درخواست خرید مشاوره برای خرید صندلی گیمینگ

mmdreza

کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 0%
0   0   0
پسندها
16
سابقه بازارچه
31
سلام خدمت همه دوستان عزیز

قصد خرید صندلی گیمینگ دارم
نهایت 10-12 تومن میتونم هزینه کنم .. (گزینه خوب باشه قیمتش کمتر هم باشه دیگه چه بهتر )
10- 12 ساعت در روز پشت سیستمم حس میکنم یه انتخاب خوب تو صندلی نداشته باشم به زودی گردن درد و کمر درد اذیتم بکنه

ممنون میشم اگه موردی مد نظرتون هست اعلام کنید

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
22   0   0
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
عرض ادب و احترام..
بنده هم مدتی دنبال صندلی با آرگونومی و کیفیت بالا میگشتم و بین برندهای مختلف هم خیلی بررسی انجام دادم ..اگر صرفا واژه گیمینگ رو بخواین به صندلیتون اضافه کنین و برین طرف برند خاصی باید هزینه خیییلی بالایی پرداخت کنین اما با در نظر گرفتن یک سری پارامترها و نیازتون میتونین با نصف یا یک سوم اون قیمتها یه برند و محصول خوبی رو خریداری کنین...
مدلی که بنده انتخاب کردم این هست
کیفیت خیلی خوبی داره و کاملا مطابق با سلیقه و نظرتون قابل کاستوم شدن هست..از رنگ و جنس پایه و جک زیر صندلی و ...
بقیه موارد این برند رو هم داخل سایتش یه بررسی کنین شک ندارم نظرتون رو جلب میکنه..

Danitondar

کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
3   0   0
پسندها
20
سابقه بازارچه
25
صند

نهایت 10-12 تومن میتونم هزینه کنم .. (گزینه خوب باشه قیمتش کمتر هم باشه دیگه چه بهتر )
10- 12 ساعت در روز پشت سیستمم حس میکنم یه انتخاب خوب تو صندلی نداشته باشم به زودی گردن درد و کمر درد اذیتم بکنه

صندلی های گیمینگ راحت نیستنا 😅 بیشتر ظاهرن تا راحتی.
این مدلی که دوستمون فرستاد برای کارکرد بالای ۸ ساعت خیلی مناسب تره. ستون فقرات رو ساپورت میکنن.
مدل های توریش هم هست که اگر کمرتون مثل من عرق میکنه مناسبن.

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
22   0   0
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
صند

این مدلی که دوستمون فرستاد برای کارکرد بالای ۸ ساعت خیلی مناسب تره. ستون فقرات رو ساپورت میکنن.
دقیقا..این مدلی که گفتم و البته بقیه مدلها این امکان رو دارن که از مکانیزم اتوبوسی براشون استفاده بشه..دوام و کیفیت بالاتر + امکان تغییر زاویه و فیکس کردن زاویه نشیمن و پشتی صندلی یکی از آپشنهای خیلی خوبه برای تایم طولابی نشستن..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmdreza

mmdreza

کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 0%
0   0   0
پسندها
16
سابقه بازارچه
31
عرض ادب و احترام..
بنده هم مدتی دنبال صندلی با آرگونومی و کیفیت بالا میگشتم و بین برندهای مختلف هم خیلی بررسی انجام دادم ..اگر صرفا واژه گیمینگ رو بخواین به صندلیتون اضافه کنین و برین طرف برند خاصی باید هزینه خیییلی بالایی پرداخت کنین اما با در نظر گرفتن یک سری پارامترها و نیازتون میتونین با نصف یا یک سوم اون قیمتها یه برند و محصول خوبی رو خریداری کنین...
کیفیت خیلی خوبی داره و کاملا مطابق با سلیقه و نظرتون قابل کاستوم شدن هست..از رنگ و جنس پایه و جک زیر صندلی و ...
بقیه موارد این برند رو هم داخل سایتش یه بررسی کنین شک ندارم نظرتون رو جلب میکنه..
ممنونم
بررسی کردم مورد بدی نبود ولی خب طراحیش طراحیش خیلی باب میل نیست

mmdreza

کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 0%
0   0   0
پسندها
16
سابقه بازارچه
31
صند

استفاده نکردم هنوز گفتم شاید خوب باشه
اره مثل اینکه بیشتر پول طرح و ظاهر صندلی رو باید بدیم تا کیفیت
این مورد خوبی هست اما طراحیش خیلی پسندم نیست
فعلا دارم سرچ میزنم تا ببینم مورد بهتر پیدا میکنم

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
22   0   0
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
ممنونم
بررسی کردم مورد بدی نبود ولی خب طراحیش طراحیش خیلی باب میل نیست
بقیه مدلها و طرح هاشو دیدین؟ از داخل سایت نزدیکترین نماینده به خودتون رو پیدا کنین و از نزدیک برین ببینین..خیلی راحتِ و آرگونومی خوبی داره..ولی در نهایت خودتون هرجور صلاح میدونین..👌🙏

mmdreza

کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 0%
0   0   0
پسندها
16
سابقه بازارچه
31
عرض ادب و احترام..
درود..
کدوم پارچه رو پیشنهاد میکنید ؟

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
22   0   0
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
درود..
کدوم پارچه رو پیشنهاد میکنید ؟
ارادتمندم..
هرچند انتخاب رنگ و مدل کاملا متناسب با سلیقه فرد هست ولی چون من رنگ خود صندلی رو مشکی انتخاب کردم برای مشِ پشت کد ۹۶۳ و برای کف صندلی پارچه اسپرت کد ۵۶۲ رو انتخاب کردم..پارچه های مازراتی و چرمی و..هم داخل نمایشگاه روی بعضی مدلها بود ولی به نظرم کیفیت این مدل و کد جالبتر بود..👌🙏

• Like

mmdreza

کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 0%
0   0   0
پسندها
16
سابقه بازارچه
31
ارادتمندم..
هرچند انتخاب رنگ و مدل کاملا متناسب با سلیقه فرد هست ولی چون من رنگ خود صندلی رو مشکی انتخاب کردم برای مشِ پشت کد ۹۶۳ و برای کف صندلی پارچه اسپرت کد ۵۶۲ رو انتخاب کردم..پارچه های مازراتی و چرمی و..هم داخل نمایشگاه روی بعضی مدلها بود ولی به نظرم کیفیت این مدل و کد جالبتر بود..👌🙏
امکانش هست یه عکس از صندلیتون بفرستید ؟

کیفیت خود پارچه منظورم هست بین چرم مصنوعی و مازراتی و اسپرت نمیدونم کدومشون بهتر و باکیفیت تره

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
22   0   0
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63

کیفیت خود پارچه منظورم هست بین چرم مصنوعی و مازراتی و اسپرت نمیدونم کدومشون بهتر و باکیفیت تره
چرم مصنوعی رو خیلی روش حساب نکنین..برای صندلی که قراره احساس راحتی داشته باشه و مدت نسبتا طولانی نشسته باشین ، چرم اذیت کنندس بخاطر گرما و تعرق..مازراتی هم جنسی شبیه جیر داره و من تجربشو داشتم بعد از یه مدتی استفاده اون قشنگی اولشو نداره چون یجوری صاف میشه ..

• Like

punk

کاربر عضو
امتیاز - 100%
1   0   0
پسندها
366

• Like

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
امتیاز - 100%
22   0   0
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63

این مربوط به الان نیست ولی شاید کمک کنه..

پیوست‌ها

• 20230417_183837~01.jpg
    20230417_183837~01.jpg
    147.6 کیلوبایت · بازدیدها: 13

Mr.Game

کاربر عضو
امتیاز - 0%
0   0   0
پسندها
2
من چون صندلی های گیمینگ گرون قیمت رو هم تست کرده بودم فرقی با ارزون قیمت ها ندیدم
برای همین یه طرح ریزر ایرانی خریدم 6 تومن و با دوتا بالشتکی که از دیجیکالا سفارش دادم نرم و راحتش کردم
این کار را هم میتونید انجام بدید

• Like
بالا