معرفی بهترین بازی هایی که تجربه کردید

memolina

کاربر عضو
پسندها
609
بازی دی گون هم بد نیس من تقریبا از اولاش ی ذره بیشتر رفتم با زیرنویس فارسی البته
خیلی قشنگه...😊😊

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
624
سابقه بازارچه
110
شروع Dlc بازی cyberpunk واقعا یکی از بهترین شروع هایی بود که تا حالا دیده بودم
ترکیب صحنه و موزیکش فوق‌العاده بود
دارم امیدوار میشم تو dogtown بشه مسیر V رو عوض کرد با این Netrunner ای که دیدم

موزیکش رو میزارم اگه قبلا بازی کردید گوش بدید حیف این موزیک رو با اون استارت اول تجربه نکنید

خب dlc رو هم تموم کردم در واقع جایگزین پایان قبلی بود
یه درسی رو داد این بود که زنده موندن به هر طریقی ارزشش رو نداره
همه تلاشم رو کردم که V رو نجات بدم و موفق هم شدم ولی آخر بازی طوری بود که از کرده خودم پشیمون شدم
کل مسیر انواع خیانت و کارهایی رو کردم که واقعا انتخابشون بر خلاف میل باطنیم بود ولی...
بعضی وقتا مرگ میتونه یه هدیه باشه و اسمشو میتونی بزاری سرنوشت
هر زنده موندنی ارزش زندگی رو نداره

sajad564

کاربر عضو
پسندها
222
سابقه بازارچه
15
اخیرا prince of persia lost crown رو تجربه کردم و باید بگم از بعد گیم پلی به شدت بازی جذابی هستش
من رو یاد عناوینی مثل dark siders 1 میندازه,درسته دو بعدی هستش ولی گیم پلی هک اند اسلش بعلاوه گرپل و کلا المان های اصلی گیم پلی شباهت زیادی با همچین عناوینی داره
از لحاظ داستان هم بازی پیچش های خوبی داره
ولی خب از بعد همزاد پنداری با کاراکتر ها تقریبا پرداخت خاصی روشون صورت نگرفته
شاید فقط "وهرام" اندکی پرداخت شده به نظر برسه
باس فایت های خیلی خوبی داره و تنوع محیطی خوبی هم داره
در کل از بعد گیم پلی امتیازم به این بازی 9
و از لحاظ داستان 7
و از لحاظ گرافیک هم در مجموع با در نظر گرفتن گرافیک فنی و هنری 8 هستش
یه شات ناب هم از بازی ببینیم..
prince of persia.jpg

memolina

کاربر عضو
پسندها
609
سلام بازی تکن 8 مث مورتال کمبات هست ک گیمر لذت ببره؟
یعنی تو اون مایه هاس؟

memolina

کاربر عضو
پسندها
609
تو وی جی دی ال دیدم الان ک لینک های دانلود از همه سایت ها حذف شده چیزی ک ب چشمم اومد گرافیک بالاش بود...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

navid

کاربر فعال بازارچه
پسندها
287
سابقه بازارچه
(1-)187
تو وی جی دی ال دیدم الان ک لینک های دانلود از همه سایت ها حذف شده چیزی ک ب چشمم اومد گرافیک بالاش بود...
توی یوتوب گیم پلی ببین ازش خیلی گرافیکش عالیه ولی سخت افزار بالا می خواد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: memolina

sajad564

کاربر عضو
پسندها
222
سابقه بازارچه
15
خب خب خب
از بس رد دد,رد دد کردید دوباره رفتم سمتش
با اینکه سر 34 درصد ولش کرده بودم و سیوش رو داشتم بازی رو مجدد از ابتدا شروع کردم(اواسط هفته قبل)
بزرگ ترین مشکلی که من با این بازی داشتم : 1-تار بودن بازی(انگار فواصل بیشتر از ده متر در رزولوشن های خیلی پایین تری رندر میشد(کلا مث اینکه TAA توی این بازی مشکل داره)) که باعث میشد گرافیک بازی برای من حداقل خیلی ضعیف تر از چیزی که هست به نظر برسه 2-تعدد شخصیت ها که خب بخاطر اینکه خیلی خورد خورد بازی میکردم و بینشون بعضا فاصله چند روزه میفتاد خیلی از کاراکتر های اصلی و کلا روند داستان رو فراموش میکردم
حالا :
بازی رو از ابتدا شروع کردم,ادامه دادم,نا امید شدم,ادامه دادم,نا امید شدم,ادامه دادم
هم از گرافیک هم از داستان
تا تقریبا رسیدم به 30 درصد
اینجا در مورد گرافیک بود که برای اولین بار یه سر به این سایت های ماد زدم و یه مادی بود به اسم best TAA(یه همچین چیزی)
نصبش کردم و بیگگگگ واااااو..مشکلی که داشتم حل شد و حالا دور دست ها به زیبایی هر چه تمام تر رندر میشد,به قول خارجیا "کریستال کریسپ"
نورپردازی بیشتر از همیشه خودنمایی میکرد,در کل با این ماد حالا میتونم به احترام این بازی(از لحاظ گرافیکی) کلاه از سر بردارم و بعدش صلوات بفرستم :D
توی خط داستانی از همین جاها بود که بازی کم کم من رو جذب خودش کرد,کلا هیچ وقت با بازی های راک استار ارتباط برقرار نمیکردم,همیشه فکر میکردم شاید این بازی ها اصلا برای من ساخته نشدن
ولی خب این بار بخاطر اینکه بازی رو یکپارچه تجربه کردم و کامل درگیر جزییات داستان شده بودم از همینجا(تقریبا 30 درصد) بود که داستان به مرور برام جذاب و جذاب تر شد
امروز که تعطیل بودم از ظهر تا همین الان هشت نه ساعت بازی کردم و از چپتر سه چهار یهو پریدم چپتر 6
و الان که چند مشن از چپتر 6 رو رفتم میتونم بگم قطعا یکی از بهترین بازی هایی هستش که تا امروز بازی کردم
انقدر شخصیت ها عمیق و با جزییات کار شدن که کاملا باهاشون همزاد پنداری میکنید
در نتیجه هرچیزی که در مورد رد دد قبل این گفتم رو پس میگیریم
البته بدون ماد بخاطر مشکل تار بودن که داره همچنان گرافیکش اذیت میکنه
دوست داشتید مادش رو نصب کنید,فکر کنم کلا 20 کیلوبایتِ(تبلیغ ماد)
پ.ن : این بازی رو از زمانی که عرضه شد چهار پنج بار نصب و حذف کردم و بار آخر که حذفش کردم و دیگه فکر نمیکردم هیچ وقت برگردم سمتش
همچین داستانی(حذف و نصب) رو با سری دارک سولز داشتم
همین داستان رو با rainbow six داشتم
گاهی اوقات حس میکنم چیزی به اسم سلیقه وجود نداره
فقط از اون زاویه ای که بقیه بهش نگاه کردن و لذت بردن نگاه نمیکنیم و شاید بیشتر از اون مقداری که بهش زمان دادیم برای جلب توجه نیاز داشته

آخرین ویرایش:
  • Like

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
خب خب خب
با اینکه سر 34 درصد ولش کرده بودم و سیوش رو داشتم بازی رو مجدد از ابتدا شروع کردم(اواسط هفته قبل)
بزرگ ترین مشکلی که من با این بازی داشتم : 1-تار بودن بازی(انگار فواصل بیشتر از ده متر در رزولوشن های خیلی پایین تری رندر میشد(کلا مث اینکه TAA توی این بازی مشکل داره)) که باعث میشد گرافیک بازی برای من حداقل خیلی ضعیف تر از چیزی که هست به نظر برسه 2-تعدد شخصیت ها که خب بخاطر اینکه خیلی خورد خورد بازی میکردم و بینشون بعضا فاصله چند روزه میفتاد خیلی از کاراکتر های اصلی و کلا روند داستان رو فراموش میکردم
حالا :
بازی رو از ابتدا شروع کردم,ادامه دادم,نا امید شدم,ادامه دادم,نا امید شدم,ادامه دادم
اینجا در مورد گرافیک بود که برای اولین بار یه سر به این سایت های ماد زدم و یه مادی بود به اسم best TAA(یه همچین چیزی)
نصبش کردم و بیگگگگ واااااو..مشکلی که داشتم حل شد و حالا دور دست ها به زیبایی هر چه تمام تر رندر میشد,به قول خارجیا "کریستال کریسپ"
نورپردازی بیشتر از همیشه خودنمایی میکرد,در کل با این ماد حالا میتونم به احترام این بازی(از لحاظ گرافیکی) کلاه از سر بردارم و بعدش صلوات بفرستم :D
توی خط داستانی از همین جاها بود که بازی کم کم من رو جذب خودش کرد,کلا هیچ وقت با بازی های راک استار ارتباط برقرار نمیکردم,همیشه فکر میکردم شاید این بازی ها اصلا برای من ساخته نشدن
ولی خب این بار بخاطر اینکه بازی رو یکپارچه تجربه کردم و کامل درگیر جزییات داستان شده بودم از همینجا(تقریبا 30 درصد) بود که داستان به مرور برام جذاب و جذاب تر شد
امروز که تعطیل بودم از ظهر تا همین الان هشت نه ساعت بازی کردم و از چپتر سه چهار یهو پریدم چپتر 6
و الان که چند مشن از چپتر 6 رو رفتم میتونم بگم قطعا یکی از بهترین بازی هایی هستش که تا امروز بازی کردم
پ.ن : این بازی رو از زمانی که عرضه شد چهار پنج بار نصب و حذف کردم و بار آخر که حذفش کردم و دیگه فکر نمیکردم هیچ وقت برگردم سمتش
فقط از اون زاویه ای که بقیه بهش نگاه کردن و لذت بردن نگاه نمیکنیم و شاید بیشتر از اون مقداری که بهش زمان دادیم برای جلب توجه نیاز داشته
به قول همون خارجیا ..ولکام تو د کلاب😁👌
یقینا لذت اینطوری بازی کردن این عنوان اینطوری خیلی بیشتره تا تیکه تیکه..بخصوص وقتی ماموریت‌های فرعی رو هم انجام بدی حسسابی درگیر داستان میشی👍

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
خب خب خب
حالا :
گمان کنم این مادها یه Loader هم نیاز داره و یه سری فایل ریز ریز درسته..؟
چیزی که من دیدم اسمش Lenny بود ..شما هم از همین استفاده کردین؟
لطف کنین این کلیپ رو هم نگاه کنین و ببینین میشه ازش نتیجه خوبی گرفت..؟( سیستم خودم در دسترس نیست والا تستش میکردم )

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajad564

sajad564

کاربر عضو
پسندها
222
سابقه بازارچه
15
گمان کنم این مادها یه Loader هم نیاز داره و یه سری فایل ریز ریز درسته..؟
چیزی که من دیدم اسمش Lenny بود ..شما هم از همین استفاده کردین؟
لطف کنین این کلیپ رو هم نگاه کنین و ببینین میشه ازش نتیجه خوبی گرفت..؟( سیستم خودم در دسترس نیست والا تستش میکردم )
درود
عموما تو قسمت requirement اِش مینویسه به چی نیاز داره
در مورد ماد best TAA and visuals پیش نیاز هاش برای بنده به صورت دیفالت توی ورژنی که دانلود کرده بودم بود(خود بازی اصلی)
توی فولدر اصلی بازی چک کنید فایلی تحت عنوان ScriptHook
و ModManager.Core.dll دارید یا نه
اگر بله پس شما هم پیش نیاز رو از قبل دارید
در مورد ویدیو هم قبلا انواع این مدل ویدیو هارو دیدم
یه بخشی ازتاری مربوط به TAA میشه که با غیر فعال شدنش حل میشه ولی یه بخش دیگش هم مربوط به TAA نیست و انگار مربوط به خود انجین بازی هستش
یعنی تغییر در تنظیمات بازی اونقدر ها هم کار ساز نیست
ولی این ماد کلا این مشکل رو فیکس میکنه

• Like

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
درود
عموما تو قسمت requirement اِش مینویسه به چی نیاز داره
در مورد ماد best TAA and visuals پیش نیاز هاش برای بنده به صورت دیفالت توی ورژنی که دانلود کرده بودم بود(خود بازی اصلی)
توی فولدر اصلی بازی چک کنید فایلی تحت عنوان ScriptHook
و ModManager.Core.dll دارید یا نه
اگر بله پس شما هم پیش نیاز رو از قبل دارید
در مورد ویدیو هم قبلا انواع این مدل ویدیو هارو دیدم
یه بخشی ازتاری مربوط به TAA میشه که با غیر فعال شدنش حل میشه ولی یه بخش دیگش هم مربوط به TAA نیست و انگار مربوط به خود انجین بازی هستش
یعنی تغییر در تنظیمات بازی اونقدر ها هم کار ساز نیست
ولی این ماد کلا این مشکل رو فیکس میکنه
ممنون..بررسی میکنم ببینم این 2 تا فایل هست یا خیر..
حالا سجاد خان اگر این 2 تافایل نبود میشه دانلودشون کرد درسته..؟
و اون فایل چند کیلو بایتی که شما گرفتین رو توی فولدر اصلی بازی کپی کردین یا از لودر استفاده کردین..؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajad564

memolina

کاربر عضو
پسندها
609

سلام این بازی رو میخوام دانلود کنم کسی بازی کرده نظرش رو بگه؟

sajad564

کاربر عضو
پسندها
222
سابقه بازارچه
15
ممنون..بررسی میکنم ببینم این 2 تا فایل هست یا خیر..
حالا سجاد خان اگر این 2 تافایل نبود میشه دانلودشون کرد درسته..؟
و اون فایل چند کیلو بایتی که شما گرفتین رو توی فولدر اصلی بازی کپی کردین یا از لودر استفاده کردین..؟
خواهش میکنم
اون فایل میره توی پوشه lml که احتمالا این پوشه رو هم الان توی پوشه اصلی دارید

• Like

sajad564

کاربر عضو
پسندها
222
سابقه بازارچه
15

بازی خیلی معروفیه
امتیاز های خیلی خوبی گرفت
استودیو معروفی هم ساختتش
نسخه جدیدش هم فکر کنم امسال عرضه میشه و جز بازی هایی هستش که مایکروسافت خیلی روش مانور میده

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
624
سابقه بازارچه
110

چند ساعتی بازی کردم زیاد جالب نبود
داستان آبکی داشت حقیقتا
سلیقه ای هست گیمپلی بازی رو ببین و داستانش رو بخون شاید خوشت بیاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: memolina

memolina

کاربر عضو
پسندها
609
چند ساعتی بازی کردم زیاد جالب نبود
داستان آبکی داشت حقیقتا
سلیقه ای هست گیمپلی بازی رو ببین و داستانش رو بخون شاید خوشت بیاد
تو وی جی دی ال دیدم گیم پلی رو خیلی مبهم بود ولی گرافیک بالایی داشت داستانش چیه اصلا؟ میشه توضیح بدین؟

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
624
سابقه بازارچه
110
تو وی جی دی ال دیدم گیم پلی رو خیلی مبهم بود ولی گرافیک بالایی داشت داستانش چیه اصلا؟ میشه توضیح بدین؟
دوست پسرش مُرده این هم توهم زده که روحش رو دارن آزار میدن و با موجودات خیالی میجنگه بلکه روح دوست پسرش قرین رحمت بشه

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,537
سابقه بازارچه
63
دوست پسرش مُرده این هم توهم زده که روحش رو دارن آزار میدن و با موجودات خیالی میجنگه بلکه روح دوست پسرش قرین رحمت بشه
مختصر و مفید...:cool:🤟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sanaka

sajad564

کاربر عضو
پسندها
222
سابقه بازارچه
15
ببین از چ لحظه ای شات گرفتم :)john_and_arthur.jpg

• Like