معرفی بهترین بازی هایی که تجربه کردید

md70

کاربر فعال بازارچه
پسندها
52
سابقه بازارچه
28
454546.JPG

درود
دوستان اینجا می تونید لیستی از بهترین بازی هایی که تجربه کردید رو بگید
پلتفرم هم مهم نیست: کنسول، PC، موبایل و ...
از خودم بخوام شروع کنم

The last of us Part I & II
The Witcher 3
Life is Strange
Red Dead Redemption 2
GTA V
Call of Duty Modern Warfare trilogy
Resident Evil 2
Resident Evil 7
God of War 2018
Uncharted 2, 3, 4
Bioshock Infinite
The Walking Dead
Far Cry 3
Mafia Lost Heaven
Mafia II
Battlefield 1
Forza Horizon 3, 4 ,5
Max Payne
Return to Castle Wolfenstein
Doom Eternal
Metro Trilogy
Knight of Honor
Alien: Isolation
NFS Underground 2
NFS Most Wanted

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
سلام...
من هم بخوام از بازیهایی که در طول این سالها بازی کردم بگم در صدر همه Splinter Cell از اولین نسخه تا بلک لیست..NFS بجز آخرین ورژنی که اومده و هنوز خیلی وقت نکردم بهش بپردازم و فورزا 5 هم بخاطر گرافیک و جزئیات خیلی خوبی که داشت تا حدودی بازی کردم که متاسفانه بخاطر مشکلی که باهاش داشتم و نمیدونم مبوط به ورژنی بود که گرفته بودم خیلی نتونستم پیشروی کنم..
بازیهای FP یا اول شخص رو هم بجز تعداد معدودی در سالهای خیلی دور چیزی بازی نکردم...DMC رو هم دوس داشتم و بازی کردم , و در نهایت بازی Chaos Legion که تا حدودی به دویل شبیه بود رو دوس داشتم و بارها بازی کردم..👌
البته زمانی که سیستم مناسب نداشتم بیشتر از الان که نسبتا کانفیگ بهتری دارم بازی میکردم..

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
سلام و ظهر بخیر به همگی بخصوص استارتر عزیز..
به عنوان کسی که تجربه و اطلاعات کافی در مورد بازیهای جدیدی اول شخص ندارم میخواستم سوال کنم اگر بخوام برای شروع ( البته اگر عنوانهای قدیمی سالهای قبل رو در نظر نگیریم ) چه بازی رو پیشنهاد میدین که داستان خوبی داشته باشه و نه مثل F.E.A.R ترسناک باشه و نه مثل توم رایدر خیلی معمایی..یه روند خوب و روونی داشته باشه که بشه از بازی لذت برد..در مورد گرافیک حرفی نزدم چون عموما عنوانهای این چند سال اخیر کیفیت قابل قبولی دارن..
یه نکته دیگه اینکه بشه آفلاین بازی کرد نه مثل یه سری از بازیها که نیاز به استیم و دنگ و فنگ دارن..🙏🙏👍

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
137
سابقه بازارچه
2
به عنوان کسی که تجربه و اطلاعات کافی در مورد بازیهای جدیدی اول شخص ندارم میخواستم سوال کنم اگر بخوام برای شروع ( البته اگر عنوانهای قدیمی سالهای قبل رو در نظر نگیریم ) چه بازی رو پیشنهاد میدین که داستان خوبی داشته باشه و نه مثل F.E.A.R ترسناک باشه و نه مثل توم رایدر خیلی معمایی..یه روند خوب و روونی داشته باشه که بشه از بازی لذت برد..در مورد گرافیک حرفی نزدم چون عموما عنوانهای این چند سال اخیر کیفیت قابل قبولی دارن..
یه نکته دیگه اینکه بشه آفلاین بازی کرد نه مثل یه سری از بازیها که نیاز به استیم و دنگ و فنگ دارن..🙏🙏👍
سلام. gtav یا رد دد رو بهتون پیشنهاد میکنم. اگه با جهان باز حال نمیکنید میتونید last رو امتحان کنید. داستان و کیفیت بسیار بالا و زیبایی داره.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

memolina

کاربر عضو
پسندها
569
سری

Call of Duty Modern Warfare​

سری بلک آپس

سری تامب رایدر لارا کرافت
رزیدنت اویل هم نسخه پی اس وان هم ریمیک هم ویلیج
و هیتمن 2و 3:giggle:

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
سلام. gtav یا رد دد رو بهتون پیشنهاد میکنم. اگه با جهان باز حال نمیکنید میتونید last رو امتحان کنید. داستان و کیفیت بسیار بالا و زیبایی داره.
سلام و ممنون بابت راهنمایی..احساس میکنم با بازیهایی مثل همون Last بهتر میشه ارتباط برقرار کرد چون اصولا داستان قوی تری هم دارن..برای بازی کردن اپیزود دوم نیازی به تموم کردم قسمت اول هست یا میشه از اول قسمت دوم رو بازی کرد..؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DM.JAGUAR

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
سری

Call of Duty Modern Warfare​

سری بلک آپس

سری تامب رایدر لارا کرافت
رزیدنت اویل هم نسخه پی اس وان هم ریمیک هم ویلیج
و هیتمن 2و 3:giggle:
بین کال آف و بتلفیلد کدوم گزینه بهتر و قوی تریه..؟

memolina

کاربر عضو
پسندها
569
بین کال آف و بتلفیلد کدوم گزینه بهتر و قوی تریه..؟
سلیقه ایه من کال آف رو بیشتر دوس داشتم شاید شما بتلفیلد رو بیشتر دوس داشته باشین
بتلفیلد 2042 رو بازی کردین؟:rolleyes:

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
137
سابقه بازارچه
2
سلام و ممنون بابت راهنمایی..احساس میکنم با بازیهایی مثل همون Last بهتر میشه ارتباط برقرار کرد چون اصولا داستان قوی تری هم دارن..برای بازی کردن اپیزود دوم نیازی به تموم کردم قسمت اول هست یا میشه از اول قسمت دوم رو بازی کرد..؟
خواهش میکنم. فعلا فقست قسمت اول برای کامپیوتر اومده. بایدحتما قسمت اول رو بازی کرد بعد رفت سراغ قسمت دو.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
سلیقه ایه من کال آف رو بیشتر دوس داشتم شاید شما بتلفیلد رو بیشتر دوس داشته باشین
من خیلی اتفاقی دیروز دی وی دی بتلفیلد 3 رو که از 100 سال پیش داشتم پیدا کردم و نصب کردم..البته هنوز خیلی باهاش بازی نکردم ولی برام جالب بود چون از همون ورژنهای اولیه هردوتای اینها ( بتل و کال آف ) هیچوقت سعی نکردم نصب و تستشون کنم..نمیدونم چرا..
بتلفیلد 2042 رو اگر اشتباه نکنم نمیشه آفلاین بازی کرد درسته..؟

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
خواهش میکنم. فعلا فقست قسمت اول برای کامپیوتر اومده. بایدحتما قسمت اول رو بازی کرد بعد رفت سراغ قسمت دو.
پس اگر بخوام شروع کنم باید برم دنبال اولین نسخه..
چه خوب میشد یه تاپیکی برای اشتراک گذاشتن یه سری بازیهای اینجوری درست میکردن..بطور مثال شما یه نسخه از بازیی که در موردش حرف میزنیم رو دارین و میدونین سالم هست و گیر و گور نصبی نداره رو با یه قیمت مناسبی به اشتراک میذاشتین..
لینکهای دانلود زیاده برای گرفتن حتی جدیدترین نسخه اما یه سری از بازیها بعد از دانلود کردنشون که بعضا سنگین هم هستن شروع میکنن به ادا درآوردن..
نمونش فورزا 5..بالغ بر 100 گیگ دیتا و آپدیت بازی رو گرفتم و نصب کردم همه چیش اکی بود جز چپ و راست رفتن ماشین با گیم پد..با کیبورد اکی بود ولی با هر گیم پد و ترفندی نتونستم راحت بازیش کنم...درست فرمون نمیداد ماشین و اذیت میکرد..منم در نهایت پاکش کردم.

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
گرافیک COD رو دیدم..خوب بود...البته یکم چالش برانگیز هم هست انگاری..البته شاید این یه تیکه دمویی که من دیدم اینطوری بود..مثلا برای درست کردن یه آیتم باید بگردی دنبال یه سری وسیله دیگه و سرهمشون کنی تا بتونی اون آیتم خاص رو درست کنی...ولی در کل برای منی که خیلی طرف این ژانر نرفته بودم همشون جذابیت دارن..👌👌

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: memolina

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
آره ولی من تریلراشو دیدم خیلی خوشم اومده بود
الان تریلر چنتا ورژن COD رو دیدم..زامبی..جونورای شبیه جونورای رزیدنت اویل...موجودات عجیب غریب... اینطوری باشه باید برم دنبال بتلفیلد :sneaky:😁
من به شخصه طرفدار خریدن مدیای بازی هستم تا دانلود کردنش به چندین دلیل..اگر سورس خوب و خوش قیمتی پیدا کنم چنتا از عنوانها رو حتما میخرم

• Like

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
Call Of Duty Infinite Warfare
CALL OF DUTY : Advanced Warfare
بین این دوتا کدوم بازی و داستان قویتری داره ..؟

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
  • Like

md70

کاربر فعال بازارچه
پسندها
52
سابقه بازارچه
28
حالا در کناری مواردی که پیشنهاد دادن بهترین کار اینه که بری داخل یوتیوب اسم بازی مدنظر + Gameplay رو بزنی و چند دقیقه ای بازی رو ببینی که خوشت میاد یا نه چون واقعا سلیقه ایه
حالا بین اون بازی های سری CoD من بهت Black ops (شماره 2 ـش هم بدک نیست) و Modern Warfare (که شامل سه تا بازی میشه و داستان بسیار خوبی دارن) رو پیشنهاد میدم
بتلفیلد 1 هم کمپین نسبتا خوبی داره ولی خیلی کوتاهه
Modern Warfare جدیده که سال 2019 اومده زیاد خوب نیست

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
حالا در کناری مواردی که پیشنهاد دادن بهترین کار اینه که بری داخل یوتیوب اسم بازی مدنظر + Gameplay رو بزنی و چند دقیقه ای بازی رو ببینی که خوشت میاد یا نه چون واقعا سلیقه ایه
حالا بین اون بازی های سری CoD من بهت Black ops (شماره 2 ـش هم بدک نیست) و Modern Warfare (که شامل سه تا بازی میشه و داستان بسیار خوبی دارن) رو پیشنهاد میدم
بتلفیلد 1 هم کمپین نسبتا خوبی داره ولی خیلی کوتاهه
Modern Warfare جدیده که سال 2019 اومده زیاد خوب نیست
سلام..Black OPS رو گرفتم ..اولش یکم برام گیج کننده بود ولی خوب قابل تحمله..
Modern Warfar منظورتون این نسخه هست..؟

md70

کاربر فعال بازارچه
پسندها
52
سابقه بازارچه
28
سلام..Black OPS رو گرفتم ..اولش یکم برام گیج کننده بود ولی خوب قابل تحمله..
Modern Warfar منظورتون این نسخه هست..؟
آره بلک اپس داستانش در رابطه با شستشوی مغزی و جنگ سرده، باید زبانت خوب باشه تا دقیق بفهمی چی به چیه
مدرن وارفر هم همونه که گذاشتی، در واقع نسخه ریمستر شده ـشه که گرافیکش به روز شده، شماره 2 ـش هم ریمستر شده ولی شماره سومش همون نسخه سال 2011 هست

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
آره بلک اپس داستانش در رابطه با شستشوی مغزی و جنگ سرده، باید زبانت خوب باشه تا دقیق بفهمی چی به چیه
مدرن وارفر هم همونه که گذاشتی، در واقع نسخه ریمستر شده ـشه که گرافیکش به روز شده، شماره 2 ـش هم ریمستر شده ولی شماره سومش همون نسخه سال 2011 هست
سلام...
بازی رو گرفتم و نصب کردم..گرافیک و طراحی خوبی داره..موزیک و افکتهای جالبی هم داره..با اینکه بازی نسبتا جدیدی نیست ولی میشه باهاش سرگرم بود..ممنون بابت معرفیش🤞🙏

بالا