انتقادات ، پیشنهادات کاربران نسبت به فروم پی سی پین

PiN

مدیر کل سایت
کاربر برنزی بازارچه
پسندها
1,064
سابقه بازارچه
98
با درود، لطفا در بخش شربرگ، گزینه خریداری شد رو هم اضافه کنید. وقتی درخواست خرید میدیم و کالا خریداری میشه، اگه این گزینه باشه خیلی زیباتر و منطقیتره. باید بالاجبار گزینه فروخته شد رو فعال کنیم که با بحث خرید تناسبی نداره.
درود دوست عزیز
ممنون بابت پیشنهادتون , انجام شد.

invoker

کاربر فعال بازارچه
پسندها
276
سابقه بازارچه
46
درود

بنظرم بهتره پست های جدیدی که بالا می یاد تفکیک شده باشه .

مثلا پست های بازارچه قاطی پست های مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری نشه.

اینطوره هم واسه بازارچه بهتره - هم واسه کسایی که دوست دارن به دیگران کمک کنن . تاپیک هاشون رو بهتر میبینن.

( الان مثلا من جواب چند نفرو دادم و دیگه نمیتونم تاپیک خودم رو Up کنم * )

در آخر بنظرم کم کم وقت اینه کسایی که تو زمینه های مختلف فروم فعالیت دارن اعنوان بدین .

مثلا مشاوره سخت افزار * و یا غیره ...

@PiN

لطفا یه فکری به حال این قضیه بکنین.

منی که دو تاپیک مشکل کارت گرافیک Omid نظر دادم دیگه نمیتونم تاپیک خودمو آپ کنم !

یا کلا تاپیک هارو تفکیک کنین فقط تاپیک های خرید و فروش صدر فروم باشن و الباقی تاپیک ها یه گوشه دیگه مثل لیون کامپیوتر *

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: PiN

OMiD

کاربر ویژه
کاربر فعال بازارچه
پسندها
379
سابقه بازارچه
39
سلام
یک پیشنهاد دارم
در گذشته در یکی از انجمن ها که بودم
قابلیتی بود که هر کاربر یک صفحه شخصی داشت ، که فقط واسه خودش قابل رویت بود و می‌توانست یک تاپیک و نوشته خودش رو اونجا ایجاد کنه و ادیت های لازم رو انجام بده و سپس بعد از اوکی بودن ،منتشر کنه .
یا اینکه میخواد یک پستی رو بعدا ایجاد کنه ، الان وقت داره مینویسه ، سر موقع منتشر می‌کنه.

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
137
سابقه بازارچه
2
سلام. اطلاعات کاربری افراد اخراج شده رو مخفی نکنید‌ اینجوری بهتر میشه مراقب بود. چون سوابق فرد موجوده و اگه توی معامله شک ایجاد شد، میتونیم از اون سوابق استفاده کنیم.

آخرین ویرایش:

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
137
سابقه بازارچه
2
سلام. اطلاعات کاربری افراد اخراج شده رو مخفی نکنید‌ اینجوری بهتر میشه مراقب بود. چون سوابق فرد موجوده و اگه توی معامله شک ایجاد شد، میتونیم از اون سوابق استفاده کنیم.
@PiN

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
584
سابقه بازارچه
245
یه سال گذشته ولی هنوز بچه ها در حال مهاجرت هستنو درخواست انتقال امتیاز دارن . متاسفانه امتیازات پرشین تولز پاک شده نمیشه براشون منتقل کرد
آخرین یوزر هم Persian_Amir70

دوستان کسی شیوه ای بلده بشه امتیاز بازارچه رو داخل پرشین تولز متوجه شد ؟ یه آرشیو بود که یوزر @Business plan بهم معرفی کرد . آیا داخل این آرشیو میشه امتیاز بازارچه رو دید یا راهکار دیگه ای دارید .
این لینک آرشیو هستش :

1715417295388.png

Business plan

کاربر فعال بازارچه
پسندها
8
سابقه بازارچه
32
یه سال گذشته ولی هنوز بچه ها در حال مهاجرت هستنو درخواست انتقال امتیاز دارن . متاسفانه امتیازات پرشین تولز پاک شده نمیشه براشون منتقل کرد
آخرین یوزر هم Persian_Amir70

دوستان کسی شیوه ای بلده بشه امتیاز بازارچه رو داخل پرشین تولز متوجه شد ؟ یه آرشیو بود که یوزر @Business plan بهم معرفی کرد . آیا داخل این آرشیو میشه امتیاز بازارچه رو دید یا راهکار دیگه ای دارید .
این لینک آرشیو هستش :

مشاهده فایل‌پیوست 23488
راه پر زحمتیه و به زمانی که سوخت میشه نمیصرفه
مثلا این پروفایل دوستمون @M1V عسلی
سال 2014 امتیاز زده 63

باید لینک پروفایل رو بذاری توی وب آرشیو. که شاید یه چیزی ببینی
اینجا هم ممبر های بازارچه باز نمیشن

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
137
سابقه بازارچه
2
سلام.
یک فکری برای بالا بردن تاپیک های مزایده بکنید. اینکار مگه خلاف قوانین نیست؟

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
584
سابقه بازارچه
245
راه پر زحمتیه و به زمانی که سوخت میشه نمیصرفه
مثلا این پروفایل دوستمون @M1V عسلی
سال 2014 امتیاز زده 63

باید لینک پروفایل رو بذاری توی وب آرشیو. که شاید یه چیزی ببینی
اینجا هم ممبر های بازارچه باز نمیشن

ممنون بابت توضیحات

یه سوال الان تاپیک‌های بخش بازارچه قطعات کامپیوتری رو جدیدترین تاریخی که می‌شه دید برای کی هست و چه جوری باید دید . آیا میشه روی تاپیکهاش کلیک کرد واردش شد و امتیاز بازارچه یوزرهای داخلشو دید

Business plan

کاربر فعال بازارچه
پسندها
8
سابقه بازارچه
32
ممنون بابت توضیحات

یه سوال الان تاپیک‌های بخش بازارچه قطعات کامپیوتری رو جدیدترین تاریخی که می‌شه دید برای کی هست و چه جوری باید دید . آیا میشه روی تاپیکهاش کلیک کرد واردش شد و امتیاز بازارچه یوزرهای داخلشو دید
اگر تاپیک مورد نظر ذخیره شده باشه توی وب آرشیو میتونی بدون باز کردن لینک پروفایل، امتیاز طرف رو ببینی
مثل این
همین. اگه توی وب آرشیو نباشه دیگه هیچ جا نمیشه پیداش کرد
جدیدترین تاریخی که می‌شه دید برای کی هست
اینجا، قسمت بازارچه نشون میداد ولی ذخیره نیست

mostafajan

کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
584
سابقه بازارچه
245
درود انصار جان
عصر زعفرونیت دارچینی
بیزحمت این چراغ سبز رنگ آنلاین بودنو به اندازه ای که با کادر بِنَفش مشخص کردم میبری بالا من یه عکس باهاش از آواتارم بگیرم جای عکس قبلی آپلود کنم هرکی میبینه فکر کنه همیشه آنلاینم
البته میخوام اون چراغه دیگه همیشه همون بالا بمونه وا
تنکس گاد

1715538785420.png

آخرین ویرایش:
بالا