پایان پشتیبانی درایور پک از ویندوز 7؟

memolina

کاربر عضو
پسندها
568

این پیام موقع اجرا در ویندوز 7 میاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: KAI

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,403
سابقه بازارچه
63

این پیام موقع اجرا در ویندوز 7 میاد
سلام..
ربطی به پشتیبانی نکردن نداره..
میگه سرورها درگیر و مشغول و در حال لود هستن و ممکنه برنامه ( Driver Pack ) زمان بیشتری برای آماده شدن و استفاده نیاز داشته باشه ( بیشتر طول بکشه تا به درخواست جواب بده و قابل استفاده بشه )

SajaD

کاربر فعال بازارچه
پسندها
11
سابقه بازارچه
76
سلام.
دوست بالایی توضیح دادن مشکل چیه.

اما در هر صورت عمر ویندوز 7 و 8 تموم شده و الان چندماهی هست که دیگه ماکروسافت از این نسخه ها پشتیبانی نمیکنه...
پیشنهاد میکنم به ویندوز 10 کوچ کنید خیلی بهتر از ویندوز 7 هست حتی سیستم های خیلی قدیمی هم به راحتی ساپورت میکنه...فقط تنها مسئله ظاهرشه که به مرور زمان عادت میکنید...
اینم بگم اگه بیاید ویندوز 10 دیگه از دست درایورپک هم راحت میشید چون خودش اکثر درایورهارو شناسایی و نصب میکنه🙂

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,403
سابقه بازارچه
63
سلام.
دوست بالایی توضیح دادن مشکل چیه.

اما در هر صورت عمر ویندوز 7 و 8 تموم شده و الان چندماهی هست که دیگه ماکروسافت از این نسخه ها پشتیبانی نمیکنه...
پیشنهاد میکنم به ویندوز 10 کوچ کنید خیلی بهتر از ویندوز 7 هست حتی سیستم های خیلی قدیمی هم به راحتی ساپورت میکنه...فقط تنها مسئله ظاهرشه که به مرور زمان عادت میکنید...
اینم بگم اگه بیاید ویندوز 10 دیگه از دست درایورپک هم راحت میشید چون خودش اکثر درایورهارو شناسایی و نصب میکنه🙂
دقیقا👌
موردی هم که هست و من بررسی کردم ویندوز ۱۰ کماکان پایدارتر و بدون مشکل تر از ویندوز ۱۱ کار میکنه..

RezaMahdavian

کاربر فعال بازارچه
پسندها
13
سابقه بازارچه
46
سلام
بله. صددرصد ویندوز 10 از ویندوز 7 خیلی خیلی بهتره. مشکلی با سیستم های قدیمی نداره و به خوبی کار میکنه. فقط اینکه حتماً یه SSD واسه سیستم تهیه کنین. اگه بودجه کمه حتی یه 128 گیگ هم کفایت میکنه. ویندوز روی SSD نصب بشه. سرعت و عملکرد صد برابر بیشتر میشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF
بالا