برای بالا آمدن ویندوز حتما باید از کلیک ریستارت کیس استفاده کنم.

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
با سلام خدمت اساتید محترم لطفا اگه اطلاعی دارین ممنون میشم راهنمایی کنین .
بنده سیستم مو تازه اسمبل کردم وقتی روشن میکنم ویندوز بالا نمیاد همینطور صفحه خطا no signal میده ولی در همین حالت وقتی دکمه ریستارت کیس رو میزنم ویندوز بالا میاد ناگفته نماند هارد و ویندوز داخله اش مال یک سیستم دیگه بوده که انگار من مستقیم دارم از ویندوز یه سیستم دیگه که از این هارد استفاده می‌کرده استفاده میکنم به معنی دیگه بدون نصب مجدد ویندوز کار میکنم ممنون راهنمایی کنین مرسی

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
با سلام خدمت اساتید محترم لطفا اگه اطلاعی دارین ممنون میشم راهنمایی کنین .
بنده سیستم مو تازه اسمبل کردم وقتی روشن میکنم ویندوز بالا نمیاد همینطور صفحه خطا no signal میده ولی در همین حالت وقتی دکمه ریستارت کیس رو میزنم ویندوز بالا میاد ناگفته نماند هارد و ویندوز داخله اش مال یک سیستم دیگه بوده که انگار من مستقیم دارم از ویندوز یه سیستم دیگه که از این هارد استفاده می‌کرده استفاده میکنم به معنی دیگه بدون نصب مجدد ویندوز کار میکنم ممنون راهنمایی کنین مرسی
عرض ادب و احترام و صبح بخیر...
اولا که سیستم جدید مبارک و ثانیا دلیل خاصی داشته که برای سخت افزار جدید ویندوز تازه یا به اصطلاح Clean Install نصب نکردین..؟
برنامه یا بازی خاصی داشتین روی سیستم قبلی که نمیخواستین پاک بشه..؟

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
اولا که سیستم جدید مبارک و ثانیا دلیل خاصی داشته که برای سخت افزار جدید ویندوز تازه یا به اصطلاح Clean Install نصب نکردین..؟
قربانت صبح شمایم بخیر باشه داداش لطف داری .
نه دلیل خاصی نداشته گفتم چون ویندوز روش نصب هست از همین استفاده کنم و دیگه ویندوز نصب نکنم هارد استوک بوده یعنی هارد تقریبا نو هست و یک سال نیم گارانتی داره هنوز .
نه میتونم دوباره هارد رو کامل فرمت کنم مجدد ویندوز نصب کنم چون کلا هارد مال یکی دیگه بوده .

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
قربانت صبح شمایم بخیر باشه داداش لطف داری .
نه دلیل خاصی نداشته گفتم چون ویندوز روش نصب هست از همین استفاده کنم و دیگه ویندوز نصب نکنم هارد استوک بوده یعنی هارد تقریبا نو هست و یک سال نیم گارانتی داره هنوز .
نه میتونم دوباره هارد رو کامل فرمت کنم مجدد ویندوز نصب کنم چون کلا هارد مال یکی دیگه بوده .
خوب پس اگر دیتای مهمی داخل هارد نیست و فرمت شدنش براتون موردی نداره حتما این کارو انجام بدین ، یه ویندوز از یه سورس مطمئن دانلود کنین یا اگر دیویدی دارین از روی اون اقدام به نصب کنین..بعید میدونم مشکلتون حل نشه..اگر بعد از نصب صحیح و درست ویندوز اگر مجددا این مشکل رو داشتین میشه قدم به قدم بررسی کرد تا این مشکل کاملا حل بشه..
نگران هیچی نباشین ، دوستان اینجا همه وارد و آگاه به گیر و گورای سیستم هستن و کلا اینجا جمع شدیم که بهم کمک کنیم..🤞🙏

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
خوب پس اگر دیتای مهمی داخل هارد نیست و فرمت شدنش براتون موردی نداره حتما این کارو انجام بدین ، یه ویندوز از یه سورس مطمئن دانلود کنین یا اگر دیویدی دارین از روی اون اقدام به نصب کنین..بعید میدونم مشکلتون حل نشه..اگر بعد از نصب صحیح و درست ویندوز اگر مجددا این مشکل رو داشتین میشه قدم به قدم بررسی کرد تا این مشکل کاملا حل بشه..
نگران هیچی نباشین ، دوستان اینجا همه وارد و آگاه به گیر و گورای سیستم هستن و کلا اینجا جمع شدیم که بهم کمک کنیم..🤞🙏
قربانت بشم مرسی ، الان خوشبختانه یه فکر دیگه ای به ذهنم رسید چون دوتا هارد دارم و هر دو ویندوز دارن به ذهنم رسید که از هارد توشیبا HDD استفاده کنم ببینم چی میشه یعنی m.2 رو کامل جدا کردم که مشکل حل شد یعنی مثاله مربوط میشه به هارد m 2 یا اسلات هارد که روی مادربرد هست که ممکنه مشکلی داشته باشن حالا بنظرتون مثاله بیشتر می‌تونه همون نرم افزاری باشه که هارد های M2 مثلا باید دوباره نصب مجدد ویندوز انجام بشه روشون یا سخت افزار ام مثل همین M2 یا مادربردم مشکل داره ؟ البته ناگفته نمونه که همین کار رو روی HDD دیشب انجام دادم یعنی فقط از M2 استفاده کردم درست نشد اما الان که فقط از HDD استفاده میکنم درست شد .
بنظرم باید خود کیس رو ببرم پیش همون کسی که ازش M2 رو خریدم بگم ویندوز دوباره برام نصب کنه درست بهم تحویل بده که اگه مشکل از ویندوز بود که هیچ اگه از هاردش بود که باید ببره گارانتی یا عوض کنه چون دی وی دی رایتر ندارم فعلا

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
اگر قبلا ویندوز نصب کرده باشین و از مراحلش با خبر باشین و اگر ایمیج ویندوز در دسترستون باشه به راحتی با یه فلش میتونین ویندوز نصب کنین ، اینطوری مجبور نیستین کیس رو ببرین جایی و کارتون سریعتر انجام میشه..
فقط کافیه این برنامه رو دانلود کنین و فلش رو با ایمیج ویندوز ( البته با فرض بر اینکه دارین ) بوتیبل کنین و ویندوزتون رو نصب کنین..
RUFUS

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
اگر قبلا ویندوز نصب کرده باشین و از مراحلش با خبر باشین و اگر ایمیج ویندوز در دسترستون باشه به راحتی با یه فلش میتونین ویندوز نصب کنین ، اینطوری مجبور نیستین کیس رو ببرین جایی و کارتون سریعتر انجام میشه..
فقط کافیه این برنامه رو دانلود کنین و فلش رو با ایمیج ویندوز ( البته با فرض بر اینکه دارین ) بوتیبل کنین و ویندوزتون رو نصب کنین..
RUFUS
هنوز عزیز از طریق کامپیوتر به اینترنت دسترسی ندارم کاری دیگه از دستم بر میاد ؟ آخه یک احتمال نباید بدیم که شاید هارد یا اسلات هارد مشکل داره ؟ هرچند مادربردمم اکبنده بیشتر میگم شاید نرم افزاری باشه و بعد خود هارد مشکل داشته باشه چون یکم مشکوک هست به اینکه چرا هارد رو دوباره به فروش گزاشتن درحالی که هنوز شاید ۵ ماهم ازش استفاده نشده!
این فلش بوتیبل رو احتمالا همین خدماتی های نرم افزار کامپیوتر بیرون دارن درسته ؟

آخرین ویرایش:

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
هنوز عزیز از طریق کامپیوتر به اینترنت دسترسی ندارم کاری دیگه از دستم بر میاد ؟ آخه یک احتمال نباید بدیم که شاید هارد یا اسلات هارد مشکل داره ؟ هرچند مادربردمم اکبنده بیشتر میگم شاید نرم افزاری باشه و بعد خود هارد مشکل داشته باشه چون یکم مشکوک هست به اینکه چرا هارد رو دوباره به فروش گزاشتن درحالی که هنوز شاید ۵ ماهم ازش استفاده نشده!
این فلش بوتیبل رو احتمالا همین خدماتی های نرم افزار کامپیوتر بیرون دارن درسته ؟
من بابت این گفتم ویندوز رو خودتون تعویض کنین که زمان و انرژی بابت بردن کل کیس نذارین و از نظر نرم افزار خیالتون احت بشه و اگر مشکل پابرجا بود ببرین برای بررسی مشکل M2 ..
چون به نت هم دسترسی ندارین نمیتونم بگم نرم افزارهای دقیق و معتبری برای بررسی سلامت و کارکرد هارد وجود داره ..
و در نهایت بله مغازه هایی که کارهای خدماتی اینچنینی انجام میدن 100% دارن برنامه های لازم برای بوتیبل کردن فلش رو..کافیه یه فلش ترجیحا USB3 ( برای تسریع در عملیت نصب ویندوز ) با حجم 8 گیگ همراهتون باشه تا براتون انجام بدن..

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
من بابت این گفتم ویندوز رو خودتون تعویض کنین که زمان و انرژی بابت بردن کل کیس نذارین و از نظر نرم افزار خیالتون احت بشه و اگر مشکل پابرجا بود ببرین برای بررسی مشکل M2 ..
چون به نت هم دسترسی ندارین نمیتونم بگم نرم افزارهای دقیق و معتبری برای بررسی سلامت و کارکرد هارد وجود داره ..
و در نهایت بله مغازه هایی که کارهای خدماتی اینچنینی انجام میدن 100% دارن برنامه های لازم برای بوتیبل کردن فلش رو..کافیه یه فلش ترجیحا USB3 ( برای تسریع در عملیت نصب ویندوز ) با حجم 8 گیگ همراهتون باشه تا براتون انجام بدن..
خیلی ممنونم از پاسخ یاریتون 🙏

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
خیلی ممنونم از پاسخ یاریتون 🙏
میگم عکس کیسم اینه کجای این دی وی دی رایتر میخوره ؟
میگم حالا که قراره اول ویندوز تعویض بشه ویندوز ۱۰ باید بهتر از ۱۱ باشه فعلا درسته ؟ و اینکه کیسم از این ۴ فن هایه اینا بهشون دی وی دی رایتر نصب نمیشه ؟

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
متاسفانه عکسی بارگذاری نکردین..
اگر جلوی کیس یه تیکه هست و فن چنتا نصب هست ممکنه جایی برای نصب درایو 5.5 اینچی نداشته باشه..

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
زمانی که یه تصویر رو پیوست میکنین به پستتون باید کلید درج رو هم بزنین که یا بصورت تمام صفحه یا ترجیحا بصورت بند انگشتی بارگذاری بشه..
الان باز هم چیزی نیومده

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
خوب یعنی چی جدیدا کیس ها اینطوری شدن حالا من دقت نکردم حواسم نبود ولی اینکه جایی برای رایتر نزاشتن عجیب نیست یا به حساب دیگه پیشرفته شده !!

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
زمانی که یه تصویر رو پیوست میکنین به پستتون باید کلید درج رو هم بزنین که یا بصورت تمام صفحه یا ترجیحا بصورت بند انگشتی بارگذاری بشه..
الان باز هم چیزی نیومده
انجام دادم ولی نمی‌دونم دقیقا چرا عکس نمیاد

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
خوب یعنی چی جدیدا کیس ها اینطوری شدن حالا من دقت نکردم حواسم نبود ولی اینکه جایی برای رایتر نزاشتن عجیب نیست یا به حساب دیگه پیشرفته شده !!
فرض رو بر این گذاشتن که کاربر سیستم عامل رو از طریق USB و برنامه ها رو هم بصورت فایل نصبی دانلود میکنه..البته هنوز هم میشه با درایو اکسترنال دیسک های خیلی ضروری رو استفاده کرد...

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
فرض رو بر این گذاشتن که کاربر سیستم عامل رو از طریق USB و برنامه ها رو هم بصورت فایل نصبی دانلود میکنه..البته هنوز هم میشه با درایو اکسترنال دیسک های خیلی ضروری رو استفاده کرد...
قیمت رایترای اکسترنال زیاده شایدم بدم نصب کنن

آخرین ویرایش:

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
ایمیج های ویندوز رو میشه روی گوشی ریخت بعد از گوشی به عنوان نصب ویندوز استفاده کرد ؟

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
خیر متاسفانه امکان پذیر نیست...
پر کردن فلش از فایل ویندوز با نصبش هزینه اش فرقی میکنه و اینکه سایتی هست بتونم خودم دانلود کنم ویندوز رو نصبشم بکنم ؟

آخرین ویرایش:
بالا