انتقادات ، پیشنهادات کاربران نسبت به فروم پی سی پین

PiN

مدیر کل سایت
کاربر برنزی بازارچه
پسندها
1,059
سابقه بازارچه
98
با درود، لطفا در بخش شربرگ، گزینه خریداری شد رو هم اضافه کنید. وقتی درخواست خرید میدیم و کالا خریداری میشه، اگه این گزینه باشه خیلی زیباتر و منطقیتره. باید بالاجبار گزینه فروخته شد رو فعال کنیم که با بحث خرید تناسبی نداره.
درود دوست عزیز
ممنون بابت پیشنهادتون , انجام شد.

invoker

کاربر فعال بازارچه
پسندها
267
سابقه بازارچه
46
درود

بنظرم بهتره پست های جدیدی که بالا می یاد تفکیک شده باشه .

مثلا پست های بازارچه قاطی پست های مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری نشه.

اینطوره هم واسه بازارچه بهتره - هم واسه کسایی که دوست دارن به دیگران کمک کنن . تاپیک هاشون رو بهتر میبینن.

( الان مثلا من جواب چند نفرو دادم و دیگه نمیتونم تاپیک خودم رو Up کنم * )

در آخر بنظرم کم کم وقت اینه کسایی که تو زمینه های مختلف فروم فعالیت دارن اعنوان بدین .

مثلا مشاوره سخت افزار * و یا غیره ...

@PiN

لطفا یه فکری به حال این قضیه بکنین.

منی که دو تاپیک مشکل کارت گرافیک Omid نظر دادم دیگه نمیتونم تاپیک خودمو آپ کنم !

یا کلا تاپیک هارو تفکیک کنین فقط تاپیک های خرید و فروش صدر فروم باشن و الباقی تاپیک ها یه گوشه دیگه مثل لیون کامپیوتر *

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: PiN

OMiD

کاربر ویژه
کاربر فعال بازارچه
پسندها
374
سابقه بازارچه
39
سلام
یک پیشنهاد دارم
در گذشته در یکی از انجمن ها که بودم
قابلیتی بود که هر کاربر یک صفحه شخصی داشت ، که فقط واسه خودش قابل رویت بود و می‌توانست یک تاپیک و نوشته خودش رو اونجا ایجاد کنه و ادیت های لازم رو انجام بده و سپس بعد از اوکی بودن ،منتشر کنه .
یا اینکه میخواد یک پستی رو بعدا ایجاد کنه ، الان وقت داره مینویسه ، سر موقع منتشر می‌کنه.

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
130
سابقه بازارچه
2
سلام. اطلاعات کاربری افراد اخراج شده رو مخفی نکنید‌ اینجوری بهتر میشه مراقب بود. چون سوابق فرد موجوده و اگه توی معامله شک ایجاد شد، میتونیم از اون سوابق استفاده کنیم.

آخرین ویرایش:

DM.JAGUAR

کاربر عضو
پسندها
130
سابقه بازارچه
2
سلام. اطلاعات کاربری افراد اخراج شده رو مخفی نکنید‌ اینجوری بهتر میشه مراقب بود. چون سوابق فرد موجوده و اگه توی معامله شک ایجاد شد، میتونیم از اون سوابق استفاده کنیم.
@PiN

بالا