشه چون صبح 10.300 بود:p:p

• Like

Advantage

کاربر عضو
پسندها
51
سابقه بازارچه
15

مخلصم رفیق
در خدمتم

به نظرم شیرینیش این باشه که وقتی رسید و یکم باهاش کار کرد نتیجشو اطلاع بده که بقیه هم استفاده کنن ازش..
فقط امیدوارم الان مه شده 9.950 سفارش داده باشه چون صبح 10.300 بود:p:p

حتما تجربه م رو در اختیار عزیزان می ذارم - گوشی 5 شنبه می رسه و از اون روز به بعد هر سوالی بود در خدمتم .
ای بابا این 300-400 تومن پول دو کیلو میوه س و ارزش غصه خوردن نداره ، دو هفته پیش آیفون 68 تومن بود به علت مشغله کاری نتونستم برم بخرم این هفته خریدم 75 تومن ! اینه که خیلی سوزش داره و

بازم ممنون از راهنمایی و وقت گذاشتن رفقای عزیز
امیدوارم همیشه خوش و خرم و موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

Advantage

کاربر عضو
پسندها
51
سابقه بازارچه
15
دوستان و عزیزان
گوشی من موتورولا G84 دیروز رسید
روز اول که باهاش کار کردم هیچ لگ و کندی ندیدم که البته با 12 گیگ رم احتمالا در آینده هم کم نیاره
دوربینش هم با اینکه 4k نیست اما کیفیت خیلی خوبی داره

دو تا آیتمی که واسه من مهم بود یک باتری و یکی سبکی گوشی بود که از این منظر فوق العاده است .
از صبح باهاش دارم یکسره کار می کنم و باهاش ور می رم هنوز 85 درصد هست که عالیه به نظرم . گوشی بسیار خوش دستی هست فقط یه مشکلی هست اینه که گلسی که گفته بودن اندازه ش هست یه مقدار کوچیک تره که جالب نیست ولی فعلا چاره ای هم نیست.
کیفیت صفحه نمایشش محشره

کیفیت صدای خوبی هم داره

بازم سوال بود در خدمتم

invoker

کاربر فعال بازارچه
پسندها
328
سابقه بازارچه
46
دوستان و عزیزان
گوشی من موتورولا G84 دیروز رسید
روز اول که باهاش کار کردم هیچ لگ و کندی ندیدم که البته با 12 گیگ رم احتمالا در آینده هم کم نیاره
دوربینش هم با اینکه 4k نیست اما کیفیت خیلی خوبی داره

دو تا آیتمی که واسه من مهم بود یک باتری و یکی سبکی گوشی بود که از این منظر فوق العاده است .
از صبح باهاش دارم یکسره کار می کنم و باهاش ور می رم هنوز 85 درصد هست که عالیه به نظرم . گوشی بسیار خوش دستی هست فقط یه مشکلی هست اینه که گلسی که گفته بودن اندازه ش هست یه مقدار کوچیک تره که جالب نیست ولی فعلا چاره ای هم نیست.
کیفیت صفحه نمایشش محشره

کیفیت صدای خوبی هم داره

بازم سوال بود در خدمتم

درود

ادم واقعا لذت میبره هم از بابت مشاوره دادن و هم مشاوره گرفتن ...

خوشحالم که پیشنهادم مورد پسند واقع شد ...

امیدوارم به خوبی و خوشی استفاده کنی.

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
درود

ادم واقعا لذت میبره هم از بابت مشاوره دادن و هم مشاوره گرفتن ...

خوشحالم که پیشنهادم مورد پسند واقع شد ...

امیدوارم به خوبی و خوشی استفاده کنی.
عرض ادب و احترام و شب بخیر..
البته ایشون از همون اولین پست گفته بودن این مدل رو مد نظر دارن و به نوعی " رفته رو مخشون " ..ولی توضیحات شما هم در شفاف سازی موضوع بی تاثیر نبود 👌👌👌🙏

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
624
سابقه بازارچه
110

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
عرض ادب و ظهر بخیر..
میدونم سوالی که میخوام بپرسم در مورد عنوان تاپیک نیست ولی خوب نمیخواستم تاپیک جدایی برای پرسیدنش ایجاد کنم...
روی صحبتم هم با دوستان و اساتیدی هست که با این 2 گزینه که عرض میکنم برخورد نزدیک داشتن...
بعد از حدود 7 سال که دارم از S8 سامسونگ استفاده میکنم تصمیم گرفتم عوضش کنم...موردهای مختلفی رو هم بررسی کردم ( البته بیشتر از نظر تئوری و دیدن ریویو و ...) و در نهایت رسیدم به S24 Plus ..ولی خوب فاکتور قیمت دست و پارو شدید میبنده...چند روز پیش Poco X6 Pro به چشمم خورد و این سوال برام پیش اومد که :
تو این موقعیت خرید پوکو ( با سخت افزار قوی و امکانات خوب و یقینا یه سری ضعفای ریز ) و نگه داشتنش برای 3-4 سال ( چون بیشتر از این هم آپدیت نخواهد شد ) یا خرید S24 Plus و قیمتی حدود 3 برابر پوکو و خوب مشخصاتی که تقریبا هممون میدونیم و نگه داشتنش برای 7-8 سال..؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sanaka

MEHRDAD

کاربر عضو
پسندها
22
عرض ادب و ظهر بخیر..
میدونم سوالی که میخوام بپرسم در مورد عنوان تاپیک نیست ولی خوب نمیخواستم تاپیک جدایی برای پرسیدنش ایجاد کنم...
روی صحبتم هم با دوستان و اساتیدی هست که با این 2 گزینه که عرض میکنم برخورد نزدیک داشتن...
بعد از حدود 7 سال که دارم از S8 سامسونگ استفاده میکنم تصمیم گرفتم عوضش کنم...موردهای مختلفی رو هم بررسی کردم ( البته بیشتر از نظر تئوری و دیدن ریویو و ...) و در نهایت رسیدم به S24 Plus ..ولی خوب فاکتور قیمت دست و پارو شدید میبنده...چند روز پیش Poco X6 Pro به چشمم خورد و این سوال برام پیش اومد که :
تو این موقعیت خرید پوکو ( با سخت افزار قوی و امکانات خوب و یقینا یه سری ضعفای ریز ) و نگه داشتنش برای 3-4 سال ( چون بیشتر از این هم آپدیت نخواهد شد ) یا خرید S24 Plus و قیمتی حدود 3 برابر پوکو و خوب مشخصاتی که تقریبا هممون میدونیم و نگه داشتنش برای 7-8 سال..؟؟
سلام ارادت. منم قصد خرید گوشی دارم منتها صبر کردم واسه nothingphone 2a و a35 و a55. در مورد دو گوشی مطرح شده : poco ها اکثرا گوشی های خوبی هستن ولی در بحث آپدیت، در بلند مدت ب مشکل خواهید خورد. از نظر من هم سری پلاس اس های سامسونگ ارزش خرید ندارن.

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
سلام ارادت. منم قصد خرید گوشی دارم منتها صبر کردم واسه nothingphone 2a و a35 و a55. در مورد دو گوشی مطرح شده : poco ها اکثرا گوشی های خوبی هستن ولی در بحث آپدیت، در بلند مدت ب مشکل خواهید خورد. از نظر من هم سری پلاس اس های سامسونگ ارزش خرید ندارن.
در مورد ناتینگ که اصلا بهش فکر هم نمیکنم..نمیدونم یجوری علی رغم ظاهرش اصلا جذبم نمیکنه..A35 و A55 رو هم در موردشون بررسی انجام ندادم ولی اگر شباهتشون به 34 و 54 زیاد باشه خیلی گزینه های ایده آلی نمیتونن باشن..البته باز عرض میکنم هنوز بررسی روشون انجام ندادم..
در مورد Poco هم برای همین عرض کردم نهایتا 3-4 سال چون هرکاری کنن یجوریایی باگی میشه سیستمشون و رابط کاربریشون..
اما در مورد مدل پلاس خانواده اس سامسونگ نظر منفیتون بیشتر روی قیمت خود محصول هست یا در مقایسه با برادر کوچیکتر و بزرگترش منظورتونه..؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: MEHRDAD

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
در مورد ناتینگ که اصلا بهش فکر هم نمیکنم..نمیدونم یجوری علی رغم ظاهرش اصلا جذبم نمیکنه..A35 و A55 رو هم در موردشون بررسی انجام ندادم ولی اگر شباهتشون به 34 و 54 زیاد باشه خیلی گزینه های ایده آلی نمیتونن باشن..البته باز عرض میکنم هنوز بررسی روشون انجام ندادم..
در مورد Poco هم برای همین عرض کردم نهایتا 3-4 سال چون هرکاری کنن یجوریایی باگی میشه سیستمشون و رابط کاربریشون..
اما در مورد مدل پلاس خانواده اس سامسونگ نظر منفیتون بیشتر روی قیمت خود محصول هست یا در مقایسه با برادر کوچیکتر و بزرگترش منظورتونه..؟
الان امتیاز بنچمارک پردازنده A55 و X6 رو نگاه میکردم..
در بخش تک هسته امتیاز اگزینوس 1480 ( پردازنده A55 ) 1180 و در بخش چند هسته ای 3536 هست و برای دایمنسیتی 8300 آلترا ( Poco X6 ) 1508 و 4852 هست..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: MEHRDAD

invoker

کاربر فعال بازارچه
پسندها
328
سابقه بازارچه
46
عرض ادب و ظهر بخیر..
Poco X6 Pro به چشمم خورد و این سوال برام پیش اومد که :

سلام خان

اگه ایم چیزای که گفتی واست مهمه _ خیلی چکیده و خلاصه خدمتت عرض میکنم.

به هیچ اعنوان سمت گوشی که پردازندش مدیاتیک هست نرو ! به ظاهر سخت افزار قدرتمندی میرسن ولی عمل در حد یه گوشی 2 سال پیش با چیپست اسنپدراگون هم نیستش ! واضح ؟

در حال حاظر بهترین گوشی حال بازار _ گوشی های موتورلا با چیپ اسنپدراگونن ! ( دقیقا" مسیر دوره طلایی هواوی رو پیش گرفته )

شاید الان نه _ ولی دیر یا زود خیلی ها متوجه این سیگنال میشن.

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
624
سابقه بازارچه
110
عرض ادب و ظهر بخیر..
درود عزیز وقت بخیر
به نظر بنده با این قیمت اصلا خرید s24+ هیچ توجیهی نداره این گوشی تا 35 تومن براش مناسب هست
حقیقتا پوکو رو پسند نمیکنم بخاطر ساپورت ضعیف نرم افزاری و مشکلات گاه و بیگاهش
تو سنی هم نیستی که دنبال بنچمارک و بازی با اعداد باشی یه گوشی بی دردسر بگیر که روان و بدون باگ باشه حداقل دلت قرص باشه باگی هم داشته باشه سریع رفع میشه و دنبال درد سر نیستی
یه s21fe چیپ اسنپ دراگون یا s23fe بگیری بهتر هست روانت هم راحته

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF
بالا